Skocz do zawartości
ath

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

najgorszy nfs w jakiego gralem a gralem w chyba wszystkie....most wanted 1,1 tylko szkoda ze 2x gorszy przy 3x wiekszych wymaganiach...poziom gry jest zenujaco niski...moze zmienie zdanie po kilku godzinach bo narazie 2h gralem, ale watpie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

Ludzie piracą dużo lepsze gry a na krapa od EA zawsze kase znajdą ? W *** z tym niech dają wiecej kapuchy w ręce EA a oni na pewno wrócą do korzeni... EA to komercyjna firma a ich głównym priorytetem jest pomnażać zysk. Dobrze ze duże serwisy im ciach!anie oceny za tego nfsa wystawiają a mimo to nie zmienia to faktu że gra sie sprzedaje dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że z GTA4 na pieca nie wyjdzie jakiś crap. Bo panuje dziś jakaś dziwna tendencja co nowa gra to crap, far cry2 nieudany, nowym nfs klapa na całego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że z GTA4 na pieca nie wyjdzie jakiś crap. Bo panuje dziś jakaś dziwna tendencja co nowa gra to crap, far cry2 nieudany, nowym nfs klapa na całego.

GTA4 ma być ciut lepsze od tego na konsole (rozdziałka, tekstury, mniej doczytek) a skoro gra na konsole była świetna to jak może z tego wyjść krap ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA4 ma być ciut lepsze od tego na konsole (rozdziałka, tekstury, mniej doczytek) a skoro gra na konsole była świetna to jak może z tego wyjść krap ;].

Nie może bo Rockstar to nie EA :) . W przypadku NFS to crap jest taki sam i na konsole i na PC. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ustawiłem jak ktoś już napisał 'Maksymalna liczba wstępnie renderowanych klatek' w sterach z 3 na 0, zapodałem sobie 180.48 stery (profilaktycznie), cienie wyłączyłem, efekty świetlne wyłączyłem...

I kurde - nawet te 6/10 można ostatecznie dać naciągając.

 

Wreszcie da się w to grać - gra chodzi płynnie, nie tnie, druga część mapy ('Sunset Hills') przypomina mi fragmentami otoczenie z NFS HP i NFS HP2, uczucie prędkości zacne... słońce nie razi.

 

No - z braku samochodówek (GRID znudził mnie, TDU mam dosyć) - można zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I trzeba panów z EA za jedną rzecz pochwalić, że teren jest naprawdę fantastycznie olbrzymi daliby wszystkie dobre strony Most Wanted + to miasto z Undergrounda w nowej lepszej grafice i z większą płynnością. Pojeździłem sobie trochę po dalszej części mapy (Sunset Hills) i cholernie podoba mi się tak wielce rozbudowany teren szkoda tylko, że pozostałe aspekty gry są tak nędzne, że odstraszają od grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem stery 8.11 do radka i no nawet nie jest najgorzej.framerate jak na ta grafike to nie jest wysokich lotow ,ale przy nowych sterownikach pare tych fpsow doszlo.ogolnie gra jakby nabrala plynnosci,nie scina tak czesto..w "misjach" gdzie smigamy sami w zasadzie wogole nie scina.gdyby grafike zrobili lepsza,mialo 2x mniejsze wymagania i ogolnie dopracowali detale bylo by mysle naprawde ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Was takie pytanie. Ustawiłem wszystkie detale na najwyższe, antyaliasing też na full i gra wygląda po prostu obrzydliwie. Krawędzie są niewygładzone i wyglądają jak w grze sprzed 6 lat. Wy też tak macie czy to ja mam coś skopane?

Dodaje kilka screenów:

http://img401.imageshack.us/my.php?image=n...01413087vf1.jpg

http://img401.imageshack.us/my.php?image=n...01415265bp4.jpg

Wgrałem tego patha graphx ale za bardzo nie widać różnicy. Sprzęt taki jak w sygnaturce, stery od grafy catalysty 8.11. Powiedzcie mi czy może mam coś źle ustawione w sterownikach czy ta gra po prostu tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pff jakoś mnie to wcale nie dziwi, że naciągacze z EA wydali kolejny tasiemcowy crap. Już pro street dla mnie był dość dziwny, więc po Undercover nie spodziewałem się większych zmian To co się dzieje na rynku gier dzieje jest nie do pomyślenia. Jak na razie to tylko nowy Tomb Raider mnie do końca nie zawiódł. Chociaż też są powody do narzekań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ReaspowN pewnie AA nie działa , na radkach często to się zdarza.

 

@Devil przecież jest tak co roku , że dobre gry można policzyć na palcach jednej dłoni :wink:

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo temu wszystkiemu winne jest piractwo, takze morskie!

To nie piractwo, po prostu EA chce sobie nabić hajs nawet dema do tego NFS:Undercover nie wydali

bo po co, fajne filmiki na necie były super screeny itp

 

Po co demo jak głupie ludziki i tak kupią bo widzieli fajne screeny i filmiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale crapujecie na tego NFS-a :)

Mi się podoba. Na początku myślałem, że mam udar i coś źle widzę bo takiej grafy skopanej w NFS-ach to jeszcze nie widziałem. Ale pograłem trochę i się przyzwyczaiłem. W Undercoverze pierwszy raz doceniłem, że grywalność może być ważniejsza niż grafa ;) Ale kij z grafą, grywalność jest według mnie najlepsza ze wszystkich NFS-ów. No i co najważniejsze autostrady ciągną się w nieskończoność co lubie najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila wracalem z pracy, patrze na swiatlach stoi cos ladnego, podchodze blizej, a tu piekny seat leon (ospojlerowany, ksenony, sliczne felgi) z logiem NFS Undercover. No to czekam ... zwinal asfalt i zniknal... pikne ;]

