Skocz do zawartości
ath

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

dev diary: sterowanie

Jest porsche, brakuje nurburgringu ;d

 

Ten filmik podoba mi sie chyba najbardziej ze wszystkich. Uczucie predkosci nawet w porzadku, tylko dalej nie potrafie zrozumiec jak EA moze sie podniecac tymi pączkami, 180, paleniem gumy czy ruchami zawieszenia ktore jak utrzymuje pan deweloper sa rewolucja w calej serii :/

 

Nie czytalem zapowiedzi czy innych prasowek, ale w zadnym filmiku nie pokazywali jeszcze tuningu, wiecie cos na ten temat? Bedzie w ogole taka opcja, czy cala para poszla w projektowanie fikusnych menusow i hde? ;o

 

I na koniec - nie jestem osoba ktora kupuje gre dla grafiki, ale U2 wygladal duzo lepiej, szet, nawet Pro Street wygladal lepiej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. - czym oni sie podniecają :lol: - dzieciarnia...

2. - asfalt robili z lodu ?

3. - jak to chodzi ;o

4. - słabiutka fizyka (podobna do MW) - jakbyśmy cegłami jeździli a nie samochodami

Chyba na odwrot ;) Jak koles przy 200 robi slizg boczkiem i praktycznie wyzerowuje predkosc w miejscu to jezdza po papierze sciernym, bo nie wyobrazam sobie jakiej grubosci musialby miec kapcie zeby to zrobic. Poza tym spoko, Need For Kindergarten ma sie w najlepsze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to NFS stracił charakter po HP2...(no może Most Wanted z tego całego tunerskiego szału był jeszcze jaki taki...kolejne częśći to kolejne porażki na konto EA...wolałbym żeby odświeżyli np Porsche albo NFS III :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

placzecie wiecznie na ta fizyke jak to arcade jest.beda chcieli to zrobia i tak ze auto w sek do 400 bedzie przyspieszac a nie to nie.ja tam pogram bo w zasadzie inni producenci nic nie wypuszczaja ,zeby byla jakas konkurencja.czekam na tdu2 ale ani widu ani slychu,mial byc poczatek 2k8 a juz jest koniec i zadnego info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powinien być arcade, ale to co jest teraz to komedia. skręt o 90* przy ponad 100 na godzine zrobiony jak po szynach i nawet w takim zakręcie auto wciąż przyspiesza (słychać że obroty nawet troszke nie spadają) to jakiś żart. Czemu gra o autach nie moze być robiona przez maniaków motoryzacji tylko przez jakieś lamy takie jak na tym filmiku? Ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

placzecie wiecznie na ta fizyke jak to arcade jest.beda chcieli to zrobia i tak ze auto w sek do 400 bedzie przyspieszac a nie to nie.ja tam pogram bo w zasadzie inni producenci nic nie wypuszczaja ,zeby byla jakas konkurencja.czekam na tdu2 ale ani widu ani slychu,mial byc poczatek 2k8 a juz jest koniec i zadnego info.

Tylko czemu we flatout 2 wygląda to 100 razy lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdego roku przed premierą nowego NFS'a można zobaczyc na forum posty o stałej konstrukcji:

 

Seria NFS skończyła się dla mnie na części [wartosc zmienna, zależna od wieku i upodobań].

[nazwa kolejnej części] będzie badziewiem bo asfalt się świeci i od 200 do 0 hamuje się w 3 sekundy.

Naprawdę. Prześledźcie posty w tematach o poprzednich częściach tak miesiąc przed ich premierą.

Można powiedzieć, że to swojego rodzaju rytuał :D

Edytowane przez efidence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby tradycji stało się zadość:

Seria NFS skończyła się dla mnie na części Underground 1

Undercover będzie badziewiem bo asfalt się świeci i od 200 do 0 hamuje się w 3 sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i ta funkcja którą zastosowano parę postów wyżej (seria nfs kończy się na etc. etc.) jest prawdziwa, no ale musicie przyznać sami, że kolejne części tej gry są coraz gorsze...brakuje im klimatu, NFS nigdy nie był symulatorem, od początków serii był to Arcade, za to jaki - nie było lepszych na kompa :). Obecnie jest to Arcade ale do tego stopnia uproszczony że grę mozna przeznaczyć dla "młodzieży" od 3 roku życia wzwyż....albo dla takich typków jak z filmu na początku tej strony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej z tego filmu rozwaliło mnie to: "kamera jest ustawiona idealnie do jazdy w tył, obraca się dookoła i jedziemy do tyłu".

