Skocz do zawartości
cavarr

Forza 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

tam się czepiacie upiększanie aut ? w f2 może się z 15 minut bawiłem potem tylko kolor fele end, najważniejsze co wprowadzili to obłędna grafę + kokpity :grin: a o model jazdy się już nie trzeba martwić bo miażdży to co posiada konkurencja ;)

No z tego co widziałem to w GT5 dalej nie ma dachowania a tu już w 2009 roku jest : D !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy gameplay od Gamersyde

gamespot - gameplay

gamespot - wywiad

IGN - Ferrari Action (Off Screen)

IGN - Cockpit View (Off Screen)

IGN - How to Roll Your Car (Off Screen)

 

----------

 

IGN - Forza Motorsport 3's Big Additions

A dynamic career mode and much more revealed.

 

Gamespot - Forza Motorsport 3 Hands-On

We chat with developer Turn 10 about its upcoming racer and then take it for a spin, twice.

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialnie to wygląda. Nawet nie marzyłem o widoku z kokpitu, o takiej grafice również. Kupuje od razu, może nawet się machnę na kolekcjonerkę.

 

I to wszystko w 60 fps... pięknie

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to przypomina Test Drive'a. Strasznie dziwnie wygląda sterowanie. Brak naturalnego ruchu, dziwna praca silnika i skrzyni. To chyba nieudolność kierowcy w manualu bo jakoś nie wyobrażam sobie tak pracującego automatu. :) Jedyny "+" to wyjście poza tor. No i w końcu widok ze środka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wątku o Uncharted 2

 

dragonlore.

Przestań proszę wypowiadać się w tematach o grach PS3 dobrze? Będzie zdrowiej dla wszystkich. ;)

 

Pozdrawiam

ja o to samo proszę ciebie. Widzę że ciężko zrozumieć, że to niski poziom trudności, ale co tam, lepiej potrolować <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa i widzę, że samochody jeżdżą jak po sznurku.

To chyba jesteś ślepy :) widać na gameplayu z gamespot że nie jeżdżą po sznurku stary (przynajmniej nie na zakrętach, na prostej to wiadomo - mniejszy opór powietrza nie?) - to nie gran turismo

:rolleyes:

 

Ahh, Forza 3. Cud miód i orzeszki. Nie mogę nacieszyć oczu tymi filmikami

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Tylko tyle oburzenia? :] Liczyłem, że nieźle mnie pojedziecie. :] Trolowanie? Hmm. Ciekawe pojęcie tylko czy aby właściwie użyte? :) Proponuję przelecieć tematy o grach na iksa i plejaka i zobaczyć gdzie kto się wypowiada i w jaki sposób. :] Tutaj tyle ochów i achów a w grach na PS3 ciągle coś nie tak. :) To mój pierwszy post w grach o iksie od ok roku ale uznałem, że warto to napisać przy E3. Taka analogia do niezadowolonych XBOXowców w grach na PS3. :) Tym miłym akcentem znikam do siebie, byście mogli kontynuować swój zachwyt. ;)

 

Pozdrawiam ;)

 

PS. A mi zdawało się, że na tym filmiku wszyscy jadą po zielonej linii ale może czegoś nie dowidzę. :P Później to wyjaśnię. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. A mi zdawało się, że na tym filmiku wszyscy jadą po zielonej linii ale może czegoś nie dowidzę. :P Później to wyjaśnię. ;)

W f1 też wszyscy jeżdżą po jednej linii ! Ale z nich n00by!11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Brawo. W końcu ktoś to zauważył. Wybiera się optymalną trasę przejazdu a nie każdy jedzie gdzie chce. :)

 

PS. Idę się przejechać do Bułgarii.

Pozdrowionka :)

tylko wez duzo kremow zeby ci slonko nie zaszkodzilo na tych wakacjach....Bulgaria - jak sie nie ma co sie lubi...;) udanych wakacji!

 

- moj syn wlasnie zdal na prawo jazdy- myslalem ze mnie poprosi o samochod, a On : Forza3!!!!! :lol2:

 

magiczny tytul co dla niektorych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieciarnia niech się kłóci ...olać to.

 

Tymczasem aktualizacja wątku - nowy filmik z gametrailers (ja chcę taki fotelik i kierownice od Mikołaja :blurp: )

 

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-fo...otorsport/50683

 

grafika miażdzy (autka jak w GT, otoczenie imho lepsze), jesli dopracują jeszcze bardziej model jazdy (który i tak był lepszy niż w GT) + te wszystkie usprawnienia o których mówią) to będzie murowany hit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Auto braking i rewind system trochę mi casualami zalatuję ale znając Forzę to po wyłączeniu większości aidsów nawet takiemu sceptykowi jak ja będzie się przyjemnie jeździło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież takie przewijanie sprawdza się genialnie w GRID.

 

Nie rozumiem po cholerę robić restart do początku wyścigu, skoro można cofnąć do poprzedniego zakrętu?

 

Z resztą jak ktoś nie chce, to i tak to wyłączy, w GRID na najwyższym poziomie tego też nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porownanie FM2 i FM3 (niestety male fotki ktos wrzucil na forum ja tylko podlinkowalem) , na tych fotkach nie widac roznicy w geometrii aut (jest kolosalna) , ale widac znacznie poprawiony rendering

 

fm2/fm3

 

Dołączona grafika

 

 

fm2 photomode

 

Dołączona grafika

 

fm3

 

Dołączona grafika

 

fm2

 

Dołączona grafika

 

fm3

 

Dołączona grafika

 

fm2/fm3

 

Dołączona grafika

 

Nowa galeria - jesli tak to będzie w grze (i nie są to żadne koncepcyjne rendery) to nie mam pytań

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

reszta tutaj:

 

http://360racing.nl/forum/viewtopic.php?t=648&f=47

 

 

jesli to realtime to po prostu czad :blurp: :blurp: :blurp: :blurp: :blurp:

 

obawiam sie troche ze te screeny są z photomode (w sumie mogli je podpisać z czego są...częsta zagrywka PR-owa) bo jak dla mnie to trochę za ładnie rozchodzi sie światło na karoserii aut

Edytowane przez ZATOICHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie troche ze te screeny są z photomode (w sumie mogli je podpisać z czego są...częsta zagrywka PR-owa) bo jak dla mnie to trochę za ładnie rozchodzi sie światło na karoserii aut

to są fotki z photomode, ale różnią się od gameplaya w zasadzie tylko lepszym AA + jakieś filtry typu blur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jeśli nie poprawili grafiki w stosunku do GT5P to no cóż bo ten trailer z E3 to wygląda jak render i nie pokazuje zupełnie nic. BTW pamiętacie ten render z 2005 roku z gran turismo ? teraz forza wygląda tak samo albo nawet lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno:

Skoro twórcy tak chętnie odpowiadają na pytania, to czemu nikt do tej pory nie zapytał o te zmienne warunki pogodowe?

Coś mi tu śmierdzi...-_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jeśli nie poprawili grafiki w stosunku do GT5P to no cóż bo ten trailer z E3 to wygląda jak render i nie pokazuje zupełnie nic. BTW pamiętacie ten render z 2005 roku z gran turismo ? teraz forza wygląda tak samo albo nawet lepiej :D

strasznie mieszasz B-) , ja tutaj dałem nowe screeny a ty wyskakujesz z jakims trailerem z e3 , jak dla mnie grafa w F3 wygląda lepiej niz w GT5P a najwazniejsze jest to ze gra wyjdzie w rozsądnym terminie a nie tak jak GT5 które jest juz nazywane przez niektórych GT5FOREVER ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...