Skocz do zawartości
ath

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Swoją drogą ktoś się orientuje jakie są opinie o konsolowych wersjach? Bo szukając analogii do FIFY 09 można by liczyć na to że wersja PC-towa została skopana względem konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack też jakiś taki nijaki. Przy Element Eighty - Broken Promises (chyba z U2) aż się chciało zapitalać po autostradzie zamykając zegar. A tu? Nic się nie chce, najlepiej to wyłączyć grę i iść spać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz ... po obejrzeniu review na GameTrailers w HD moge sie wypowiadac na temat tylko tego co zobaczylem.

 

Modele samochodow - zero przywiazania do szczegolow, mozna rzec ze wydaja sie odwalone na odczepnego

 

Oswietlenie i shadery - od czasu Most Wanted ( ile to juz lat ? ) nic sie prawie nie zmienilo, wyglada to przyzwoicie, ale niestety do poziomu z GRID sie nie umywa ( cienie powoduja ze samochod w pewnych momentach jest nierealnie czarny mimo ze przejezdza przez oswietlony teren , to az bije po oczach). Wogole cieniowanie samochodow jest beznadziejne. O poziomie zniszczen fur nawet nie ma co dyskutowac.

 

 

nie jezdzilem wiec nie bede krytykowal gameplayu, ale naprawde, TDU i GRID jak narazie w tym wieku zmiataja serie NFS na kazdej plaszczyznie ( no moze poza iloscia wtopionej kasy w reklame i szum medialny ).

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre robili...pół roku, filmy robili...półtora roku i tak mamy dwa lata pracy nad zarobieniem szmalu a tu wszyscy przejdą jeszcze raz Hot Import Nights czekając na Midnight Club i tyle :wink: Poczekam na jakiegoś patcha albo nawet dwa do NFS bo teraz to nawet piratować takie coś to wstyd i żal miejsca na dysku sądząc po recenzjach. Dorwałem ProStreet to jeszcze go pomęcze bo do pośmigania na pałe jest w sam raz :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny NFS po Pro Shit gdzie nawet na pudełko nie powinno się patrzeć. Podobno miało to być Most Wanted 2.0 i... niestety nie jest dlaczego otóż grafika biedna jak na dzisiejsze czasy, wymagania kosmiczne nie wiem jak to działa na konsoli czy ma chociaż stałe 30 fps, na kompie z podpisu w 1280x1024 wszystko na high w okolicach 30-40 fps lata co jak na grę gdzie prędkość uczucie prędkości ma znaczenie jest o połowę za mało dodam, że Race Driver Grid nie spada poniżej 50. Dalej Cut-Scenki bieda, nuda właściwie nie wiadomo OCB po co na co dlaczego, gameplay sterowanie z dup... ani na padzie od x360 ani na klawiaturze nie da się w to grać sterowanie autem to jakiś horror ja nie wiem czy twórcy tej gry jeździli kiedykolwiek samochodem więcej niż 50 km/h ba nie wiem czy w ogóle kiedykolwiek i czymkolwiek jeździli tak nienaturalnych i zniechęcających do gry zachowań auta jeszcze nie widziałem chyba że w Pro Shit. Dźwięk jest o dziwo nawet w miarę dobry, ale i też bez przesady. Ilość błędów, niedoróbek, głupich rzeczy, itd. można by jeszcze wymieniać, ale nie ma to sensu nie będę przechodził całej gry 25 minut zabawy wystarczy, aby tej grze wystawić słuszną ocenę 4/10. Crap, Crap i jeszcze raz crap, a i chciałbym kiedyś doznać tej nieprzyjemności i spotkać gościa co wymyślił zwiększanie się statystyk wozu poprzez wygrywanie wyścigów dawno takiego kompletnego idiotyzmu nie widziałem.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gametrailers jak rano patrzylem wystawilo 6 z hakiem. Ale jak patrzylem na przerywniki filmowe z komentarzami dotyczacymi oper mydlanych a pozniej grafike zaloz okulary i po pijaku to bedzie przypominac MW...

