Skocz do zawartości
cavarr

Forza 3

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądając filmiki na YT mam wrażenie, że tego nie poprawią. Np, podczas prezentacji driftu na słynnej trasie z forzy 1 również jest ten widok - obawiam się, że prezentacja odbywała się na pełnym buildzie więc tak już może zostać - odpukać w niemalowane :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem wtedy ŁuuDuu :) i na tej trasce jadąc w kanionie nie mogłem nacieszyć oczu wspaniałymi jak na tamte czasy efektami rozwalanych owadów na kamerze. :) mmm to były czasy. Wtedy też zakochałem się w XJ220. :D

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Lol - Gameplay.co.uk to już trzeci klon GAME.co.uk który widzę, ta sama firma ma przynajmniej trzy różne sklepy, bo jeszcze jest GameStation.co.uk.

 

Ja złożyłem pre-order w GAME, drogo bo 58 funtów łącznie z wysyłką, no ale przynajmniej wszystko po angielsku i będą wszystkie kody.

 

Swoją drogą ten DLC o którym mowa dotyczy wszystkich edycji FM3, kolekcjonerka dostanie jeszcze 10 dodatkowych aut.

 

EDIT.

 

Oficjalna lista aut - http://forzamotorsport.net/en-us/ForzaMoto...t3/Carlist.aspx

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótka piłka - które sklepy z UK wysyłają do PL i czy jest ktoś z trójmiasta kto chciałby wspólnie zamówić co by koszty przesyłki zmniejszyć? ;)

Do Polski wysyla chociazby Game.co.uk, jesli ktos nie zlozyl zamowienia, a ma ochote, to zbieram chetnych. Ilosc miejsc ograniczona, bo wysylaja max 1kg czyli pewnie ze 4 pudelka max. Jak cos to PW.

 

edit.

Sory, 3 osoby max czyli 2 sloty wolne. Zapomnialem, ze suma musi wynosi ponizej 200funtow.

 

edi2.

1 miejsce wolne. Calosc wyjdzie jakies 255+10 za przesylke juz w Polsce (no chyba, ze odbior w Wawie).

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w tym momencie anuluje preordera na kolekcjonerkę - niech płyną.

+1

 

Jednak limitkę dalej kupuję, ale w bardziej cywilizowanym kraju. Jak generalnie leję na brak PL live'a, to te zagrania z wyciąganiem bonusów z pudełek (już bodajże w Too Human mi czegoś brakowało w PL wydaniu) są poniżej krytyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech mnie ktoś oświeci jaki jest sens zamawiania gry w UK skoro w Polsce wydanie kolekcjonerskie będzie za ok 219zł.

W niektórych sklepach jest już zapowiedź i taka cena właśnie figuruje. Normalne wydanie ok 179zł.A może czegoś nie wiem? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz szkoda nie szkoda, roznica w cenie to 30 złotych, a jesteś do przodu o 20 fur. IMO deal warty doplaty.

 

BTW. Nie chciało mi sie już czekać na 3 osobe i zlozylem zamowienie, 1 sztuka nadal jest wolna, jak cos to PW.

 

edit.

Sory, 21 fur, w sieci Game masz ekstra M3 E92 Game.co.uk Edition :lol:

 

edit2.

Wolnych miejsc brak.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o liście samochodów? Ja trochę zacząłem marudzić (jak to polak ;) ) że nie ma takich firm jak chociazby skoda czy niektorych modeli jak chociazby ford mondeo. Jest pewien niedosyt bo wiem ze w gran turismo bedzie mozna pojezdzic furami, które na codzien widać na ulicach a w forzie jak widać nie wszystkim. Niby szczegół - ale jak by cieszył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o liście samochodów? Ja trochę zacząłem marudzić (jak to polak ;) ) że nie ma takich firm jak chociazby skoda czy niektorych modeli jak chociazby ford mondeo. Jest pewien niedosyt bo wiem ze w gran turismo bedzie mozna pojezdzic furami, które na codzien widać na ulicach a w forzie jak widać nie wszystkim. Niby szczegół - ale jak by cieszył ;)

Stary, nie przesadzajmy ;) Z jednej strony chcialbym faktycznie smignac sobie furka, ktora jezdze na codzien...ale z 2 strony, ja wlasnie mam na codzien, wiec wole sie skupic na czyms co raczej nie zawita u mnie w garazu (np taki 370Z Nismo ;) ) Poza tym line-up jest tak obszerny, ze bankowo kazdy znajdzie cos dla siebie. Skody moze nie bedzie, no ale coz, ja nad tym nie ubolewam....(no dobra, Swift Sport moglby byc :oops: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apo5, ztcp, będzie chyba Focus ST, czyli zdecydowanie przyziemna zabawka, których jest sporo. A mdo ST prowadzi się niemal tak samo, tylko bardziej ospale. Ma być też c30 t5 (więc praktycznie Focus ST), troszkę innych mniej lub więcej standardowych pojazdów pewnie będzie.

 

A w GT5 co za skoda jest? Yeti 2.0tdi? :D Czy jakaś rajdowa odmiana fabii? Jedno i drugie mało kręcące ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://reviews.teamxbox.com/xbox-360/1778/...otorsport-3/p1/ Recka na Team Xbox. Jest dobrze? ^_^

 

BTW. Moze ktos potwierdzic, jak to jest w tym darmowym DLC (nie VIPowskim). Na jednej stronie jest napisane, ze w kazdym NOWYM pudelku bedzie kod na DLC, ale na innych stronach widnieje, ze bedzie je mozna zassac TYLKO w dniu premiery. A jesli tylko w dniu premiery to czy preordery beda zalatwiane jakos mailowo czy cos? Ma ktos potwierdzone info na ten temat?

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając info z oficjalnej strony (http://forzamotorsport.net/en-us/ForzaMotorsport3/Day_One_DLC.aspx) wydaje mi się, że kod (token) będzie miał każdy. Tylko, że wykorzystać go można będzie tylko 27 października.

 

Cytat:

 

"On Oct. 27, this pack will be exclusively available via a one-time-use token card included in every new copy of “Forza Motorsport 3.”"

 

W razie czego, niech ktoś mnie poprawi :P

 

EDIT:

 

Zostało jedno miejsce na zamówienie LCE z Game.co.uk.

Chętnych proszę o PW.

 

Pozdrawiam

 

Garstek

Edytowane przez Garstek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no wlasnie W TYM DNIU czy OD TEGO dnia? Troche tego nie kminie, bo wychodzi na to, ze tylko osoby ktore rusza tylek do sklepu i beda mialy gre w dniu premiery beda mogly zassac dodatek co dla mnie jest jakas totalna paranoja. Jesli jednak bedzie tak, ze tylko tego dnia, to miejmy nadzieje, ze stuff dojdzie na czas :(

 

"It may be so scalable from accessible to hardcore that everyone from your grandma to Michael Schumacher could enjoy it." - to zdanie z podsumowania podoba mi sie najbardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza 3: Point to Point races

 

 

IGN - 9.4 (Outstanding)

9.5 Presentation

A simple, but easy-to-use menu system, loads of options, and a British narrator. Score!

9.0 Graphics

Some great car models and it runs smoothly for the most part. The lighting isn't perfect, and neither are some of the damage effects.

9.0 Sound

The cars sound great, the crashes are okay, and the music is weak.

9.5 Gameplay

A fantastic racing game with superb controls. The only issues are the limited difficulty range and that the career mode gets tedious towards the end.

10 Lasting Appeal

A deep and engrossing career mode matched by highly customizable multiplayer.

9.4

Outstanding OVERALL

(out of 10 / not an average)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...