Skocz do zawartości
ath

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Sie troche przeraziłem czytając wasze opinie. W sumie sie nie dziwie bo włączyłem na chwile i cos mi zaśmierdziało :D Mam zamiar przetestować tą gre jednak mam problem. I kieruję pytanie do posiadaczy monitorów crt. Jak ustawić to jeb.... odświeżanie ekranu powyżej 60 herców na Viście w tej grze bo nic nie daje. Próbowałem programów ale nic nie dają albo gra sie nie włącza. Miał ktoś taki problem i sobie poradził? :unsure:

Spróbuj wejść w edytor rejestru "regedit" szukaj klucza HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> EA GAMES -> Need for Speed Undercover

znajdziesz tam g_Refresh zmień na wartość na jaką chcesz i zobacz czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod Windows XP przy takim problemie wystarczy wejść w dxdiag i w zakładce Wiecej pomocy kliknąć na zastąp obok opcji Kliknij ten przycisk, aby zastapić częstotliwośc odświeżania modułu DirectDraw. Kiedy klikniemy w to zastąp otwiera sie okienko i w nim zaznaczamy Wartośc zastępcza i wpisujemy tam żadaną czestotliwośc odswieżania. Ale czy w Viscie tez to działa, to nie wiem. :)

To to ja wiem, na XP nie miałem z tym problemu i nie pytałem o XP tylko o Viste <_<

 

Spróbuj wejść w edytor rejestru "regedit" szukaj klucza HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> EA GAMES -> Need for Speed Undercover

znajdziesz tam g_Refresh zmień na wartość na jaką chcesz i zobacz czy działa.

Właśnie nie mam g_Refrsh. Jest pare zaczynających się od "g_" ale nie mam Refresh :blink:

Ale pograłem pół godziny na 60Hz i zdążyłem zauważyłyć że to jest słaba gra i jakaś żałosna. Nie ma własnego garażu - przynajmniej na mapie - i sie czuje jak bezdomny ze samochodem. Wyścigi śmiesznie łatwe... Zacząłem współczuc twórcom gry ich wyobraźni i pomysły im sie skończyły na robienie gier. Wieje nudą!!! Najlepsza gra z serii to Underground 2. Pozdro

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to ja wiem, na XP nie miałem z tym problemu i nie pytałem o XP tylko o Viste <_<

No cóż, takie uroki Visty. :wink:

Właśnie nie mam g_Refrsh. Jest pare zaczynających się od "g_" ale nie mam Refresh :blink:

Jak nie ma takiego wpisu, to może spróbuj go dopisać, moze zadziała.

Ale pograłem pół godziny na 60Hz i zdążyłem zauważyłyć że to jest słaba gra i jakaś żałosna. Nie ma własnego garażu - przynajmniej na mapie - i sie czuje jak bezdomny ze samochodem. Wyścigi śmiesznie łatwe... Zacząłem współczuc twórcom gry ich wyobraźni i pomysły im sie skończyły na robienie gier. Wieje nudą!!! Najlepsza gra z serii to Underground 2. Pozdro

Popytam jutro znajomych, może ktos ma tę grę, to pozyczę, bo chce sie przekonac na własnej skórze, czy to naprawdę aż taki shit jak ludzie gadają. :razz: Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma takiego wpisu, to może spróbuj go dopisać, moze zadziała.

 

Popytam jutro znajomych, może ktos ma tę grę, to pozyczę, bo chce sie przekonac na własnej skórze, czy to naprawdę aż taki shit jak ludzie gadają. :razz:

Próbowałem dodać wpis ale nie wiem jaki rodzaj wartości dodać i jak i gdzie wpisać te 85 herców. Ale nawet jak ustawie 10000 herców to nie bedzie mi sie chciało grać... looknij to: wideorecenzja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dodać wpis ale nie wiem jaki rodzaj wartości dodać i jak i gdzie wpisać te 85 herców. Ale nawet jak ustawie 10000 herców to nie bedzie mi sie chciało grać... looknij to: wideorecenzja

Ogólnie, niemal wszedzie gdzie jest poruszony temat o tej grze, to nieźle jadą po tym NFS-ie. No to sie popisali chłopcy z EA, zresztą jak zwykle ostatnio, nie ma co. :lol2: Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak to jest fantasy. nie ma wiatrakow latajacych >370kph, po prostu nie ma i juz. eyron lecacy max 360 to kpina i to z "custom build nitro" choc mimo takich baboli i tak sie ra nawet przyjemnie, tylko, zeby gallardo chcialo bardziej liniowo tracici i odzyskiwac przyczepnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej czy u was ta gra też sie tak ostro tnie ? Sprzęt taki jak w sigu i musze grać la low żeby sie nie cieło. GRID jednak rządzi przecież on na fullu latał aż miło i grafika była przyjemna dla oka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, u mnie na Viscie 64bit nic nie tnie, tylko od czasu do czasu zwolnienia do 20kl/s a tak to 32kl/s do 40kl/s, a komputer nie jest full wypas, tylko c2d e5200, 2GB RAM, GF9600GT bez OC. i w rozdz. 1680x1050, wszystko na full AAx4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytował ktoś ilość cache w RAMie systemowym przydzielanego przez grę dla siebie?W MW i Carbon dawało to świetne efekty -do MW powstał nawet programik Mania Tools gdzie można było wybrać ilość pamięci ,a program edytował wpis w rejestrze.W ustawieniu standardowym mieliło za często HDD.Może i w Undercover jest taka możliwość?Gry nie mam -inaczej sam bym zerknął w rejestr.Uważam ,że jest szansa ,by poprawic w ten sposób działanie.Opis co i jak na TweakGuides w zakładce Most Wanted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi gra kompletnie się nie tnie, mam pełną płynność (w 1280x1024, max detal jedynie cienie off bo dobijają).

