Skocz do zawartości
ath

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie spokój na co komu aby w NFS-ach jeszcze zrobili fizykę jazdy jak w rFactor albo GTR. To ma być ścigałka dla dzieci i młodzieży i tak ma zostać. Po kiego grając w nią mam sobie włosy wyrywać z głowy i się męczyć bo zjechałem na pobocze wywaliłem w dom i zaczynam grać od nowa - i tak do usranej śmierci.

Jaja sobie robisz? Głupi burnout ma lepszy model jazdy od tego gniota, a taki z niego symulator, że hoho.

Serio, zaczynam odnosić wrażenie, że za gry biorą się osoby, które nigdy samochodu "na żywo" nie widziały -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest symulator poduszkowca, model jazdy zblizony jest do tego z hl2 (mowie o poduszkowcu). Samochod sie trzepie jak czlowiek przy ataku epilepsji (i to nie jest smieszne) i nie ma w ogole kontaktu z jezdnia. Gdyby choc troche zblizyli sie fizyka do serii gran turismo to bylo by wrecz swietnie. Ale to co tu prezentuja modelem jazdy to pasuje do LEGO racer'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ARCADE - fakt... Ale w Most Wanted jeździło sie 100x lepiej... Model jazdy jak dla mnie najbardziej przypomina model z gry Porsche Challenge z PSX ( nie mylić z NFS Porsche). Biorąc zakręt 90stopni wciskam łapę na pełnym gazie i kierunek - po ułamku sekundy puszczam oba w który jest zakręt (nie odpuszczam gazu) i mogę być spokojny że auto pięknie idealnie samo wejdzie ;) Generalnie wolałem stary "mniej dopracowany" model jazdy z poprzednich części... Straszna lipa i tyle... Zawsze lubiłem oderwać się od Gran Turismo, Forzy czy innych GRIDów i pohasać ostro w arcadowego NFS'a - ale to co tu zrobili to totalna porażka! I najlepsze jest jak lecę sobie 290km/h moim Nissanem 370z po przeróbkach - przeciwników nawet w SLRach czy innych Gallardo odstawiłem, ale policja tymi zwykłymi złomami oczywiście mnie potrafi wyprzedzić ;D A najgorsze to to że uderzając w nich nie da ich się zniszczyć - albo ja nie potrafię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku , z budzetowego szajsu takie cos? To wyprzedza o lata swietlne nowego NFSa i powiem wiecej - wyglada po prostu swietnie. EA przespalo chyba ten okres od wydania MW do dnia obecnego :blink: Niech jeszcze tylko grywalnosc tej Cobry bedzie jak starych Mw , czy U1/U2 :blink:

Ja gralem w pierwsza odslone Cobry i mimo ze widac bylo ze to budzetowka, to grywalnosc mialo nieoczekiwanie duza, zwlaszcza ze jest mozliwosc grania w 2och graczy na podzielonym ekranie. Naprawde przypominaja sie wtedy czasy lotusa, dodatkowo jadac ponad 200kmh na autostradach w tej grze zaczynaja sie akcje z bornouta w spychanie przeciwnika na bandy lub osobowki albo tiry. Wiecej zabawy za tak niewielka cena / koszty , EA powinno sie wstydzic.

 

Przy najnowszych czesciach Cobry troche przekombinowali trasy, ale dalej na autostradach dzieja sie niesamowite rzeczy, zwlaszcza jak zaczynaja sie wyscigi cysternami lub innymi ciezarowkami ktore urzadzaja istny armageddon na autobahnie ( eksplozje i latajace elementy karoserii, cos wspanialego w odroznieniu do sztywnego NFS-a ) :D polecam do obczajenia , koniecznie w 2 osoby .

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma potencjał, gdyby poprawili grafikę, wydajność, model jazdy był by z MW lub innych bo ten co teraz jest, jest najgorszy z całej serii, to by była całkiem niezła gierka do rozerwania się, a tak mamy bubla z bardzoo słaba grafiką jak na dzisiejsze czasy, wymaganiami które są śmieszne jak na ten poziom grafiki, zerowym modelem jazdy, samochody w ogóle się nie prowadzą, czuję jak bym prowadził jakieś pudełko czy coś. Radiowozy też by mogły być inne, te były już w MW, auta świecą się jak psu jajca, takie coś jak aa w tej grze w ogóle nie działa lub ciała z mizernym skutkiem o anizo nie wspominając, HDR i bloom wali po oczach a piękny w ogóle nie jest, jedyne co zasługuję na plus to miasto bo jest duże ale co z tego jak w tą grę się grać nie da. Moja ocena po ok czterech godz gry 2/10, + miacho i muza, - j/w.

 

Co do Cobry 11 to potwierdzam, grałem we wszystkie odsłony i gierka naprawdę niezła jak na budżetówkę, nfs undercover nawet nie podskoczy.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre gry sprzedaja sie same...>COD4 i piractwo nie bylo mu grozne.

