Skocz do zawartości
cavarr

Forza 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wadą tej gry będzie to że zostanie wydana na 2 nośnikach. O ile w jakis rpgach czy fppach wydanie wieloplytowe moze nie jest tak uciazliwe tak tutaj bedzie denerwowalo. Bo zalóżmy, że chce pojezdzić Ferrari Enzo a tu zonk, Enzo jest na drugiej płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow 2010 tylko 2 lata

Z tego co zrozumiałem, FM3 wyjdzie w 2009 roku! :blink:

Imagine that a year after Forza 3 was released, a new updated version of the game became available (for example, Forza 3 2010)...

 

Co do 2 DVD, ciekawe jak to rozegrają ;) Wątpię, że trzeba będzie żonglować płytkami co wyścig...

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten obrazek z insert disk 2 to chyba z Sony Defense Force wziety :)

 

Ach ale jakie piekne teraz beda klotnie fanbojow - dlugie instalacje vs zmiana plytek :D

 

W sumie mowiac o instalacjach to moze zawartosc jednej plytki bedzie sie wrzucac na dysk i wtedy da sie pograc bez zmiany , a zonglowac beda musieli tylko posiadacze arcadow.

 

A czy przypadkiem dwustronnych nośników nie trzeba obracać na drugą stronę? ;] coś jak kasety magnetofonowe

One chyba jednak sa dual layer nie dual sided wiec raczej nie bedzie trzeba :)

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no chyba , ze tak :)

 

Ale zawsze i wszedzie czytalem , ze 9 GB to max dla Xboxa 360, wiec nie wiem jak z obsluga tego typu wynalazkow ?

 

Zreszta z tego co pisza w necie to przekladac trzeba , wiec tak czy tak wycieczka do konsoli za kazdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie, Forza 3 wyjdzie jako bundle pack ze zmieniarką płyt do XO :wink:

jak narazie nie widzę tu naważniejszych dla mnie informacji czy bedzie widok z kokpitu i czy będą zmienne warunki pogodowe chociaż w deszczu poziom frustracji mógłby dobić frajdę z jazdy, wolałbym lepsze modele samochodów niż więcej modeli jak to mówią quality over quantity i jeszcze wizualizację zniszczeń jak w Grid, jak to wszystko wpakują do trójki to więcej gier wyścigowych może na XO nie wychodzić

Edytowane przez gallp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no chyba , ze tak :)

 

Ale zawsze i wszedzie czytalem , ze 9 GB to max dla Xboxa 360, wiec nie wiem jak z obsluga tego typu wynalazkow ?

 

Zreszta z tego co pisza w necie to przekladac trzeba , wiec tak czy tak wycieczka do konsoli za kazdym razem.

Bo 9GB to pojemnosc jednej, dwuwartwowej strony.

 

Plytki dwustronne to slepa uliczka, bo sa drozsze w produkcji, bardziej delikatne, a zysk jest w sumie zerowy, bo i tak trzeba plyte w napedzie przekladac, i tak.

 

BTW. kazdy czytnik obsluzy taka plyte, bo gruboscia ani waga nie rozni sie ona od jednostronnej.

 

Przesadzacie, Forza 3 wyjdzie jako bundle pack ze zmieniarką płyt do XO

Do Lost Odyssey im sie nie chcialo, wiec tu tez raczej nie bedzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie nie widzę tu naważniejszych dla mnie informacji czy bedzie widok z kokpitu i czy będą zmienne warunki pogodowe chociaż w deszczu poziom frustracji mógłby dobić frajdę z jazdy, wolałbym lepsze modele samochodów niż więcej modeli jak to mówią quality over quantity i jeszcze wizualizację zniszczeń jak w Grid, jak to wszystko wpakują do trójki to więcej gier wyścigowych może na XO nie wychodzić

Zgadzam się z Tobą w 100%.

Już nawet nie musieliby poprawiać grafiki, byleby wprowadzili widoki z kokpitu, model zniszczeń z grida i zmienne warunki pogodowe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://twitter.com/Turn10Studios/status/1670788197

Here's the logo of the new game we're working on. Guess it's official:

Dołączona grafika

:lol2:

 

---------

edit:

Forza 3 (znowu) nieoficjalnie potwierdzona?

 

 

Przypominam, że E3 będzie od 2 do 4 czerwca, a konferencja Microsoftu planowana jest już na 1 czerwca! 20 dni, odliczamy? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało 8h do konferencji Microsoftu! :] Jak ktoś chce live stream to np. tutaj jest: http://e3.gamespot.com/press-conference/microsoft-e3/

 

---------------------

 

OXCGN’s Forza 3 Pre E3 News Update

 

----------------------

 

http://twitter.com/Turn10Studios/status/1983266026

Just got to LA. It's almost time, my friends! I'm damn excited. Watersporting season is here.

:lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za kolejny post pod postem, ale muszę to napisać:

 

KRÓL nadchodzi! :D

Tam w między czasie był mój post który się mi usunął xD

Filmik po prostu zmiażdżył. Super grafika, super fizyka, dorzucili kokpity...no i jak na złość samochody daciach!ą ;>

I premiera lada chwila...no nie mogę się doczekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

czesc filmiku z "baletem" samochodow byla wyjechana w kosmos ;)

 

a choc nie lubie scigalek to musze przyznac ze Forza3 zarzadzila po calosci.Niech sobie japonce wsadza w du..serie GT na ktora pretenduje obecnie do miana najdluzszej produkcji swiata jesli chodzi o 4 kolka :lol2:

 

ps. widzieliscie, w F3 auta daciach!a ,rozwalaja normalnie szok...w GT nie do pomyslenia :lol2: :wink:...wiem wiem przeciez producenci nie pozwalaja..chyba tylko im

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyła nowa strona - http://forzamotorsport.net/en-us/game/default.htm

pod Operą coś nie działa :/

 

----------------

 

FANATEC® PORSCHE® 911 TURBO S RACING WHEELS FOR XBOX® 360™

 

 

----------------

 

Trochę screenów (podrasowanych :razz: ):

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...