 

Naprawdę, filmik zawiera przesłanie dla kilkuletnich dzieci więc czego można się spodziewać po grze.

 

Z innej beczki - EA zarobiłoby u mnie kilka wielkich plusów gdyby dodali tryb "bycia policjantem" tak jak to było w Hot Porsuit 1.

Po prostu rozpłynąłbym się i kochałbym EA in the butt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy tak narzeka - ja włącznie, ale tak naprawdę, każdy chce sobie pograć chociaż parę minut - pooglądać samochodziki. Bo jak ktoś wspomniał, nie było kiedyś lepszych gier samochodowych od NFS, no teraz TDU jest dla mniej znacznie lepszy, ale znudził się :(

 

 

Seria NFS skończyła się dla mnie na części Porsche

Undercover będzie badziewiem bo asfalt się świeci i od 200 do 0 hamuje się w 3 sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3 roku życia nie - rating +12 ;)

 

A każdy narzeka i gra - bo jak ktoś wspomniał - nie ma na kompa ciekawej wyścigówki - nie mówię tu o GRID czy DIRT, bo to jednak nie konkurencja dla NFS'a... NFS'owi poprostu od dawna brakuje porządnego rywala - TDU było, TDU2 nie ma...

 

A w coś grać trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się pochwalić że ProStreet'a odpuściłem ^^ grałem przez 5 minut w demo i powiedziałem "yyyy, podziękował...chyba coś poczytam" :D Myślę, że w przypadku Undercover'a będzie podobnie ;). Jak mnie natchnie to zobaczę demko. Prawdą jest, że ostatnio na rynku gier komputerowych nie dzieje się za dobrze....ostatnimi grami, w które miałem przyjemność popykać nie tak dawno temu były Wiedźmin i World in Conflict, próbowałem sił w Crysisie i w całej masie tych nowych tytułów ale....brak im tego "czegoś".

Edytowane przez Kudl4ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria NFS skończyła się dla mnie na części piątej.

Undercover będzie badziewiem bo asfalt się świeci i od 200 do 0 hamuje się w 3 sekundy.

Ale mimo to w przeciwieństwa do Pr0shita dam jej szanse bo widze w niej troszke MW, w ktora tez troche gralem z racji braku innych znosnych gier w tamtym okresie co powtarza sie i teraz.

Pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

placzecie wiecznie na ta fizyke jak to arcade jest.beda chcieli to zrobia i tak ze auto w sek do 400 bedzie przyspieszac a nie to nie.ja tam pogram bo w zasadzie inni producenci nic nie wypuszczaja ,zeby byla jakas konkurencja.czekam na tdu2 ale ani widu ani slychu,mial byc poczatek 2k8 a juz jest koniec i zadnego info.

To niech wsadzaja jakies z du..y wymyslone samochody z komicznymi nazwami typu Poontiac albo Merzedez, a jak robia cos na oficjalnych licencjach to niech to przynajmniej jako tako zachowuje przynajmniej pozory "normalnego" zachowania sie auta. Od U2 nie gralem w zadna czesc na "duze" platformy, a ostatniego syfu to nawet nie tknalem na PSP. Na razie zapowiada sie powtorka z PS czyli kolejny rok, przynajmniej dla mnie, bez NFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze nieglupim pomyslem byloby wracanie co jakis czas do starych i sprawdzonych pomyslow, odpowiednio je odswiezajac i przystosowujac do obecnie panujacych realiow. Jest pare gier, ktorym powrot po latach wyszedl na dobre a sa takie (jak wlasnie NFS), ktore wychodza co roku i praktycznie od paru lat pozostaja nie zmienione. Ja bym sie wcale nie obrazil jakby zrobili cos jak w NFS1,2,3 gdzie byly najlepsze (jak na tamte czasy fury sportowe) i swietne trasy w egzotycznych miejscach. Bez zadnych lipnych fabulek, tandetnych tuningow ktore w gruncie rzeczy roznia sie od siebie nazwa i logo producenta czy jakiegos pseudo podziemia wyscigowego. Ok, to bylo dobre, ale czas isc do przodu...albo wrocic do tego co bylo i tez sie niezle sprawdzalo. To nie jest temat do pisania "co bys chcial w nowym NFS", ale jesli wyscigi tuningowanych fur z otoczce quasigangsterki to jedyny pomysl EA na ta serie to bardzo im wspolczuje waskich horyzontow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...