To nie piractwo, po prostu EA chce sobie nabić hajs nawet dema do tego NFS:Undercover nie wydali

bo po co, fajne filmiki na necie były super screeny itp

 

Po co demo jak głupie ludziki i tak kupią bo widzieli fajne screeny i filmiki.

to byl sarkazm chlopcy ;] bo co somalijscy piraci maja do NFS? LoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra słaba... grywalność gorsza od MW... jedynie tryb wyscigu na autostradzie podciaga ocene... grafika mocno srednia, niektore modele aut to wynik wyba pracy na mega kacu coniektorych grafikow... fizyka slaba - za latwo sie jezdzi po prostu, wspomaganie jest takie, ze nawet osoba z artretyzmem spokojnie sobie poradzi... muzyka -rzecz gustu, dla mnie nie pasuje kompletnie do gry... jazda pod slonce jest irytujaca, brak trybu zza kierownicy... system awansu - porazka - po co tuningowac, skoro po wygranym wyscigu parametry i tak wzrosna...

 

oceny czastkowe:

grafika: 5/10

muzyka: 2/10

sterowanie: 3/10

grywalnosc: 1/10

 

ocena koncowa: 2/10

 

NIE POLECAM, KUPCIE SOBIE STARUSZKA MW, ZMODUJCIE GO... NIE ZAWRACAJCIE SOBIE GLOWY TYM CRAPEM

dziekuje za uwage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Bieda bieda bieda i jeszcze raz BIEDA.

 

U mnie ta gra dostaje w pełni zasłużone 1/10 - za brak oryginalności, fatalne wykonanie, brak klimatu i cenę zupełnie niespasowaną co do możliwości....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieda bieda bieda i jeszcze raz BIEDA.

 

U mnie ta gra dostaje w pełni zasłużone 1/10 - za brak oryginalności, fatalne wykonanie, brak klimatu i cenę zupełnie niespasowaną co do możliwości....

W pelni sie zgadzam. Za grosz orginalnoscia posklejali kilka motywow z poprzednich czesci i wyszla taka papka z mizerna grafika na domiar tego. Do optymalizacji tej grze tez daleko. Grid w 1280x1024 smigal mi na full bez marudzenia a to ledwo zipie jak sie da troche wiecej aa. Totalna porazka pod wzgledem fabularnym. Grywalnosc rowna zero. Nie polecam, strata czasu.

 

ps

plus ten model jazdy, po prostu żenada!

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki.

Wie ktoś gdzie mozna zmienic ustawienia zeby na padzie na analogu przy ruchu w gore nie wlaczala sie mapa a w dol wyscig ?

Troche to denerwujace gdy podczas wyscigu sterujac analogiem wychyli sie niechcacy w gore i wlacza sie mapa :]

W opcjach nie ma tego na pewno, w jakims pliku mozna pogrzebac zeby to zmienic ?

Pomijajac ze ogolnie caly NFS jak by cofnal sie pare lat w tyl graficznie i w ogole to jeszcze to:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6,5 na PS3....7.0 na X360?! WTF??!! 2 punkty jak nic za duzo, IMO ktos z EA zadzwonil i szepnal "zeby moze po starej znajomosci..." <_< GS raczej mnie nie zawodzi z ocenami, ale tutaj to dowalili jak lysy grzywa o kant kuli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na najnowszych sterach nv 180.48 poprawy w działaniu gry jak i grafy nie stwierdzono..., gra już poleciała z dysku. NFS Undercover crapem roku?

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E8200 i 8800Gt i w 1440*900 z wozami na high i swiatem na med mozna spokojnie jezdzic, w 1680*1050 i max faktycznie nie jest plynnie, ale i komp ie jest demonem.

ogolnie nie jest taki zly ten NFS. moze nic nowego nie dali, ale jezdzi sie dosc przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że grafika nie jest najwyższych lotów, i wymagania powinny być dużo mniejsze do ustawień max, taki grid w 1680x1050 z all max i aax2 i anizo x8 lata mi super płynnie, a tu szkoda gadać...

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zagrałem w ten szrot i to było kolejne stracone 30minut mojego zycia :angry:

 

teraz słowo dla posiadaczy X360/PS3....zamiast tego crapa, kupcie sobie nowego Midnight Club : Los Angeles. Sa wyścigi po autostradach, zatłoczonych ulicach zahaczając przy tym o parki czy przejazdy kolejowe, aż po bardzo dobrą oprawę AV (noc+padający deszcz+kałuże = szczeka na podłodze) , dużo samochodów, motocykle i tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6,5 na PS3....7.0 na X360?! WTF??!! 2 punkty jak nic za duzo, IMO ktos z EA zadzwonil i szepnal "zeby moze po starej znajomosci..." <_< GS raczej mnie nie zawodzi z ocenami, ale tutaj to dowalili jak lysy grzywa o kant kuli

maSTHa212 i dodatkowo zauważ ze mimo średniej oceny koleś w video recenzji i tak zachęcał do gry w nowego NFSa ;]. Musiało EA posypać kapuchą albo coś. Nie zauważyłem ze wersja na klocka dostała 7... Gratuluje im naprawdę. Dobrze ze chociaż IGN dało odpowiednią ocenę. Ja już nie licze na to aby EA zrobiło kiedykolwiek dobrego NFSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, może z serii głupich: jak wejść do menu (opcji) po włączeniu gry? Mogę wcisnąć tylko ENTER, co równa się z włączenie gry.

