Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Hi! Przejdę od razu do rzeczy :P

Grałem kiedyś kiedyś w grę, w której wybierało się jakiś tam rodzaj czołgu czy hammera i .... Fragowało się inne czołgi/hammery :D Do wyboru były różne bronie: rakiety samonaprowadzające, machinegun itp. Jest to stara i darmowa gra. Widok z góry (coś jak GTA). Niestety nie pamiętam nazwy owej gry, więc proszę o pomoc w znalezieniu jej :)

Z góry dziękuję.

 

Lepiej późno niż wcale :) Może to był RecWar? Też się w to kiedyś zagrywałem, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam ochote zagrac w gre, w ktorej mozna byc traderem w kosmosie. Taka lajtowa gra, w ktorej nie musze cudowac aby nauczyc sie interfejsu pokroju EVE Online. Istnieje cos takiego w wydaniu na mocnego kompa?

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi możecie polecić za gry? Szukam tylko "strzelanek", ewentualnie coś w stylu PriceOfPersia . Nie boję się żadnej rozdzielczości ( na co dzień 1024x768, a jak trzeba to 800x600, w krytycznych sytuacjach 640x480)

 

Teraz tak, w co grałem ( mniej więcej )

Seria MedalOfHonor

Seria CallOfDuty

Max Payne 1 i 2

Crysis (1)

FarCry'aje wszystkie + sporo modów

Battlefield 1942 + dodatki, Vietnam, 2

Killning Floor

Left4Dead

Half-Life 1, 2, Ep1, Ep2, Lc

Counter Strike 1.6 i Source

Turok Seeds Evil ( czy jakoś tak - swoją drogą, niezła gra xD )

Bawiłem się troche Garry'sMod'em

AlienVSPredator ( obie części + dodatki )

UnrealTournament

Seria Quake ( I II III IV )

Prince OF Persia ( sands of time, warrior within, two Thrones )

The Suffering ( 1 )

Return TO Castle Wolfenstein

Assassins Creed

F.E.A.R + dwa dodatki

DOOM3

 

Sporo tego, czy jest coś, w co nie grałem? Mogą być starsze, nowsze. Sprzęt jak w sigu, ale nie boję się grania w 800x600 i niżej.

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi możecie polecić za gry? Szukam tylko "strzelanek", ewentualnie coś w stylu PriceOfPersia . Nie boję się żadnej rozdzielczości ( na co dzień 1024x768, a jak trzeba to 800x600, w krytycznych sytuacjach 640x480)

 

Teraz tak, w co grałem ( mniej więcej )

Seria MedalOfHonor

Seria CallOfDuty

Max Payne 1 i 2

Crysis (1)

FarCry'aje wszystkie + sporo modów

Battlefield 1942 + dodatki, Vietnam, 2

Killning Floor

Left4Dead

Half-Life 1, 2, Ep1, Ep2, Lc

Counter Strike 1.6 i Source

Turok Seeds Evil ( czy jakoś tak - swoją drogą, niezła gra xD )

Bawiłem się troche Garry'sMod'em

AlienVSPredator ( obie części + dodatki )

UnrealTournament

Seria Quake ( I II III IV )

Prince OF Persia ( sands of time, warrior within, two Thrones )

The Suffering ( 1 )

Return TO Castle Wolfenstein

Assassins Creed

F.E.A.R + dwa dodatki

DOOM3

 

Sporo tego, czy jest coś, w co nie grałem? Mogą być starsze, nowsze. Sprzęt jak w sigu, ale nie boję się grania w 800x600 i niżej.

Soul reaver 1 i 2 plus defiance.

Doom3 RoE ;]

Pewnie FEAR2

Dead Space

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soul reaver 1 i 2 plus defiance.

Zaliczone - dobre gierki.

 

Dead Space

Po obejrzeniu "recenzji" Kominka jakoś nie mam zapału do tej gry.

