Skocz do zawartości
ath

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jedno, dlaczego we wszystkich filmikach promujących to badziewie grafa jest o niebo lepsza niż na naszych kompach? Zaś na tym gameplay'u grafika wygląda całkiem nieźle(chodzi tutaj o jakość cieni) - pomijając jakość samego filmiku.

 

Poza tym wyszedł nowy crack/patch niwelujący/zmniejszający ilość przycięć, który jakoś działa...

Jak dla mnie to jedna wielka porażka, czekałem z nadzieją że będę miał co robić przez nadchodzące święta, na szczęście niedługo premiera gta ;) Pozdrawiam

gdzie niby jest ten patch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek "fabularny" skończony... no właśnie "fabularny".

 

Autorzy robili z tego wielkie halo, a poza faktem, że filmiki kręcone z udziałem prawdziwych aktorów to... nic. Zupełne nic.

 

Przejście kariery wydłuża fakt, że im dalej tym więcej wyścigów trzeba przejść. To wszystko.

 

Nie wiem - mocno mieszane uczucia mam po tej części gry. Jedna z najkrócej trzymających przy sobie części, bez innowacji, bez nawet najdrobniejszej rzeczy, która zapadnie w pamięci...

 

Porsche 2000 śmiało przechodziło się parę razy, to samo U2 czy MW... A to? 100% kariery i nie mam ochoty grać dalej... mimo, że wyścigów pełno zostało (co z tego, że duża mapa jak w kółko jeździmy po tych samych trasach), dużo statystyk zostało (one coś naprawdę dają?).

 

Nawet OST najsłabsze od ostatnich 5 lat, tj. od czasów U1. Tzn. niekoniecznie najsłabsze ale... najnudniejsze. A może dlatego, że mało artystów? Nie przypominam sobie OST gdzie jeden artysta miał po 3 kawałki... Tak jakby w tym roku brakło im inwencji... a może licencji?

 

Mam tylko nadzieję, że Pro Street 2 czy co tam wymyślą będzie lepsze.

Właśnie - Czy widzicie w ogóle jakieś szanse na to żeby następna część była dobra? Skoro EA stoi w miejscu ostatnio z NFS'em?

 

Przecież nawet jak dodadzą żywe miasto, nie blokowane ulice, rozszerzą tuning... to niewiele pomoże. Bo w tym roku dostali to konsolowcy wraz Midnight Club.

A może będzie jak z ATI? Długi letarg i zastój, nic ciekawego... konkurencja lepiej... a tu nagle j** - coś sensownego?

 

Co do grafiki:

może low res tekstury bo silnik nie wyrabia? ma ograniczenia? stąd mrugające el drogi, auta znikąd itd?

 

ps.

Ferrari i Honda wiedziały co robią nie dając licencji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem nowego NFS. Moje spostrzeżenia:

+dobry pomysł ale kompletnie źle wykonany. Grafika i optymalizacja to śmiech na sali. Grafika to jakiś kolorowy blur, który jest tak dziwny, że nie do zaakceptowania.

+wstawki filmowe są dosyć fajne. Szkoda że nie ma miniaturek twarzy bohaterów podczas jazdy.

 

- zachowanie policji. Proszę skończcie wreszcie z tym, że przy 350 km/h bez problemu nas radiowozy wyprzedzają

- bezmyślne trasy. Ja rozumiem, że to wyścigi uliczne ale odcinki, w których jedziemy po chodniku i demolujemy kilkanaście ławek itp. to przesada.

- AI przeciwników. Nigdy cię nie wyminie czy wyprzedzi tylko perfidnie się trzyma swojego toru jazdy i spycha na chama.

Edytowane przez Yareku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy typu: nagły skręt w lewo podczas jazdy na wprost, walące się przeszkody przez które MY przelatujemy jak duchy,zacięcia nawet na niskich rozdziałkach to NORMA w tej gierce.

Jak można było popełnić taką grę ??!!!!!, a myślałem że nic gorszego niż Pro Street mnie już nie spotka. No cóż, trzeba podjąć krótką decyzję i skończyć z tą serią.

EA popełniła błąd,większość graczy zwraca uwagę na realizm sterowania, jazdy który choć trochę zbliża się do rzeczywistości, tu nie mamy nic z realizmu.

Ot taka bajko-gra do polatania w wolnej chwili. (tylko dlaczego taka droga?)

