Skocz do zawartości
cavarr

Forza 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiecie czy każda zagraniczna wersja FM3 jest sprzedawana razem z kodem na Legends Car Pack? Znalazłem coś takiego na ALLEGRO. Niby wersja językowa - angielska, ale oczywiście sprzedawca nie był w stanie mi odpowiedzieć czy pudelka zawierają także kod. Co sądzicie o tej aukcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość merc1993

Witajcie, kupiłem sobie Forze 3 – dwupłytowe PL wydanie z ADD-on kodem… Nie mam pojęcia jak tzn. gdzie wklepać ten kod. Robę zgodnie z instrukcją i dochodze do miejsca gdzie trzeba wpisać 25znakowy kod… ale ten mój jest krótszy.

Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim!mam takie pytanie techniczne.czy gdy wjezdzacie w tunel to u was równiez sciany maja taki kolor rozlanej benzyny (jak sie nacisnelo mocniej palcem na wyswietlacz w starszych tel. to podobny kolor byl)? konsolke mam podlaczona kablem vga do monitora. pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Są jakieś szczegóły? Oficjalna strona Forzy padła.

 

 

Ja czekałem na Veyrona Super Sport, ale pewnie go nie dodadzą. No i przydała by sie przecena na car packi 5-7, bo na pierwsze cztery już była dawno temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś szczegóły? Oficjalna strona Forzy padła.

 

1971 AMC Javelin-AMX

1973 BMW Motorsport 2002 Turbo

1970 Chevrolet El Camino SS 454

1971 De Tomaso Pantera

1982 DeLorean DMC-12

1987 Ford Sierra RS500 Cosworth

1990 Mercedes-Benz 190E 2.5-16 Evolution II

1978 Saab 99 Turbo

1983 Volvo 242 Turbo Evolution

1957 Ferrari 250 California

 

http://forzamotorsport.net/en-us/Community_Choice_Classics/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za post pod postem

No i przydała by sie przecena na car packi 5-7, bo na pierwsze cztery już była dawno temu.

 

Xbox LIVE Deal of the Week** :

Week of December 20 – Forza Car Packs:

World Class Car Pack, 200 Microsoft Points (50 percent off)

Summer Velocity Car Pack, 200 Microsoft Points (50 percent off)

Exotic Car Pack, 200 Microsoft Points (50 percent off)

Road & Track Car Pack, 200 Microsoft Points (50 percent off)

Audi R8 LMS RC Car, 160 Microsoft Points (50 percent off)

Checkered Flags, 80 Microsoft Points (50 percent off)

Coming soon to the Xbox LIVE Marketplace

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z graniem w FM3 na padzie? Da rade na dluzsza mete? Kupilem niedrogo Ultimate Collection i sie zastanawiam czy zostawic sobie do pojezdzenia, czy sprzedac. Kiery kupowac nie zamierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja mam 140 godzin samej jazdy na padzie, i dalej chętnie gram i mam z tego dużo frajdy. W styczniu też sobie kupiłem nakładki na analogi, które pozwalają na dużo większą precyzję sterowania (gałki są po prostu dużo wyższe), wiadomo że to nie kierownica, ale jest bardzo dobrze, można deadzone ustawić na 0 i dalej minimalnie skręcać.

Natomiast uważam że operowanie gazem i hamulcem jest o wiele łatwiejsze na padzie. Także warto ustawić deadzone na 0, mamy wtedy większy zakres. Domyślne ustawienia czułości wg mnie nie są dobre.

 

Dzięki tym ustawieniom i nakładkcom spokojnie mogę opanować auta z najwyższych klas bez asyst, co na początku nie było łatwe. Mimo wszystko preferuje auta do klasy A600, ew. S700.

 

 

Miałem kupować kierownicę Microsoftu, ale zdecydowałem że nie ma sensu tyle płacik za używke. Obiecałem sobie że używanego sprzętu bez gwary już nie kupię, i tego się trzymam. Szkoda że nie ma żadnej sensownej alternatywy za pare stówek, bo niestety ceny Fanateców to jest kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość podpięcia G25/G27 do X'a, biedna bo bez ffb - tylko rumble + 270stp no ale..

F-1 Converter

 

To znakomita wiadomość. Ciekawe czy jest szansa, że pójdzie na tym również Driving Force Pro. Nawet jeśli nie, to z chęcią przesiądę się na G25/27.

Forza 3 na padzie nie daje mi radości z jazdy. Przy mocniejszych furach ciężko jest opanować samochód bez asyst. Taki konwerter pozwoliłby na drugie podejście do tej gry.

Do tego czasu jestem "skazany" na GT5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wolałbym żeby Microsoft sie z kimś dogadał na zrobienie fajnej kiery, ze średniego poziomu. Dobry FF, manetki, gaz, hamulec, troche więcej niż 240 stopni (ale nie 900) i niezawodność. Na pewno by mogli na tym dużo zarobić, tak jak i producent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To raczej mało nie jest. I kupi gdzieś u nas, bo chyba nie bardzo? Ściąganie z zagranicy to kolejny ogromny koszt (ciężki sprzęt), no i problem z gwarą, a jest tyle mechanicznych elementów że dla mnie zbędne ryzyko.

 

 

Straszne dziadostwo z tego typu sprzętem. Jest pełno padów do Xboksa (a i tak Microsoftowy najlepszy), a nie ma w tej chwili żadnej dobrej kierownicy. Bardzo mnie zdziwi jeśli tak będzie w momencie premiery czwórki, bo ile ludzi kupi tą gre dla Kinecta? To zabawa na pare wyścigów, nikt tak kariery nie przejdzie, nie mówiąc o multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom. 200zł za samą wysyłkę to taniocha. Tylko brać.

 

Straszne dziadostwo z tego typu sprzętem. Jest pełno padów do Xboksa (a i tak Microsoftowy najlepszy), a nie ma w tej chwili żadnej dobrej kierownicy. Bardzo mnie zdziwi jeśli tak będzie w momencie premiery czwórki, bo ile ludzi kupi tą gre dla Kinecta? To zabawa na pare wyścigów, nikt tak kariery nie przejdzie, nie mówiąc o multi.

 

Prawdopodobnie niedługo usłyszymy o nowej kierownicy od microsoftu. Na to przynajmniej wskazują informacje które od czasu do czasu przeciekają. Kinect w każdym razie nie jest w tym momencie traktowany jako zastępca kierownicy. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś potwierdzenie tych informacji? Gdyby to była prawda, to pozostałbym przy g25 i dokupił to nowe kółko do xboxa, zamiast sprzedawać logiego i brać fanateca.

 

PS. Nie 200PLN, a 160PLN. Jak już liczysz każdy grosz, to rób to uważnie. A wg cennika na 2011 wysyłka kurierem do Polski wynosi całe 19.99EUR- imho normalna cena, jak za prawie 10kg przesyłki.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...