 

Nad resztą nawet nie myślałem - teraz trzeba będzie z nich upolować coś :)

 

Wybaczcie za moje wymagania xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania moi mili :)

 

Najpierw to w 1998 roku mialem komputer i tam taka gre, jak sie wlaczalo pisalo SEGA, to byla strzelanka, chyba 2D - nie wiem jak to nazwac, zza np. szafy wychodzil czarny koles i trzeba bylo go zabic, ale w miedzy czasie latali biali zakladnicy i wolali HELP ME HELP ME jak sie w niego trafilo to bylo zle.

Virtua Cop i Vurtua Cop 2 ? Kiedyś było w 2003 lub 2004 roku na coverze w CDA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakieś dobrej strategi w czasach 2 wojny światowej. Co możecie mi polecić???

Oprucz tytułów taki jak: Company of Heroes, Soliders Ludzie HOnoru, Officers,Panzer General, serie Codname

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może nazwe gry bardzo podobnej do Earth 2140. Pamiętam że były tam Karpaty coś takiego. Widok był z góry i sterowało się działkami i pojazdami, stawiało się fabryki pojazdów wojskowych, był to chyba science fiction mały :P. Była to wersja demo w którymś CD-Action dawno dawno temu (2001-2004).

 

EDIT: TO jednak był earth :P

Edytowane przez Arekak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam 3 szybkie pytanka:

 

1. Czy ktoś z Was miał do czynienia z grą the dark eye?miałem kiedyś i nie chciała mi chodzić pod 98 na słabym laptopie (takim pentium 366)?czy jest jakiś sposob odpalenia na win7?

 

2. Czy moglibyście mi polecić na pc coś w horrorowym klimacie - typu silent hill, ewentualnie resident evil?jeśli coś w klimacie re to najlepiej 3 części - taki izometryczny rzut kamery + zagadki na poziomie. Ewentualnie coś z klimatów soul reaver - komp jak w sigu..wolałbym by nie było to nic na emulator psx bo mój kom coś ich nie lubi, a konsolkę tę posiadam, choć napęd już słąbiutko działa i wiele tytułów przerobiłem swego czasu

 

3. Czy znacie jakąś naprawdę dobrą grę która pojdzie na starym lapku dell latitude z P2 266mhz i zintegrowaną grafą co ma chyba 4mb ram?może być jakiś klasyk, nie straszne mi to

 

Aha, FPSy mi się przejadły od kiedy gram na pc- to chyba dominujący gatunek na blaszakach..takiego dead space nie przelazłem bo mnie znudziło już to latanie z pistolecikiem, choć klimat miał git..

 

Ze swojej strony polecam silen hill - zwłaszcza 2 część - idealna by rozpocząć przygodę z serią

Edytowane przez dr.elich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad 1) tak mozesz pobawic sie w virtualbox/dos box ( jezeli gra wymaga dosa )

ad 2) nie pomoge

ad 3) baldurs gate , quake , duke , zalezy czego szukasz , szukaj gire z lat 95-96

 

 

ja panowie szukam tytulu sprzed lat :

opis

gra logiczna na amige ( chociaz pewnie na PC tez byla ) ,

jest sobie kwardat o pewnych wymiarach , po 2 rogach kulka jedna osoba/komputer gra jednym kolorem a drugi drugim , kulki jezeli przejda o jedno pole dziela sie jezeli o 2 pola przeskakuja , zasada polega na zagarnieciu jak najwiekszej ilosci pol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dr.elich

ad1) szukaj gry Realms Of Arkania albo the dark eye 4.1

ad2) nic mi nie przychodzi do głowy

ad3) Planescape Torment

 

EDIT:

down

uch jak mogłem zapomnieć o tak zacnych tytułach...

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam 3 szybkie pytanka:

 

1. Czy ktoś z Was miał do czynienia z grą the dark eye?miałem kiedyś i nie chciała mi chodzić pod 98 na słabym laptopie (takim pentium 366)?czy jest jakiś sposob odpalenia na win7?

