Skocz do zawartości
cavarr

Forza 3

Rekomendowane odpowiedzi

Saturn. Gdańsk. 199zł. Za 167zł wziąłbym od ręki.

165zł + odbiór w Sopocie za 0zł :)

kolekcjonerska za 195zł - sam chyba z tego skorzystam, już przeboleję te kilka fur i 2 tory... ponad 60zł nie warte imho ~~

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolekcjonerska za 195zł - sam chyba z tego skorzystam, już przeboleję te kilka fur i 2 tory... ponad 60zł nie warte imho ~~

A opłaca Ci się dorzucać 30zł do breloczka i pendrive'a ?? Wg. mnie już lepiej kupić zwykłą za 165zł.

No i zagraniczna LCE daje Ci VIP status - czyli dostęp do zawartości, do której nie mają dostępu zwykli użytkownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A opłaca Ci się dorzucać 30zł do breloczka i pendrive'a ?? Wg. mnie już lepiej kupić zwykłą za 165zł.

najtańszy 2-gigowy pendrive to ok. 25zł ;] i tak miałem jakiegoś kupić na dniach

 

No i zagraniczna LCE daje Ci VIP status - czyli dostęp do zawartości, do której nie mają dostępu zwykli użytkownicy.

możesz rozwinąć? co to jest ten "dostęp do zawartości, do której nie mają dostępu zwykli użytkownicy"? kilka furek z DLC? przeżyję ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

"The benefits of being a Very Important Person include special treatment within the online Auction House, Community Storefront and on the Forzamotorsport.net forums.".

 

Cokolwiek to znaczy.

 

A autka i trasy do ściągnięcia są akurat całkiem fajne. To już sam sobie każdy musi przekalkulować, ja jak mam kasę to mi jej nigdy nie szkoda na sprzęt, filmy, gry i muzykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz rozwinąć? co to jest ten "dostęp do zawartości, do której nie mają dostępu zwykli użytkownicy"? kilka furek z DLC? przeżyję ;]

Kilka furek? 2 trasy i 24 samochody to nie kilka furek. IMO jesli kupowac w PL to raczej wersje normalna, "rodzimej" kolekcjonerki ja bym nie bral zreszta podobnego zdania jest spora ilosc osob ktore anulowaly preordery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewytrzymałem i kupiłem za 179zł w MM Gdańsk. Dwie płytki zainstalowały się bez problemu. Gra zajmuje po instalacji ok. 8.5GB. Tylko gdzie się podział język polski??. Jakoś nie znalazłem ani jednego słowa w naszym języku....A na okładce jest napisane jak byk:

 

"Polska wersja językowa - napisy"

 

:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka furek? 2 trasy i 24 samochody to nie kilka furek.

VIP Carpack (5 furek)

Motorsports Legends Car Pack (10 furek + 2 trasy)

2 trasy i 15 samochodów ;] reszta to auta dostępne dla zwykłych śmiertelników tylko w innym malowaniu

 

 

 

RBEJ: zmień region i język w konsoli na polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIP Carpack (5 furek)

Motorsports Legends Car Pack (10 furek + 2 trasy)

2 trasy i 15 samochodów ;] reszta to auta dostępne dla zwykłych śmiertelników tylko w innym malowaniu

Motorsports Legends Car Pack - 10 aut + 2 trasy

Exclusive Cars Limited Collector’s Edition Cars: 5 aut

Forza Motorsport VIP Membership Car pack: 5 aut

Exclusive Preorder Cars: 1 auto

Forza Motorsport 3 Pre-Order Car Giveaway: 3 auta

SUMA: 24 fury + 2 trasy

 

Jakby nie patrzec, o tyle masz wiecej niz w wersji PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od kilku godzin wiec się co nieco wypowiem. Grafa lepsza niż w FM2 kolory bardziej soczyste, dźwięki spod maski na najwyższym poziomie, model jazdy rewelacyjny.

Test pendriva

Dołączona grafika

Edytowane przez maz1i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja jest wyłącznie w języku polskim i rosyjskim :lol2:

 

Tak samo przednia i tylnia okładka zawiera polski i rosyjski opis. A na dole "Made In Germany" :D

 

Gra się wyśmienicie. Jako że jestem amatorem wyścigów, to wyłączyłem tylko automatyczne hamowanie i optymalną linię jazdy oraz hamowania. Super zabawa w świetnej oprawie. Model jazdy wyśmienity. Kolejna gra dla której warto kupić Xbox360. Wyścigów w trybie kariery jest chyba z 1000. Czeka wieele godzin grania. A jeszcze przecież jest tryb Multiplayer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę już swoją kopię (jak tam Jacek wieści z placu boju? :D)!