Ciekawa sprawa: można kupić grę w postaci elektronicznej (ściągając na dysk i dostając klucz meilem) za 139zł., a w sklepie za 119zł. (!?) Nie powinno być odwrotnie?

Ktoś sprawdzał wcześniej wspomnianego Patcha do tej gry? Osobiście?

Edytowane przez vojt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś sposób na krzywe cienie w tej grze oprócz ich wyłączenia ? Gram na maxa + aax6 i cenie wyglądają ohydnie. Grafa 8800 GTS

Cienie mam takie same, chyba nic z tym nie zrobisz.

 

A czy jest wogole w grze mozliwosc tuningu i jesli tak to kiedy i jak to zrobic mozna ? Przeszedlem narazie pierwsze 4 czy 5 wyscigow.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie mogę odpalić gry bo wyskakuje mi błąd: "Wystąpił problem z aplikacją nfs.exe i zostanie ona zamknieta."

 

Z tego co widze to nie tylko ja mam ten bład.

 

Znacie jakieś rozwiązanie tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie mogę odpalić gry bo wyskakuje mi błąd: "Wystąpił problem z aplikacją nfs.exe i zostanie ona zamknieta."

 

Z tego co widze to nie tylko ja mam ten bład.

 

Znacie jakieś rozwiązanie tego problemu?

Nie wiem jak inni ale u Ciebie to na 90% od procka. Zmień platformę bo coraz więcej gier wymaga procesora 64 bitowego czyli z obsługą min. SSE2. Bartony - ogólnie athlony XP - tego nie wspierają.

 

Swoją drogą - nie masz czego żałować nie odpalając gry :lol2: :D

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienie mam takie same, chyba nic z tym nie zrobisz.

 

A czy jest wogole w grze mozliwosc tuningu i jesli tak to kiedy i jak to zrobic mozna ? Przeszedlem narazie pierwsze 4 czy 5 wyscigow.

 

Pozdrawiam

 

jest tuning...

 

części typu karoseria, spoilery, wydech i felgi...

osiągi - to wiadomo, nitro, silnik bla bla bla

i naklejki(tłumaczyć nie trzeba)

 

tak, że dupnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie mogę odpalić gry bo wyskakuje mi błąd: "Wystąpił problem z aplikacją nfs.exe i zostanie ona zamknieta."

 

Z tego co widze to nie tylko ja mam ten bład.

 

Znacie jakieś rozwiązanie tego problemu?

Nie ma najmniejszego sensu żebys nawet uruchamiał tą grę. Jezeli twoj komp to ten z podpisu....

ja mam amd64 3800+, 2Gb ramu i radka x1800xt 512mb i nawet w namniejszych detalach jest ona nie grywalna....takze daruj sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy mówicie przecież w pliku readme gry jest podany procek Pentium III 700Mhz i geforce 2 do minimalnego odpalenia gry to dlaczego ma na 100x lepszym Athlonie XP i gf6600 ma nie chodzić?

Jakie ty readme czytałeś ?? :blink:

 

Ja widzę coś takiego w readme:

 

Minimum System Requirements:

 

Windows XP (Service Pack 2 or greater):

3.0 GHz Intel Pentium 4 or equivalent

512 MB of RAM

DirectX 9.0c Compatible 3D accelerated 128 MB Video card or equivalent

(see section 8. for a list of supported video card chipsets)

8X speed DVD-ROM drive (Disc Users only)

DirectX 9.0c Compatible Sound Card

Broadband connection for online activation and online gameplay

MS compatible mouse

Keyboard

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy mówicie przecież w pliku readme gry jest podany procek Pentium III 700Mhz i geforce 2 do minimalnego odpalenia gry to dlaczego ma na 100x lepszym Athlonie XP i gf6600 ma nie chodzić?

Q: What are the system requirements for NFS:UNDERGROUND?

A: Minimum System Requirements

===========================

Windows 98, 98 Second Edition, ME, 2000 Professional, XP Professional, or XP Home operating system

Intel Pentium III (or compatible) CPU running at 700Mhz or higher

32MB DirectX 9 compatible video card (Geforce2 or higher) using a supported chipset (see below)

Ale my rozmawiamy o NFS: Undercover ;)

 

edit

Dołączona grafika :!:

 

NIE

Dołączona grafika

Edytowane przez kwasior500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodi, albo pomyliły Ci się gry, albo masz jakiegoś ripa z torrenta i ktoś kto to ripował wrzucił tan ten plik z tymi bredniami. :wink:

 

Tak jak pisał kwasior te wymagania, to są z NFS Underground wydanego w 2003 roku, a nie Undercover. :)

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim ridmiku jest wyraźnie napisane "undercover" a pod spodem wlasnie te wymagania.