 

2. Czy moglibyście mi polecić na pc coś w horrorowym klimacie - typu silent hill, ewentualnie resident evil?jeśli coś w klimacie re to najlepiej 3 części - taki izometryczny rzut kamery + zagadki na poziomie. Ewentualnie coś z klimatów soul reaver - komp jak w sigu..wolałbym by nie było to nic na emulator psx bo mój kom coś ich nie lubi, a konsolkę tę posiadam, choć napęd już słąbiutko działa i wiele tytułów przerobiłem swego czasu

 

3. Czy znacie jakąś naprawdę dobrą grę która pojdzie na starym lapku dell latitude z P2 266mhz i zintegrowaną grafą co ma chyba 4mb ram?może być jakiś klasyk, nie straszne mi to

 

Aha, FPSy mi się przejadły od kiedy gram na pc- to chyba dominujący gatunek na blaszakach..takiego dead space nie przelazłem bo mnie znudziło już to latanie z pistolecikiem, choć klimat miał git..

 

Ze swojej strony polecam silen hill - zwłaszcza 2 część - idealna by rozpocząć przygodę z serią

Suffering i tak poza tym to Messiah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Witam. Jak w temacie poszukuję gier ( w zasadzie chodzi mi tylko o nazwy) w które grałem już kilka tal temu. Szukałem ich na kilku forach lecz bez powodzenia. Mianowicie poszukuję dwóch gier: Pierwsza z nich była strzelaniną <jeżeli można tak powiedzieć> otóż akcja działa się w lesie, sterowaliśmy była łosiem bądź jeleniem i polowało się na kursowników. Dróga z nich do zręcznościówka.. Sterowaliśmy postacią która od głowy do pasa wyglądała jak człowiek a od pasa w dół miała wielką kulę na której jeździła. Oby dwie gry były w 3D. Mam cichą nadzieję ze ktoś grał w te gry i pamięta ich nazwy. Pozdro.."

 

Pierwsza gra - Deer avenger - zajefajna gierka :D druga - też grałem, ale tytuł mi wypadł... była też na dreamcasta chyba. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra - Deer avenger - zajefajna gierka :D druga - też grałem, ale tytuł mi wypadł... była też na dreamcasta chyba. Pozdro

Wielkie dzięki od dłuższego czasu jej szukam... teraz tylko poszukać w sklepie i pykać... Jeszcze raz dzięki i pozdro.

p.s. Sorki za założenie nowego postu :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje NBA Live 97 już od... roku.

 

Jak na razie bez skutku, ale zacięcie i wytrwale szukam

 

Zależy mi tak na tej grze bo to moja jedna z pierwszych gier na PC (dostałem ją w 96 roku) i tak mnie zafascynowała że trzyma aż do dziś.

 

Był gdzieś temat o Nba i tam jedna osoba napisała że ma, Napisałem do tej osoby i czekam na kontakt.

 

Ale jeśli się nie odezwie no to muszę szukać dalej i gdzie indziej.

 

Jeżeli ktoś by miał te grę albo zna kogoś kto ma, nie pisze od razu.

 

Czkam na odpowiedzi.

 

Pozdrawiam,

 

Hubert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie znajdziesz jej w sklepie niestety. ew. allegro ale wątpię. Zaraz sprawdzę i napisze bo sam na to polowałem pewnego czasu [;

 

Już mam tą grę :damage_wall: okazało się, że kumpel ma ją w swoich stertach płyt

P.S. Z tego to wiem można ją ściągnąć torrentów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie chcecie sobie torrentować? to w innym miejscu, nie narażajcie innych na konsekwencje prawne.

 

szukam jakiegoś fajnego rgp z lat 2002 - 2005 coś co ma fajną fabułę i niezbyt wysokie wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproś kumpla żeby poszukał, jeśli możesz. I daj torrenta jeśli możesz :wink:

Już mam tą grę :damage_wall: okazało się, że kumpel ma ją w swoich stertach płyt

P.S. Z tego to wiem można ją ściągnąć torrentów

Poproś kumpla żeby poszukał, jeśli możesz. I daj torrenta jeśli możesz :wink:

Panowie cool down z tymi torrentami bo to naginanie regulaminu.

Na forum GRY obowiązuje reguła 1 gra = 1 temat. Zanim założysz nowy temat o grze sprawdź w INDEKSIE GIER, czy taki temat już nie istnieje.

Zabrania się udostępniania cracków, seriali, nielegalnych kopii gier oraz pytania o informacje umożliwiające ich zdobycie!

Następnym razem nie bedzie tak miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...