Skocz do zawartości
cavarr

Forza 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

"ban za Forzę oznacza odcięcie dostępu do CAŁEGO zakupionego wcześniej kontentu" -> chyba ktoś im powinien powiedzieć o czymś takim jak "console license".

 

EDIT.

 

Właśnie przyszedł mail z GAME że gra została wysłana. :D

 

Brawa dla nich! The Hut mi DiRTa wysłał nawet dzień po premierze.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"ban za Forzę oznacza odcięcie dostępu do CAŁEGO zakupionego wcześniej kontentu" -> chyba ktoś im powinien powiedzieć o czymś takim jak "console license".

 

EDIT.

 

Właśnie przyszedł mail z GAME że gra została wysłana. :D

No ban na konto + kupiony stuff to jednak jest CIUT wiecej niz sama stracona konsola - caly dorobek GS, wszystkie dodatki itd...MS tym razem pojechal po bandzie....i dobrze!! :D

 

A co do FM3:

 

"We are pleased to advise that your order, xxxxxxx, is now on its way!"

 

3-5 dni, przy dobrym wietrze dojdzie w tym tygodniu!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No tracisz gamerscore czy save-y jeśli chcesz grac online, ale dostęp do dodatków czy wszystkiego z marketplace będzie z dowolnego konta, o ile są na dysku, bo ponownie ściągnąć ich już nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS tym razem pojechal po bandzie....i dobrze!! :D

Pewne, że dobrze. Niech tylko zrobią jeszcze porządek z cwaniaczkami grającymi na kopiach kradzionych z tłoczni :rolleyes:

ave!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forums.xbox.com/29476424/ShowPost.aspx

 

buhahha, sie ms rozpedzil z tymi banami :lol2:

------------

Czy ktos sie orientuje czy wraz z postepem kariery pojawia sie jakies nowe trasy? Chcialbym Veyrona rozpedzic do 400km/h, ale nie ma gdzie... Taka prosta mi sie marzy jak w TopGear ;)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nismo, the motorsport arm of Nissan, will be entering the Nissan GT-R in the Super GT race series in the GT500 class for the 2008 season, replacing the Nissan 350Z.

 

Unlike the production car, the GT500 version has a completely different drivetrain. The race car has a 4.5 litre naturally-aspirated V8 with 6 speed sequential manual gearbox and a RWD layout from its predecessor, the 350Z race car.

chyba jednak nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co to za dyskusje o grze, autach, torach itd? Pogadajmy o sterownikach, crackach i benchmarkach fps jak na prawdziwych graczy przystało ;)

 

I żeby nie było zupełnie o/t ;) Nismo to też tuner cywilnych Nissanów "Nismo designs and manufactures a range of aftermarket performance parts for Nissan cars including aerodynamic parts such as spoilers and diffusers, alloy wheels, engine and suspension parts"

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Nismo

Edytowane przez draak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co to za dyskusje o grze, autach, torach itd? Pogadajmy o sterownikach, crackach i benchmarkach fps jak na prawdziwych graczy przystało ;)

(...)

jaka prowokacja :D

 

Mam nadzieję, że do soboty nie oskubią wszystkich sklepów z FM3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro były/są importy z UK wersji kolekcjonerskich, ale rozumiem że w tym pytaniu musi być jakieś drugie dno, bo odpowiedź wydaje się zbyt oczywista.

pokaż mi konkretną aukcję ;] jedyne co znalazłem to albo polskie wydania, albo nie wiadomo jakie, bo sprzedawca nie raczy tego napisać

szukam czegoś co będzie w 100% pewne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro były/są importy z UK wersji kolekcjonerskich, ale rozumiem że w tym pytaniu musi być jakieś drugie dno, bo odpowiedź wydaje się zbyt oczywista.

Podaj linka, bo ja widziałem tylko jedną aukcję z importem zwykłej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo szukałeś:

 

http://allegro.pl/item790592498_okazja_for...ion_okazja.html

 

Cena to rzecz wtórna przy tak ograniczonej podaży, ja jednak wolałem z Jackiem ściągać samodzielnie z UK.

Edytowane przez draak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra pogralem w demka Forzy i Shifta. Szczerze mowiac jezeli auto z Shifta prowadzilo by sie jak to z Forzy to wybralbym Shifta. Wnetrze auta wyglada jak samochod, dynamika jakas taka wieksza tylko prowadzi sie jak poduszkowiec. Forza z koleji jest taka leciutko dretwa jakby. No nic poczekam na pelna wersje i kierownice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tej aukcji nie było ;] Zresztą to zdecydowanie za drogo. Do 250zł jestem w stanie wydać, więcej nie ~~

U mnie bys mial za 257...wiec bysmy sie nie dogadali ;) wydaje mi sie,ze ponizej 250 to ciezko ci bedzie zejsc,bo sama gra w UK kosztuje w przeliczeniu PONAD 250,a jeszcze przesylka i zarobek sprzedajacego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...