Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz w coś zagrać a nie masz pojęcia w co, albo pamiętasz grę, a tytułu nie, to spytaj, a forum spróbuje pomóc.

 

 

 

 

 

 

 

Zna ktoś jakąś dobrą samochodówkę z licencjonowanymi autami, która wciąga, działa na Intelu GMA900 płynnie i nie jest z serii need for speed? Najfajniej by było, gdyby kariera dawała możliwość kupowania aut za zdobytą kasę, albo odblokowywania nowych modeli, ale bez tego też się obejdzie...

 

PS. Może by tak topic podwieśić, żeby ludzie nie zakładali topiców jak szukają jakiejś gry, której tytułu nie pamiętają, albo porady w co zagrać/ Tak mi teraz przyszło do głowy i może mogłoby to być praktyczne.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie głębiej jeszcze troszke pamięcią sięgnijcie ta moja IGMA nie ma nawet Hardware T&L, jej zegar cyka tylko trochę szybciej niż mój budzik (300mhz) a vram=ram więc wątpię w możliwość zagrania w GTL... bosh jak ja tęsknie za moim pecetem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa. Rally Trophy nie działa, bo się nie lubi z moją grafiką i nawet do menu nie wejdę. Wywala mi grę do pulpitu jeszcze zanim cokolwiek zobaczę... A GTL mi nie przypadło do gustu. A może by tak coś bardziej arcadowego? Plz, jak tylko wam się jakakolwiek gra pasująca do opisu przypomni to napiszcie. Szczerze mówiąc spodziewałem się większego odzewu... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa. Rally Trophy nie działa, bo się nie lubi z moją grafiką i nawet do menu nie wejdę. Wywala mi grę do pulpitu jeszcze zanim cokolwiek zobaczę... A GTL mi nie przypadło do gustu. A może by tak coś bardziej arcadowego? Plz, jak tylko wam się jakakolwiek gra pasująca do opisu przypomni to napiszcie. Szczerze mówiąc spodziewałem się większego odzewu... :cry:

no bo bardzo zaweziles wybor ;) nie ma w czym wybierac, dla mnie idealnym wyborem bylo by gt2 no ale mowisz ze tego juz masz dosyc. Nie wiem...moze ktoras z serii Toca, Ridge Racer Type 4 + epsxe (tyle ze fury fikcyjne), Le Mans 24 Hours, Swedish Touring Car Championship 2, Viper Racing. Tyle ze to wszsytko troche odbiega od tego co chciales. Patrz... moze cos wybierzesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo bardzo zaweziles wybor ;) nie ma w czym wybierac, dla mnie idealnym wyborem bylo by gt2 no ale mowisz ze tego juz masz dosyc. Nie wiem...moze ktoras z serii Toca, Ridge Racer Type 4 + epsxe (tyle ze fury fikcyjne), Le Mans 24 Hours, Swedish Touring Car Championship 2, Viper Racing. Tyle ze to wszsytko troche odbiega od tego co chciales. Patrz... moze cos wybierzesz

A coś takiego bardziej ulicznego a nie torowego jeszcze by Ci przyszło na myśl? Bo z tych gier co podaliście żanda nie wywołała u mnie podniecenia i gwałtownej chęci zagrania w nią. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Szukam tytułu starej gry gdzie tworzyło się jakiś tor/plansze za pomocą takich rzeczy jak: biegający chomik do napędzania, linki, nożyczki, uciekająca mysz itp. Nawet nie wiem jak za bardzo to opisać;] mniej więcej celem było np utworzyć jak najciekawszy tor w którym spadająca piłeczka zapoczątkuje reakcje łańcuchową rożnych przedmiotów, dzięki którym piłeczka będzie mogła przesuwać się dalej, żeby na końcu np wpaść do kosza. Myśle, że starsi wiedzą o jaką grę chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to to, ale nie nawet wersja 3 nie działa mi na xp. wyskakuje błąd aplikacji i zamyka sie gra. Czy znacie podobną grę która bez problemu będzie działać na xp'ku?

Ja pamiętam, że w Incredible Machines grałem na XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś takiego bardziej ulicznego a nie torowego jeszcze by Ci przyszło na myśl? Bo z tych gier co podaliście żanda nie wywołała u mnie podniecenia i gwałtownej chęci zagrania w nią. ;-)

GT1 ;) Wieeeele meskich samochodów :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...