Do opcji gry wejdziesz tylko w czasie gry. Kolejny minus to właśnie spartolone menu gry, jeśli w ogóle jest, bo bawić się opcjami możemy tylko w czasie gry, a i jeszcze ten brak kursora.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frajda z gry 0/10

grafa 1/10 ale np. z 3 lata temu dałbym 8/10 :D

muzyka 0/10

 

ogolnie mówiać 0 ! wygląda mi to na gre z gazetki..

 

ja pitole no szkoda słów co to jest>?

odpaliłem gre .. spogląda na poczatek i mowie oo trzeba detale przestawic a tu ZONK! wszystko na max... KPINA!! Csss

Szkoda nawet płyty za 1 zł na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne fantasy z cyklu nowy NFS. Bugatti Veyron w NFS osiąga na autostradzie ledwo 360 km/h, co jak udowodnili panowie z Top Gear jest o wiele za mało, oczywiście policyjne radiowozy są w stanie dogonić Veyrona jadącego z taką prędkości ba nawet potrafią go wyprzedzić. Kolejna rzecz fantasy helikopter nie dość, że równie szybki (ponad 360 km/h) to jeszcze widzi wszystko nawet to w którą stronę jedzie samochód w tunelu.

O radiowozach już pisałem, że są szybkie to jeszcze nic jak mnie terenowe K9 wyprzedziło przy 370 km/h to myślałem że rzucę fotelem w monitor ze zdziwienia. Normalnie ta gra to jak pisałem wcześniej mega porażka roku i crap do nieskończonej potęgi. W poprzednim poście pisałem o innych wkur... rzeczach teraz dorzuciłem to kończę, dałem grze szansę, ale nie ma żadnych plusów omijać z daleka chyba, że gra będzie w gazecie za 9.99 zł to kupcie do kolekcji NFS-ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że tak bedzie. Nie śledziłem losów tej gry przed jej premierą wcale, aż dzisiaj dopiero dowiedziałem się, że grę już wydali. Wiec zajrzałem na kilka recenzji, na kilka forów, w tym to aby poczytac opinie o tej grze i widzę, że wszedzie opinie są niemal identyczne o tej grze. I wcale mnie to nie zdziwiło, byłem niemal pewien, że tak bedzie. No moze miałem malutką nadzieję, że nie bedzie aż tak tragicznie. :grin: EA znów spartoliło i zaczyna sie coraz bardziej wkopywac w mół pod dnem, bo dno, to osiągneło juz dawno. Po tych wszystkich recenzjach i opiniach o nowym NFS na pewno nie kupię tej gry. Ba, nawet szkoda czasu i prądu, aby z sieci sciągać tego crapa. :lol2: Nie dziwię się, że nie wydali dema, bo jakby ludzie zagrali najpierw w demo, to by chyba nikt tego nie kupił.

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Sie troche przeraziłem czytając wasze opinie. W sumie sie nie dziwie bo włączyłem na chwile i cos mi zaśmierdziało :D Mam zamiar przetestować tą gre jednak mam problem. I kieruję pytanie do posiadaczy monitorów crt. Jak ustawić to jeb.... odświeżanie ekranu powyżej 60 herców na Viście w tej grze bo nic nie daje. Próbowałem programów ale nic nie dają albo gra sie nie włącza. Miał ktoś taki problem i sobie poradził? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kieruję pytanie do posiadaczy monitorów crt. Jak ustawić to jeb.... odświeżanie ekranu powyżej 60 herców na Viście w tej grze bo nic nie daje. Próbowałem programów ale nic nie dają albo gra sie nie włącza. Miał ktoś taki problem i sobie poradził? :unsure:

Pod Windows XP przy takim problemie wystarczy wejść w dxdiag i w zakładce Wiecej pomocy kliknąć na zastąp obok opcji Kliknij ten przycisk, aby zastapić częstotliwośc odświeżania modułu DirectDraw. Kiedy klikniemy w to zastąp otwiera sie okienko i w nim zaznaczamy Wartośc zastępcza i wpisujemy tam żadaną czestotliwośc odswieżania. Ale czy w Viscie tez to działa, to nie wiem. :) Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...