Skocz do zawartości
cavarr

Forza 3

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawy jestem czy bedzie 60 fps przy takiej grafice ;) w sumie chlopaki doswiadczenie juz maja spore w projektowaniu gier na klocka...

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem czy bedzie 60 fps przy takiej grafice ;) w sumie chlopaki doswiadczenie juz maja spore w projektowaniu gier na klocka...

Będzie. Chłopaki w każdym wywiadzie się tym chwalą :) Replay'e będą w 30fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, ja tak bede kacił tą forzę, że płytka pęknie :lol:

 

Wheel stand pro juz do mnie przyszło, czekam na kierownice :D

U mnie juz od paru miesiecy gosci w salonie ;) Jaka kiere kupiles?

 

BTW. Okazalo sie, ze ten WSP jest produktem polskim, obstawialem tylko ze maja "polska filie", ale sam sprzecior biora z innego zrodla. A tu taka niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, tym bardziej, że AFAIR w GT4 takie coś już było :)

 

 

edit:

Dobrze pamiętałem. Tutaj widać to wyraźnie: http://www.youtube.com/watch?v=yXXOlWinjvQ

Właśnie o to chodzi :razz:

 

niby nic ale wygląda fajnie i nic by się nie stało jak by dodali takie bajery

 

 

 

na filmikach z r8 v10 czy sl-em 65 amg black edition jednak nie zauważyłem aby to było więc pewnie jak w drugiej części nie uświadczmy takich smaczków..

Edytowane przez NFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Gamersyde pojawiły się nowe screeny , prawdopodobnie są to screeny juz z gry (gameplay) a nie z (photomode) oczywiscie nie licząc większej rozdziałki i wypieszczonego AA. widać wyraznie roznicę w renderowaniu światła na karoserii aut (photomode jest sporo lepszy) ale i tak jest całkiem całkiem.

 

ponizej parę linków:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

reszta tutaj:

 

http://www.gamersyde.com/news_8173_en.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie juz od paru miesiecy gosci w salonie ;) Jaka kiere kupiles?

 

BTW. Okazalo sie, ze ten WSP jest produktem polskim, obstawialem tylko ze maja "polska filie", ale sam sprzecior biora z innego zrodla. A tu taka niespodzianka.

oryginalna kiera MS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza 3 is going to look even better

 

There's no denying that Forza 3 is a great looking game and Che from Turn 10 affirms that what we saw at E3 was just builds branched for stability way back in mid-May and that the game already looks better and its going to look even better each passing week.

 

CHE- "Screenshots released so far are photomode shots. I'm usually the one that takes them. Trust me, I don't have teh l33t CG and photoshop skillz. We will release new screenshots all the freaking time and the game that you've seen so far at E3 and Le Mans are literally builds that we've branched for stability way back in mid-May. Which means the game already looks better and is going to look better with each passing week."

 

http://n4g.com/events_e32009/NewsCom-34629...x?CT=1#Comments

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem czy moja kiera od Logitecha nie zabije mi troche przyjemności z grania. Opłaca się inwestować w oryginał od MS?

Biorac pod uwage 3,5-krotna roznice w cenie? Wg mnie sie nie, roznica w "odbiorze" jednej i drugiej nie jest warta az takiej doplaty. Oczywiscie na kierze od MS nie gralem, ale i bez tego dysproporcja cenowa wydaje mi sie totalnie nieproporcjonalna do tego co oferuje jedno i drugie urzadzenie. Oczywiscie jest to kwestia finansow i tego czego sie oczekuje potem grajac na kierownicy, ale majac do wyboru Wheel Stand Pro i Logitecha i w tej samej cenie samo kolko od MS wybralem ten pierwszy zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to kierownica Logitecha nie ma FF, ani shiftera/łopatek. Chyba lepiej dopłacić do kiery MS, ale bez przesady. Ja dałem za nówkę MS 250zł i imho to jest rozsądny max za nią. Szukaj promocji w jakimś sklepie dla idiotów czy czymś takim. Do października trochę czasu, może się znajdzie coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to kierownica Logitecha nie ma FF, ani shiftera/łopatek. Chyba lepiej dopłacić do kiery MS, ale bez przesady. Ja dałem za nówkę MS 250zł i imho to jest rozsądny max za nią. Szukaj promocji w jakimś sklepie dla idiotów czy czymś takim. Do października trochę czasu, może się znajdzie coś :)

Z tego co wiem to kierownica MS to wielka tandeta w środku, niedawno traifiłem na strone gdzie jakis user tunningował ja wymieniając w srodku częsci na bardziej trwałe (nie pamietam niestety strony), z kolei kierownica Logitecha obsługowana przez Forze to model low budget a kierownica Fanatec-a jest przesadnie droga (a podobno wcale nie jest lepsza niz G25) ...i masz babo placek, brakuje dobrej kiery w rozsądnej cenie do Forzy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to kierownica MS to wielka tandeta w środku, niedawno traifiłem na strone gdzie jakis user tunningował ja wymieniając w srodku częsci na bardziej trwałe (nie pamietam niestety strony)

Może i tandeta, ale po półrocznym intensywnym jej męczeniu wygląda i działa jak nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to kierownica Logitecha nie ma FF, ani shiftera/łopatek.