Dołączona grafika

No - tylko to auto mimo, że ładne i fajny motor... To jest ciulowo ustawione... I nie jedzie ;) Teoretycznie ma około 300KM... W skrócie - jest tak samo fajne jak i gra ;) Objechało je dwóch moich kolegów, oba auta uturbione przez nich samych... Audi A4 1.8 + T i Golf 3 2.0+T (oba około 300KM). I to tak sromotnie baty dostał... Także - reasumując - jaka gra - takie DEMOCARY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]według mnie najlepsza ze wszystkich NFS-ów. No i co najważniejsze autostrady ciągną się w nieskończoność co lubie najbardziej :)

w takim razie kup sobie ktoras czesc "Alarm for Cobra 11", tam tez autostrady ciagna sie w nieskonczonosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Was takie pytanie. Ustawiłem wszystkie detale na najwyższe, antyaliasing też na full i gra wygląda po prostu obrzydliwie. Krawędzie są niewygładzone i wyglądają jak w grze sprzed 6 lat. Wy też tak macie czy to ja mam coś skopane?

nie martw sie ja mam tak samo.ustawiwalem aa na 6 i nadal to samo.fpsy troche schodza wiec raczej to pseudo aa dziala.pozatym na rozdzielczosci 1440x900 w wiekoszci gier sama rozdzielczosc daje na tyle dobra grafike ,ze czesto nie trzeba dawac aa.ustawialem nawet wygladzanie w sterownikach i tez nie pomoglo wiec tutaj - na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japierdyle sprawdzcie to Ludzie na allegro kupują tą kaszankę W CIEMNO. Idzie jak MASŁO xD Nie wyrobię.

 

W ign 4/10....no to się poprostu nadaje do RMF MAXXX do programu "Jestem w szoku". Nie zdziwię się jeżeli ten produkt EA GAMES trafi do działu a'la "kaszanka zone" w cd action. Wstyd i hańba o_O

 

Developer Diaries na gametrailers czy gamersyde, w którym to kolo odpowiedzialny za model jazdy stwierdził że od 5 lat (czyli undergrounda) dopracowuje ten sam model jazdy, którego najnowszą odsłonę zobaczymy właśnie w undercover

Jesteście w stanie w to uwierzyć? o_O

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście w stanie w to uwierzyć? o_O

Tak od 5 lat model jazdy się dopracowuje zjeżdża coraz bardziej w dół w kolejnej części osiągnie dno dna, chyba czas by ten kolo zrobił sobie prawko i pojeździł trochę samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście w stanie w to uwierzyć? o_O

heh, no to juz wiadomo ze koles powinien zajac sie czyms innym, bo jesli dopracowuje od 5 lat ciagle ten sam model jazdy, zamiast sprobowac stworzyc cos nowszego i bardziej zaawansowanego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój na co komu aby w NFS-ach jeszcze zrobili fizykę jazdy jak w rFactor albo GTR. To ma być ścigałka dla dzieci i młodzieży i tak ma zostać. Po kiego grając w nią mam sobie włosy wyrywać z głowy i się męczyć bo zjechałem na pobocze wywaliłem w dom i zaczynam grać od nowa - i tak do usranej śmierci. Przy tym modelu jazdy tylko się relaksuje i dobrze bawię i tak ma być. Mi się podoba. Przestańcie już biadolić, bo to mamy już co roku. Gra jest kijowa i większość zdaje sobie z tego sprawę i tyle, naszczęście nie dla wszystkich jest to ważne. Zbliżają się święta kupują dzieciom pod choinkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Was takie pytanie. Ustawiłem wszystkie detale na najwyższe, antyaliasing też na full i gra wygląda po prostu obrzydliwie. Krawędzie są niewygładzone i wyglądają jak w grze sprzed 6 lat. Wy też tak macie czy to ja mam coś skopane?

Dodaje kilka screenów:

http://img401.imageshack.us/my.php?image=n...01413087vf1.jpg

http://img401.imageshack.us/my.php?image=n...01415265bp4.jpg

Niestety ta gra naprawdę tak wygląda. Nie ma znaczenia że ustawimy najwyższe opcje graficzne. Grafika jest uboga w detale, postrzępiona i „rozpikselowana”.

 

Ktoś wspominał o grywalności, przecież ta gra nawet nie ociera się o coś takiego jak grywalność. W głowie się nie mieści jak było można wypuścić taki produkt na rynek.

 

 

Alarm for Cobra 11 jest zdecydowanie lepszą grą od tego NFSa.

 

http://www.youtube.com/watch?v=jq_j8ZD8P-M

 

 

Zbliżają się święta kupują dzieciom pod choinkę

Ja bym takich ludzi oskarżył o znęcanie się nad dziećmi i skierował wniosek do sądu

rodzinnego.

Edytowane przez Daniel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Alarm for Cobra 11 jest zdecydowanie lepszą grą od tego NFSa.

 

http://www.youtube.com/watch?v=jq_j8ZD8P-M

Jestem w szoku , z budzetowego szajsu takie cos? To wyprzedza o lata swietlne nowego NFSa i powiem wiecej - wyglada po prostu swietnie. EA przespalo chyba ten okres od wydania MW do dnia obecnego :blink: Niech jeszcze tylko grywalnosc tej Cobry bedzie jak starych Mw , czy U1/U2 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...