Skocz do zawartości
Gość Kyniek

Polskie A Też Dobre :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kyniek

Nie wiem czy temat na miejscu po tym jak reprezentacja przerżnęła... Niedawno ukazała się w sieci recenzja jednego z moich bloczków, ucieszył mnie fakt iż pokonał przy małym przepływie naszych sąsiadów z EK :) Więcej nie będę truł, chcę się poprostu podzielić radością z tak dobrego wyniku a nie robić reklamę.

http://www.mod-planet.com/index.php?module...amp;pageid=1078

 

Wniosek? Polskie też dobre :)

 

P.S. ostatnimi czasu wcięła mnie praca mgr którą pisałem... więc zapadłem się na pewien czas pod ziemię... to info dla tych którzy się dobijali na priva, przepraszam was!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

ale jest już jeden topic o blokach Twojej produkcji :unsure: planujesz produkcje fullcoverów/ adapterów, radiatorów na memki ?

Możliwe że jest taki temat.... ale nie zaglądałem tu dawno... rozumiesz... Co do fullcoverów.... nie, nie będzie fullcovera - za małe zapotrzebowania a karty za szybko się zmieniają... Radiatorów na memki też nie będzie - wystarczająco dużo jest ich na rynku... może z czasem jakieś bloki wodne na RAM zaprojektuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Ja sądzę że większy popyt był by z blokami na mofy. Coraz więcej osób je woduje więc może tutaj szukać nowych nabywców ?

Jest taki problem że co płyta to inny blok :/ to tłumaczy wysokie ceny.... nie był bym w stanie zrobić bloku znacząco tańszego niż konkurencyjne - mips czy EK :( w podobnej cenie... a to za mało... ludki i tak wolą zagraniczne firmy.... przynajmniej większość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Kyniek, a może byś dał gdzieś te Twoje wynalazki pod GPU i NB do testów ? Chętnie bym zobaczył jak się spisują te nowe bloki od Ciebie.

To zaodałem linka do testów ;) Bloczki na NB już są również przetestowane i myślę że niedługo będzie publikacja artykułu :) Co do bloków na grafikę to mają identycznę konstrukcją jak Prison Pro - w zasadzie to jest to samo ale z innym topem, więc wydajność taka sama, jednak co dla bardziej wybrednych obiecuję podesłać na testy wersje GPU gdy tylko mod-planet wykona mocowanie na GPU dla swojej grzałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...