Kto ci takich bajek naopowiadal. Oczywiscie, ze ma manetki do zmiany biegow. Nie widzialem jeszcze kiery, ktora nie mialaby albo tego albo normalnego drazka. Co do "prawdziwego" FF to faktycznie tego nie ma, ale jest cos co sie nazywa Axial feedback i jak na moj gust dziala to calkowicie wystarczajaco.

 

Chyba lepiej dopłacić do kiery MS, ale bez przesady. Ja dałem za nówkę MS 250zł i imho to jest rozsądny max za nią.

250 to bardzo duza okazja, na allegro chyba nowej w tym momencie nie ma, a ceneo wyplulo 419 zeta. Tak czy inaczej, mniej wiecej 3 krotna roznica w cenie to IMO za duzo.

 

Z tego co wiem to kierownica MS to wielka tandeta w środku, niedawno traifiłem na strone gdzie jakis user tunningował ja wymieniając w srodku częsci na bardziej trwałe (nie pamietam niestety strony), z kolei kierownica Logitecha obsługowana przez Forze to model low budget

A czego spodziewasz sie po kierownicy, ktora kosztuje nowa 99 zeta? Nie ma co klocic, ze jest to wypas i w ogole, ale za te pieniadze to wciaga nosem wszystko. Tak jak napisalem wyzej, kwestia tego czego sie oczekuje po produkcie oraz tego ile sie chce przeznaczyc funduszy na zakup. Dla mnie cena Logitecha jest nie do pobicia, a fun jaki zapewnia (za taka kwote) jest dla mnie w zupelnosci wystarczajacy zeby nie powiedziec rewelacyjny.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ci takich bajek naopowiadal. Oczywiscie, ze ma manetki do zmiany biegow. Nie widzialem jeszcze kiery, ktora nie mialaby albo tego albo normalnego drazka.

Gdzie? Bo ja nie widzę :) Są na kierownicy przyciski RB/LB, którym w kierze MS odpowiadają łopatki prawa/lewa. Gdzie są łopatki/shifter w tej kierownicy?

3318158[/snapback]

Co do "prawdziwego" FF to faktycznie tego nie ma, ale jest cos co sie nazywa Axial feedback i jak na moj gust dziala to calkowicie wystarczajaco.

A porównywałeś z kierownicą z prawdziwym FF w tej samej grze? :)

 

A czego spodziewasz sie po kierownicy, ktora kosztuje nowa 99 zeta?

Jak za 99zł to faktycznie warto brać Logitecha jako bardziej ekonomiczną opcję. ;] Ostatnio jak oglądałem ceny na allegro to 150-200zł wołali (daaaawno temu), więc myślałem, że różnica w cenie jest mniejsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie? Bo ja nie widzę :) Są na kierownicy przyciski RB/LB, którym w kierze MS odpowiadają łopatki prawa/lewa. Gdzie są łopatki/shifter w tej kierownicy?

 

A porównywałeś z kierownicą z prawdziwym FF w tej samej grze? :)

Nie widac ich na tych zdjeciach, ale jak napisal poprzednik, sa tam - trust me ;)

 

A co do FF to mozna poczytac sobie chociazby tu http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/253504.aspx

 

"I'm a proud owner of the Logitech DriveFX wheel, and I've also had the chance of testing out the MS wheel, both with Forza 2....About the force feedback, Logitech features an 'axial feedback' in the DriveFX, and after trying both out, I haven't found any difference at all in both; the driving sensation is the same.....All I can say is that, from my experience with both wheels, the Logitech's one feels much more of a real driving experience, and the build quality is much higher than in the MS wheel."

 

Zakladajac nawet to, ze koles troche koloryzuje (chociaz nie ma chyba ku temu powodow) to z relacji osoby, ktora grala na obu kierkach wychodzi, ze Logi to wcale nie taki "chlam" na jaki moglaby wskazywac jego cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. Aż mnie kusi, żeby na próbę kupić tego Logitecha ;]

To moze to ci pomoze podjac decyzje:

 

" I just returned my MS wheel last week and got the logitech today. I've already improved every single lap time with the logitech wheel over the MS wheel."

 

pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Zakladajac nawet to, ze koles troche koloryzuje (chociaz nie ma chyba ku temu powodow) to z relacji osoby, ktora grala na obu kierkach wychodzi, ze Logi to wcale nie taki "chlam" na jaki moglaby wskazywac jego cena.