Wczoraj skrzynke sprawdzalem dwa razy i niestety pustka :( Jak tylko bede mial jakies wiesci to bede pisal do wszystkich zainteresowanych. Mysle, ze dzis lub jutro dotrze, trzymajmy kciuki.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłem w mad games bo był taki korek na niepodległości ze bym z mokotowa do dwudziestej nie dojechał do tego electronic dreams xD

Pograłem wczoraj trochę (bo jak na złosc ciągle mi ktos przeszkadzał :P ) i ode mnie co jest fajne co nei fajne:

 

fajne:

 

modele samochodów (lamborghini reventon - rydwan bogów :D cudo, piękna fura no i te światła z tyłu aaah )

oprawa dźwiękowa - zarówno dźwięki jazdy jak i muzyka w menusach (fajny kawałek podczas instalacji drugiej płyty, az się odprężyłem)

czuć, że samochody ważą i inaczej się prowadzą - co oczywiście nikogo nie dziwi :)

AI - przeciwnicy nie zawsze jadą po sznurku, część nas przepuści jak zobaczą że szybciej zasuwamy o_O a część będzie chciała nas zepchnąć (szczególnie jak ich zepchniemy wcześniej [; )

poczucie prędkości - to czego mi brakowało w forzy 2 - nawet w samochodach, którymi jedziemy na początku prawie czuć wiatr we włosach :)

odwzorowanie samochodów w środku - w porsche cayenne przykładowo zegar na kokpicie pokazuje aktualną godzine z z naszej konsoli !!

dom aukcyjny i kupowanie malowań, ustawień fur - wypas

 

nie fajne:

 

niedopracowane rozglądanie się w kabinie samochodu - jedynie po skosach - a po tricku z FOVem brak możliwości rozglądania się

niedopracowane animacje zmiany biegów (brak) oraz kąt skrętu kierownicy na padzie xD ledwo tą kierownicą kręci, ale z czasem już na to się nie zwraca uwagi (dla ułatwienia dodam, że problem ten znika w momencie podłączenia kierownicy - ponoć nasz "stig" żwiawiej wtedy kręci aczkolwike 900 stopni bym się tu nie spodziewał :) )

 

I w sumie tyle jesli chodzi o kilkadziesiąt minut z grą. Już się nie mogę doczekać powrotu do domu żeby wreszcie porządnie przysiąść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie fajne:

 

niedopracowane rozglądanie się w kabinie samochodu - jedynie po skosach - a po tricku z FOVem brak możliwości rozglądania się

niedopracowane animacje zmiany biegów (brak) oraz kąt skrętu kierownicy na padzie xD ledwo tą kierownicą kręci, ale z czasem już na to się nie zwraca uwagi (dla ułatwienia dodam, że problem ten znika w momencie podłączenia kierownicy - ponoć nasz "stig" żwiawiej wtedy kręci aczkolwike 900 stopni bym się tu nie spodziewał :) )

Ale tak powaznie: czy tak strasznie brakuje tego rozgladania sie? Po co w ogole to komu? Ktos tego uzywa JADAC samochodem? I tak sie jopimy przed siebie, wiec spojrzenie sie na pusty fotel obok no to chyba tylko sztuka dla sztuki i szukanie dziury w calym. Animacja zmiany biegow? No ok, szkoda, ze nie ma. Obroty kierownicy? Jak widac sa, a ze nie jak w realu, coz przezyje. Dla mnie plusy miazdza minusy i chyba tak naprawde nie ma czegos takiego co mogloby psuc caloksztalt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to brak rozglądania Ci nie przeszkadza ? ja zawsze używam na dohamowaniu przy ataku żeby wiedzieć jak przejechać zakręt 2 wide i w którym momencie moge czysto zajechać przeciwnikowi droge...

co do kierownicy to IMO bardzo dobrze że nie obraca sie nie wiadomo ile, bo jadąc na padzie można sie pogubić jak sie za szybko kręci.

 

Ktoś chętny dzisiaj pograć po 21 na multi ?

mój gamer tag: zielono mi

dodawajcie kto bedzie chciał zagrać :)

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to brak rozglądania Ci nie przeszkadza ? ja zawsze używam na dohamowaniu przy ataku żeby wiedzieć jak przejechać zakręt 2 wide i w którym momencie moge czysto zajechać przeciwnikowi droge...

W 95% przypadkow mozna to samo zrobic bez rozgladania sie, wystarczy spojrzec w boczne lusterko a do tego juz nie trzeba sie rozgladac. Jak typ tam siedzi, to znaczy, ze jest za nami, jak go nie ma to znaczy, ze jest "w martwej strefie" czyli obok. Zakret lecisz normalnym, szerszym lukiem a po wyjsciu oko na lusterko i decyzja. Oczywiscie zdarzaja sie przypadki, ze cos pujdzie nie tak, ale to rzadkosc.

Heh, właśnie dostałem maila z GAME z kodami do M3 i R8.

Ta, ja tez...problem w tym, ze tylko dwa (na 5 zamowionych kopii). Od razu wyslalem maila czemu dostale po jednym kodzie do kazdego preordera zamiast po jednym do kazdej sztuki. Jak nie przysla to bedzie decydowac kolejnosc zgloszen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...