 

Jazda 350km/h Gallardo potrafi sprawić radość (czuć i widać, że nie jedzie się wolno).

Stąd gra ma szansę u mnie na 6.5/10 - 0.5 więcej za 'need for speed'.

 

 

btw.

Mam drobny bug:

Nie działa mi nitro w momencie skręcania w lewo.

Tzn kombinacja klawiszy odpowiedzialnych (dowolnych) za lewo + nitro nie prądzi u mnie.

Auto nie skręci, nos się nie załączy, a czasem wręcz auto przestaje przyśpieszać...

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a jak reklamuja wszedzie ten syf. W empikach co kawałek plakaty z Undercoverem, w mediamarktach i Saturnach tak samo, na meila juz dwa razy dostałem reklame tego badziewia, w necie na wielu stronach też reklamy tego NFS-a widac, nawet w tv to reklamowali.

 

Jak to mówią, reklama dźwignią handlu i znajdzie się głupi co kupi. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw.

Mam drobny bug:

Nie działa mi nitro w momencie skręcania w lewo.

Tzn kombinacja klawiszy odpowiedzialnych (dowolnych) za lewo + nitro nie prądzi u mnie.

Auto nie skręci, nos się nie załączy, a czasem wręcz auto przestaje przyśpieszać...

To jest normalne że klawiszy z tej samej grupy nie możesz wcisnąć trzech na raz. To mija sie z celem. Np. nie możesz jechać do przodu i skręcać na raz w lewo i prawo. Zmień nitro na CTRL i będzie gitowo.

 

A do samej gry to mi chodzi na kompie jak w sigu (tylko proc na 3,6 na codzień) płynnie 30-40 fps w najwyższych. Tylko co z tego jak nie chce mi sie graaaać......... :P

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne fantasy z cyklu nowy NFS. Bugatti Veyron w NFS osiąga na autostradzie ledwo 360 km/h

Ledwo? Achh.. zapomniałeś zapewne wrzucić 7 bieg ;) Ja nie mam problemów z prędkościami powyżej 400km/h.

Dołączona grafika

Edytowane przez XvAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, wyłączenie cieni daje niezłego kopa w działaniu gry, a i gra wygląda ładniej bo cienie ją bardzo szpeciły , ale nie zmienia to faktu że gra jest nieudana, gdyby tylko lepszy był model jazdy to by szło to jakoś przełknąć choć też by było źle ale nie najgorzej do potęgi ;p a tak klapa.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to...

 

moje samochody nie mają kół xD same tarcze hamulcowe...

 

po drugie to...

 

artefakty!

 

po trzecie to...

 

Ford racing za 19.90 i tyle samo emocji...

 

a miało wrócić do U2 i MW ... żal...

 

zna ktoś przyczynę moich problemów?

Edytowane przez NoVyKoMp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje samochody nie mają kół xD same tarcze hamulcowe...

 

Twoja karta ma problem, NFS ją zatruwa.

 

artefakty!

Jak wyżej.

 

Ford racing za 19.90 i tyle samo emocji...

Tyle, że on 9zł kosztuje/

 

a miało wrócić do U2 i MW ... żal...

Wracaj szybko, sam wczoraj przeszedłem NFS Undergrounda 1 i 2 :D Była fajnie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programiści i graficy z EA - idźcie na lekcje do kolegów z Codemasters !!! Ale tak spartolić grę od PODSTAW w sumie też trzeba umieć, heheheh.

GRID na moim sprzęcie w natywnej 1680x1050 fuul ustawienia - płynnie i pięknie aż się serce raduje patrząc na ekran, nie mówiąc o przyjemności jaką daje gra!

NFS UC nie dość że ustawienia dużo niższe w opcjach, grafika jakaś taka przejaskrawiona po oczach wali niemiłosiernie, zacina się dziwnie i często, przyspiesza i zawalnia (fpsy skaczą) przy 1680x1050 pograć można ale PO CO? wqrwia i tyle.Jak jeszcze mamy porównanie do GRID-a to już koniec. Spartolili znowu,grafikę mogli zostawić taką jak w Pro Street, sterowanie mierne,nosi te samochody po całej drodze,żenada.