W FM2 może i różnic nie ma, ale w race pro jest gigantyczna - na logim praktycznie niczego nie czuć. Nie wiem jak jest w innych grach pokroju dirt/grid/pgr bo nie miałem okazji sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FM2 może i różnic nie ma, ale w race pro jest gigantyczna - na logim praktycznie niczego nie czuć. Nie wiem jak jest w innych grach pokroju dirt/grid/pgr bo nie miałem okazji sprawdzać.

"Grafika - tragedia.

Dźwięk - jak wyżej.

Fizyka - ujdzie, chociaż mogło być lepiej. Ale na razie mam wrażenie, że forza bez asyst > race pro bez asyst.

Wybór samochodów i liczba tras - bueh, wole forzę. "

 

Czyli jednym slowem: i co z tego? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra jest przeciętniakiem, nie zaprzeczam. Ale chodzi mi o to, że pewnie znajdzie się więcej tytułów które obsługują tylko FF.

Sam chciałem kupić tego logitecha, ale skończyłem z kółkiem M$ - bo było to jeszcze przed kryzysem i zapłaciłem te 249ziko. Różnica cenowa między tymi produktami jest w jakimś tam stopniu uzasadniona - lepsze wykonanie, łopatki (bo te w logim to raczej nie to samo) i imho lepsze pedały (chociaż trzeba pogłowić się aby nie latały po podłodze).

Z drugiej strony, kupując produkt ms płaci się za samą markę, a w obu przypadkach brakuję sprzęgła i to dla mnie ból (a nie upadłem na głowę, by kupić kierownicę za kafla). Więcej jak 250zł za nią bym nie dał, a po dłuższym testowaniu i tak wróciłem do pada :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej jak 250zł za nią bym nie dał, a po dłuższym testowaniu i tak wróciłem do pada :lol:

No co Ty :] Ja odkąd mam kierę nie odpaliłem żadnego racera na padzie ~~ A teraz już nawet czasy w FM2 wyraźnie lepsze na kierownicy mam :D

 

PS Troszkę nam się offtop zrobił. Może jakiś mod wydzieli wątek o kierownicach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra jest przeciętniakiem, nie zaprzeczam. Ale chodzi mi o to, że pewnie znajdzie się więcej tytułów które obsługują tylko FF.

Sam chciałem kupić tego logitecha, ale skończyłem z kółkiem M$ - bo było to jeszcze przed kryzysem i zapłaciłem te 249ziko. Różnica cenowa między tymi produktami jest w jakimś tam stopniu uzasadniona - lepsze wykonanie, łopatki (bo te w logim to raczej nie to samo) i imho lepsze pedały (chociaż trzeba pogłowić się aby nie latały po podłodze).

Z drugiej strony, kupując produkt ms płaci się za samą markę, a w obu przypadkach brakuję sprzęgła i to dla mnie ból (a nie upadłem na głowę, by kupić kierownicę za kafla). Więcej jak 250zł za nią bym nie dał, a po dłuższym testowaniu i tak wróciłem do pada :lol:

Miales obie, bo na stronie ktora podalem ludzie pisali wlasnie cos odwrotnego: wykonanie i pedaly na plus u Logiego. Ja nie testowalem obu kolek i nie bede ukrywac, ze cena miala decydujace znaczenie przy wyborze kierownicy. Po prostu jak sobie mysle, ze za cene jednej kiery moge miec 3 inne to dziala bardzo na moja wyobraznie. A jakos nie wydaje mi sie ze kiera MS byla 3 razy lepsza. A co do pada i Forzy to ja totalnie nie ogarniam tej gry na padzie. O ile w PGR4 padem smiga sie duzo przyjemniej, o tyle w F2 pad to jakas kiszka (oczywiscie w porownaniu do kierownicy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, niedawno bawiłem się troszkę tym logitechem. Ogólnie to kwestia indywidualna, mi stopy mniej męczył się przy pedałach od kółka microsoftu.

Co do ceny, to tak jak pisałem - przed kryzysem kupiłem ją za 250, a wtedy logitechy kosztowały chyba 199 więc decyzja była jasna. Teraz gdybym miał kupić, pewnie zastanowiłbym się dłużej.

 

A co do grania na padzie i kierownicy - przyzwyczajenia z psx/ps2 jednak były silniejsze. Rozkładanie i składanie całego tego ustrojstwa, by pograć sobie godzinkę też mnie irytowało, a miejsca na stand nie mam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest chyba dobre podsumowanie tematu kierownic:

 

Logi za 199 vs MS za 249 -> MS

Logi za 99 vs MS za 299 -> Logi

 

Przy malej roznicy mozna sie zastanowic i dolozyc do kiery od MS, natomiast przy 2- czy 3-krotnej przebitce to chyba jest raczej posuniecie bez sensu. Lepiej wtedy sobie dolozyc na odpowiedni dodatek (czyt. stand).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...