No to przybili sobie gwozdz do trumny serii NFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci sprawdzilem oceny ostatnich 3 czesci NFS na Gamespocie:

 

Most Wanted - 8,4

Carbon - 7,6

ProStreet - 6,5

 

Jak widac NFS leci po rowni pochylej, co roku praktycznie spada o jeden punkt. Czyli w tym roku GS ile da, 5.0? Pytanie brzmi: czy tak niskie oceny sprawia, ze EA sie otrzasnie i zacznie cos z tym robic czy przetrzymaja ile sie da, jeszcze z 1-2 czesci, az franczyza zaryje morda w glebe i wyladuje z notami 3/10? Przeciez za to ktos powinien ostro beknac, zeby ze scigalki nr.1 od wielu lat, zrobic posmiewisko branzy. To jest najlepszy przyklad, ze na marce mozna pojechac raz czy dwa, ale znana nazwa nie wystarczy zeby w nieskonczonosc zawijac ten sam kawalek kaki w nowy papierek i wcisac to graczom, dorzucajac "katsceny w ejdż-di" i wciskajac kit, ze to "good ol' NFS". Szkoda mi tej serii, kiedys wypasione wyscigi pod patronatem Road&Track, a teraz nawet cycki MaggieQ nie sa w stanie przyciagnac do gry na dluzej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

padlina z tej gry na maxa.w radku mam problem ,ze nie dziala mi poprawnie natywna rozdzielczosc 1440x900 dopuki nie ustawie odswiezania na 75hz ,ale niestety tworcy nie dali mozliwosci ustawienia jej w grze(chyba ,ze nie znalalzem).na konfigu jak w podpisie mam 20-30fpsow srednio.to w warheadzie na high na 1280 mialem tyle a grafika nfsa a crysisa chyba lekko sie rozni?masakra myslalem ,ze jednak bedzie lepiej.zastanawiam sie jak te filmy nagrywali ,ze scinek nie widac...u mnie jest na wyscig cale multum zacinek na ok 1 sek i 1-2 ,ktore trwaja po nawet 10 sek.nie wspomne ,ze gra lubi sie calkiem zawiesic na wczytywaniu czy w menu.4/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci sprawdzilem oceny ostatnich 3 czesci NFS na Gamespocie:

 

Most Wanted - 8,4

Carbon - 7,6

ProStreet - 6,5

 

Jak widac NFS leci po rowni pochylej, co roku praktycznie spada o jeden punkt. Czyli w tym roku GS ile da, 5.0? Pytanie brzmi: czy tak niskie oceny sprawia, ze EA sie otrzasnie i zacznie cos z tym robic czy przetrzymaja ile sie da, jeszcze z 1-2 czesci, az franczyza zaryje morda w glebe i wyladuje z notami 3/10? Przeciez za to ktos powinien ostro beknac, zeby ze scigalki nr.1 od wielu lat, zrobic posmiewisko branzy. To jest najlepszy przyklad, ze na marce mozna pojechac raz czy dwa, ale znana nazwa nie wystarczy zeby w nieskonczonosc zawijac ten sam kawalek kaki w nowy papierek i wcisac to graczom, dorzucajac "katsceny w ejdż-di" i wciskajac kit, ze to "good ol' NFS". Szkoda mi tej serii, kiedys wypasione wyscigi pod patronatem Road&Track, a teraz nawet cycki MaggieQ nie sa w stanie przyciagnac do gry na dluzej :(

Nie otrząśnie się, fifę na pc wydają już od kilku dobrych lat to samo, tylko jakieś kosmetyczne zmiany i dzieciaki to kupują, seria nfs dzięki nim nie umrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika w tym nfs to porażka, wszystko na full 1680-1050 aax2 z anizo, a gra wygląda najgorzej z wszystkich części od U1 i chodzi najgorzej, to GRID który ma o niebo lepszą grafikę chodzi super płynnie na takich samych ustawieniach. Co do rozgrywki to dopiero zacząłem grać i jeszcze nie wiem jak będzie dalej ale jak na razie jest źle. To będzie chyba najgorszy NFS nawet gorszy od pro street.

 

Screen z ''piękną grafiką''...

 

Dołączona grafika

 

Nie rozumiem jak można wypuścić tak niedopracowaną grę, to już nawet chyba zagorzali fani nfs się porządnie wku....

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen z ''piękną grafiką''...

 

Dołączona grafika

No wlasnie, piekna w CUDZYSŁOWIE !!!

 

Bo co to za dopracowanie wizualnej strony gry, jesli po oczach bije od picu Glow/HDR + nieprzemyslany i wiesniacko umieszczony blur ?!?! Taka "grafike" tworzy sie od reki w Photoshopie, nie o to przeciez chodzi. BRAK SZCZEGOLOW, to jest najwieksza wada jesli chodzi o wykonanie. Otoczenie stworzone zapewne z gotowych modeli z poprzednich odslon + zupelne olanie modeli samochodow pod wzgledem dopracowania + przestarzaly model oswietlenia sceny ( przypomina momentami najlepsze pozycje z Playstation 2 ).

