Skocz do zawartości
cavarr

Forza 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno pytanie- dlaczego w zawodach, gdzie na plakacie widniej adnotacja o klasie np A mogę startować samochodem z R3? Różnica w osiągach jest tak znaczna, że nawet AI ustawione na trudny jest niemal dublowane. O co chodzi, to jakiś glitch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że AI dobiera auta pod "rysunki" przez co ściganie się zupełnie nie ma sensu.

A kto ci każe brać auto kilka klas wyższe? Ja zawsze biorę samochód z podobnym IW do najlepszego auta w wyścigu (przycisk Y bodajże pokazuje auta przeciwników).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Heh, ponoć był jakiś glitch umożliwiający zebranie ogromnych ilości creditsów. Turn 10 daje tym, którzy z tego korzystali szansę na odkupienie win wystawiając bardzo drogie Focusy RS na aukcje. Kto chce uniknąć bana musi wydać kasę, którą zdobył wykorzystując glitcha. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy ja wiem czy ta lista taka cienka, faktycznie sa to wszystko bardzo swieze i "gorace" fury: Panamera, Italia, Jag XFR no i S4. Reszty mogloby nie byc, ale i tak 400MSP to cena wporzadku za taki pakiecik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forzamotorsport.net/en-us/_template...il.aspx?id=3059

Jakoś ta lista średnio do mnie przemawia...

Samochody w klasie R mogliby odpuścić, bo i tak wszystko to takie same :mrgreen:

Jak to nie przemawia? GT-R, XFR, 458 Italia i nowe S4 ;] Czego chcieć więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego GTR'a dopisali chyba jakoś później, bo wczoraj nie było go na liście :blink:

No to git, ale i tak poczekam aż wyjdzie następny DLC (najlepiej skośnooki), to wtedy ten stanieje ;>

 

btw, dwie kolekcjonerki już do mnie lecą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem w wywiadzie że mają co miesiąc wypuszczać takie DLC, ale obawiam się że się nie będą wyrabiać.

 

A co do tego DLC to naprawdę masakra, same kozackie wozy a większość naprawdę mi brakowało w podstawce Forzy. 458, GTR, Murcielago SV, samochody z LMP1. Każde z tych bryk mogłoby reprezentować oddzielny DLC a pewnie i tak bym kupił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem pobawić się trybem wieloekranowym. Faktycznie jest lepiej, np. w takim Maserati GranTurismo widać przynajmniej zegary :lol2: ale jest jeden poważny problem. To coś wiesza mi konsolę średnio co drugi wyścig. Olałem wróciłem do zwykłego FOV-a :P

 

Druga sprawa, autami RWD klasy R3+ nie potrafię jeździć ;-) No może nie nie potrafię, ale nie sprawia mi to przyjemności. Normalnie gram z wszystkim na off (linie też off, ale skrzynia ręczna bez sprzęgła :P), poziom średni, autami z podobnym IW co przeciwnicy (bez szaleństw typu auto 2 klasy wyżej, staram się nie mieć najszybszego auta w stawce) i gra się świetnie na kierownicy. Do czasu wyścigów R3+ ;] Wtedy wrzucam "TCS on" co by się nie irytować.

 

PS

Hot Holidays Car Pack kupiony ~~ Moje pierwsze kupione DLC :rolleyes:

 

 

PS2

Działa już ranking na stronach www forzy: http://www.forzamotorsport.net/en-us/game/...rds/default.htm

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem pobawić się trybem wieloekranowym. Faktycznie jest lepiej, np. w takim Maserati GranTurismo widać przynajmniej zegary :lol2: ale jest jeden poważny problem. To coś wiesza mi konsolę średnio co drugi wyścig. Olałem wróciłem do zwykłego FOV-a :P

To masz sporego pecha. Ja gram na zmienionym FOV (bodajże 60st) od pierwszego wyścigu (z braku czasu aktualnie kończę dopiero 4 sezon) i konsola nie zawiesiła się ani razu. A dlaczego pecha? Bo na standardowym FOV widok z kokpitu jest dramatycznie słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze wytlumaczyc taka zagadke. Co jakis czas, gdy koncze wyscig i sprawdzam Leaderboards to pokazuje mi sie cos takiego, ze osoby z lepszymi czasami maja nizsza pozycje na liscie. W wiekszosci przypadkow jednak jest "normalnie" czyli najlepszy czas to automatycznie wyzsza pozycja, bez wzgledu na to kto jakich asyst uzywa. Wie ktos czemu sie tak dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSTHa212

Dołączona grafika

W skrócie: jeśli używałeś rewinda, uderzyłeś w coś, wyjechałeś poza tor, itd to twój czas jest oznaczony jako uncertified i autoamtycznie jesteś niżej w rankingu od ludzi jeżdżących czysto. Zauważ, że jak zaczynasz okrążenie to koło twojego czasu (prawy górny róg ekranu) nie ma żadnej ikonki, ale jeśli tylko zrobisz coś nieprzepisowego (np. wyjedziesz za tor) to pojawia się ikonka wykrzyknika w takim trójkącie. Oznacza to, że czas tego kółka zostanie uznany jako uncertified.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto jednak zaznaczyć, że nawet jeśli kończący sektor poprzedniego okrążenia przejedzie się czysto (brak rewinda, uderzeń, opuszczeń toru) oraz nie jedzie się w tunelu powietrznym za innym autem to i tak ta ikonka wykrzyknika się czasem (zupełnie bez powodu?) zapala. Szczególnie widoczne jest to na Nordschleife i z tego co czytałem na forach nie jestem odosobniony w tej obserwacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto jednak zaznaczyć, że nawet jeśli kończący sektor poprzedniego okrążenia przejedzie się czysto (brak rewinda, uderzeń, opuszczeń toru) oraz nie jedzie się w tunelu powietrznym za innym autem to i tak ta ikonka wykrzyknika się czasem (zupełnie bez powodu?) zapala. Szczególnie widoczne jest to na Nordschleife i z tego co czytałem na forach nie jestem odosobniony w tej obserwacji.

Możliwe, że jeśli ostatnią sekcję zakrętów przed prostą start/meta przejedziesz nieczysto (co da ci lepszą prędkość na prostej startowej) to wykrzyknik dalej będzie widoczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłoby oczywiste ;) Ale przecież wyraźnie piszę o czystym ostatnim sektorze (więc nie tylko sekcji kilku zakrętów bezpośrednio przed prostą start/finish), zdarza się to nawet na krótszych, niż zielone piekło, torach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Pisałem o tym jakiś czas temu w tym temacie - wykrzyknik się dostaje za błąd nawet kilka zakrętów przed rozpocząciem nowego, za jechanie przed jakimś kierowcą czy wyprzedzanie (czyste), za dublowanie, a czasami zawsze od początku okrążenia (na Le Mans nie jechałem ani raz bez wykrzyknika).

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...