To jest ostatni gwoździk to trumny nfs, a szkoda bo byłem fanem gry.....

I do tego tyle sobie liczą za grę,tzn. za nazwę chyba ?!! Nie kupować jak ktoś ma zamiar - szkoda kasy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Domyślnie grafika to porażka, do tego strasznie tnie. Co zrobić? Wyłączyć cienie i World Effects ustawić na Low (znika obleśny Depth of Field i syfiasty Bloom - hurra!). Gierka ciągle leciutko skacze, ale da się grać, do tego wygląda przyzwoicie.

 

Fizyka jazdy? Od NFS-a nigdy nie wymagałem realizmu, ale skoro ten sam model jazdy jest niby rozwijany od Undergrounda, to czemu z kazdą częścią jest coraz gorzej (z wyjątkiem U2 gdzie mi się rewelacyjnie jeździło, lepiej niż w U1)?

Tutaj niektóre rzeczy są po prostu śmieszne.

 

Czy są pościgi podczas wyścigów? Na razie nie zauważyłem.

 

Pograłem dwie godzinki i myślę że jeszcze pogram, nie czuję bym jakoś strasznie marnował czas, ale godzinami siedzieć nad tym nie będę. Pewnie przejdę raz i tyle. Ciekawe jak ta gierka wypada na PSP, choć tam jest Midnight Club więc raczej nie ma się nawet co zastanawiać.

 

Na koniec coś ciekawego - chłopek wjechał pod naczepę gdy ja tego tira przyblokowałem:

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Swoją drogą dziwnie jest z rozdzielczościami. Strasznie ich mało do wyboru, no i nie ma 1360x768, więc gram w 1024x768 z rozciągnięciem w poziomie, no i tu jest ciekawa sytuacja z aspect ratio. Ogólnie AR wygląda na 16:9, choć czasami niektóre rzeczy wydają się zniekształcone, więc nie wiem jak to w końcu jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż nie mogłem uwierzyć w tyle negtywnych komentarzy. Zagrałem u kumpla. Moja ocena -5/10.... TAK... ujemna, bo gorszej gry jeszcze nie widziałem. ProStreet to przy tym perełka. Grafika jest imho beznadziejna, gorsza niż w poprzednich częściach, jazda samochodem to porażka, w starych grach na PSX się lepiej i realniej jeździło, a poza tym to cały czas samochód ściąga w lewo....

 

Następnego NFS`a to nawet nie chcę oglądać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie grafika to porażka, do tego strasznie tnie. Co zrobić? Wyłączyć cienie i World Effects ustawić na Low (znika obleśny Depth of Field i syfiasty Bloom - hurra!). Gierka ciągle leciutko skacze, ale da się grać, do tego wygląda przyzwoicie.

 

Fizyka jazdy? Od NFS-a nigdy nie wymagałem realizmu, ale skoro ten sam model jazdy jest niby rozwijany od Undergrounda, to czemu z kazdą częścią jest coraz gorzej (z wyjątkiem U2 gdzie mi się rewelacyjnie jeździło, lepiej niż w U1)?

Tutaj niektóre rzeczy są po prostu śmieszne.

 

Czy są pościgi podczas wyścigów? Na razie nie zauważyłem.

 

Pograłem dwie godzinki i myślę że jeszcze pogram, nie czuję bym jakoś strasznie marnował czas, ale godzinami siedzieć nad tym nie będę. Pewnie przejdę raz i tyle. Ciekawe jak ta gierka wypada na PSP, choć tam jest Midnight Club więc raczej nie ma się nawet co zastanawiać.

 

Na koniec coś ciekawego - chłopek wjechał pod naczepę gdy ja tego tira przyblokowałem:

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Swoją drogą dziwnie jest z rozdzielczościami. Strasznie ich mało do wyboru, no i nie ma 1360x768, więc gram w 1024x768 z rozciągnięciem w poziomie, no i tu jest ciekawa sytuacja z aspect ratio. Ogólnie AR wygląda na 16:9, choć czasami niektóre rzeczy wydają się zniekształcone, więc nie wiem jak to w końcu jest.

jest pościg podczas wyścigu ale chyba nie mogą cię wtedy złapać tylko przeszkadzać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno, dlaczego we wszystkich filmikach promujących to badziewie grafa jest o niebo lepsza niż na naszych kompach? Zaś na tym gameplay'u grafika wygląda całkiem nieźle(chodzi tutaj o jakość cieni) - pomijając jakość samego filmiku.

 

Poza tym wyszedł nowy crack/patch niwelujący/zmniejszający ilość przycięć, który jakoś działa...

Jak dla mnie to jedna wielka porażka, czekałem z nadzieją że będę miał co robić przez nadchodzące święta, na szczęście niedługo premiera gta ;) Pozdrawiam

Edytowane przez Gumis88Krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...