 

Ja nie wiem, ze tez EA nie szkoda kasy, albo ta gra wyszla pod rynek amerykanski , nie mam pojecia jak taka pomylka moze byc podpisywana Need For Speed ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porazka. 1024x768, bez AA, AF x8, world detail na MEDIUM, effects na MEDIUM, shadows na MEDIUM, samochody, dym, zniszczenia na MAXA i co ? Nedzne 30fps i spada do 20. I wszechobecny oczoje*** bloom/pseudo HDR.

 

Sklepy polikwidowali, tuningujesz, kupujesz i sprzedajesz nieruszajac sie z garazu. Aaa tam, w dupe niechh se wsadza tego NFSa. Najgorszy ze wszystkich. To juz pro street jest duzo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze z tego wszystkiego jest to, że czytałem już kilka opinii (na innym serwisie) że gra jest do du**, że ma marną grafikę i że długo się instaluje. Tylko że akurat na torty znowu poszła niedopracowana golden beta i na tej podstawie ludzie oceniają. I dlatego mamy potem samozwańczych recenzentów na podstawie piratów. A co do samej gry to rzeczywiście jest delikatnie poniżej oczekiwań ale nie aż taka zła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak odpala dzisiaj nowego nd 4 spd i co chyba mi się grafa popsuł, albo sterowniki nie te, myślę sobie. A jednak lipa ścieżka dźwiękowa do bani , grywalność zerowa.

moja ocena to 1/10 za sam fakt istnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze z tego wszystkiego jest to, że czytałem już kilka opinii (na innym serwisie) że gra jest do du**, że ma marną grafikę i że długo się instaluje. Tylko że akurat na torty znowu poszła niedopracowana golden beta i na tej podstawie ludzie oceniają. I dlatego mamy potem samozwańczych recenzentów na podstawie piratów. A co do samej gry to rzeczywiście jest delikatnie poniżej oczekiwań ale nie aż taka zła...

Ze jak? Recka na IGN (4/10 dla przypomnienia) na podstawie pirata? Zart? Team Xbox dal 8.0 chociaz ja sie pytam jakim cudem skoro w recenzji jest takie zdanie:

 

"there’s a level of technique that should be required for almost any racing game. In Need for Speed Undercover, you’ll need zero technique to go fast in the twisties, due to the immense grip that comes from any of the game’s fabulous rides. In fact, the cars stick far too well—to the point that e-brake slides can’t even be performed with any level of grace"

 

Sory was bardzo, ale to juz powinno ciac ocene dokladnie na pol czyli do poziomu 5/10. Czekam jeszcze co GS pokaze, ale o nich raczej jestem spokojny, ze nie dadza ciala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak EA dobrze wiedziała wcześniej że ta gra to mega crap i nie wypuściła demka jak to zawsze bywało na parę dni przed premierą wiedzieli, że jak demko ujrzy światło dzienne to odsetek sprzedanych pełnych wersji będzie znacznie skromniejszy, a tak to żerują na niewiedzy graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest =]

 

Wersja, która się tnie i doczytuje (PC) to ta wczesna "beta"

 

Dziś się "przeładowała" i działa płynnie :)

Choć są głosy od posiadaczy oryginałów, że też chętnie używają "patcha"... bo działa lepiej.

Tego crapa się nie da poprawić w żaden sposób, a szczególnie skopanego gameplaya, beznadziejnego sterowania i bardzo słabej grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoją opinie ujme tak:

BEZNDZIEJNY

grafika - gdyby nie to ze na max detalach widać schodkowe krawędzie, byłoby OK, ale nowoczesną bym jej nie nazwał...

płynność grafiki - nie do wytrzymania, jakby tego nie odpalić to i tak widać lekkie przycinki co chwile - osobiście tego nie znosze, patch za dużo nie pomógł...

współpraca z padem (sony dualshock 2 na przejściówce, wszędzie działał świetnie) - tragiczna, gałka zachowuje sie jak cyfrowa co owocuje tym ze nie da sie samochodu prosto ustawić nawet w czasie jazdy tylko każdy ruch gałką to skręcenie całkiem w 2, strone... a do tego nie wiedzieć czemu samochód sam skręca lekko w lewo niezależnie czy na klawiaturze sie gra czy na padzie xD dla mnie bez pada nie ma gry (kierownicy niestety nie posiadam), wiec to jest kolejny gwóźdź do trumny.

 

gdybym pograł troche to pewnie znalazłbym tego więcej, ale nie wiem czy minute grałem zanim mnie coś trafiło i więcej raczej tego NFSa nie odpale...

ogólnie to polecam... omijać to coś szerokim łukiem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...