 

Gra nie jest ripem ani nic z tych rzeczy ale pewnie im sie cos nieźle pomyliło ;)

 

Czyli trudno, kolejna gra do kolekcji która nie poszła mi przez SSE2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy mówicie przecież w pliku readme gry jest podany procek Pentium III 700Mhz i geforce 2 do minimalnego odpalenia gry to dlaczego ma na 100x lepszym Athlonie XP i gf6600 ma nie chodzić?

Jakie ty readme czytałeś ?? :blink:

Ha ha ha ha :lol2: :lol2: :lol2: 700 MHz undercover ha ha od porsche 2000 czytał, no to mnie rozśmieszyło to underground ch@owo chodził na 700MHz... Ale na gf2 w miare bo miałem :D Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha ha :lol2: :lol2: :lol2: 700 MHz undercover ha ha od porsche 2000 czytał, no to mnie rozśmieszyło to underground ch@owo chodził na 700MHz... Ale na gf2 w miare bo miałem :D

OT

co tym postem wniosłeś do tematu? podobnie z tymi informującymi całe forum, że nie chce Ci się "graaać"? nie graj i poszukaj innego tematu do nabijania postów :mur:

 

"Użytkownik zobowiązany jest dbać o porządek na forum; w tym celu należy: (...) powstrzymywać się od zamieszczania postów nic niewnoszących do dyskusji, np. o treści "lol", "zgadzam się w pełni z przedmówcą"

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedno dziwi - czemu ludzie nawet ściągają tego krapa... Wiem ze dema nie ma ale bez przesady. Fimiki wystarczą + można sobie w jakimś empiku pograć czy coś. Krap w h*j ze nawet patykiem tego nie dotknę.

 

Zawsze pisze przez samo h ;]. Jedni mówią ze tak jest dobrze inni ze przez ch. Wole starą szkołę czyli h ;]

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedno dziwi - czemu ludzie nawet ściągają tego krapa... Wiem ze dema nie ma ale bez przesady. Fimiki wystarczą + można sobie w jakimś empiku pograć czy coś. Krap w h*j ze nawet patykiem tego nie dotknę.

 

Zawsze pisze przez samo h ;]. Jedni mówią ze tak jest dobrze inni ze przez ch. Wole starą szkołę czyli h ;]

Tak samo pisałeś o f3 a teraz się zagrywasz i jaki z tego wzniosek ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, czy ta gra też cierpi na przypadłość (chyba większości) swoich poprzedniczek tzn. na wyrównywanie przeciwników? Nic mnie tak nie drażniło w poprzednich jak zostać wyprzedzonym przez golfa przy 300-350 km/h jakbym stał w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, czy ta gra też cierpi na przypadłość (chyba większości) swoich poprzedniczek tzn. na wyrównywanie przeciwników? Nic mnie tak nie drażniło w poprzednich jak zostać wyprzedzonym przez golfa przy 300-350 km/h jakbym stał w miejscu.

Cierpi cierpi...

Pogralem sobie troche i moge stwierdzic ze gra nie wciaga, oczy bola od uczucia ze patrze nie na monitor ale na slonce, grafika jest zalosnie niedopracowana dziwne zwolnienia pomimo fps grubo ponad 30, to co sie dzieje na asfalcie, czyli wiecznie mokry lub tez matowy i nagle zmieniajacy sie w mokry i pojawiajace sie na nim refleksy wszystkiego co nas otacza, migajace tekstury na budynkach i AA dzialajace dopiero po fixie w rejestrze.. kpina, FF nie dziala jak powinien, czemu najechanie na chodnik dwoma kolami powoduje zachowanie sie kierownicy jak bym jechal po kostce brukowaj tudziez innych poprzecznych nierownosciach skoro jade po gladziutkim chodniku no i brak centering spring albo ja go nie potrafie ustawic:/ ogolnie gra wyglada i dziala jak beta... ale z braku innych nowych scigalek troche pogram mimo wszystko chociaz nie tego oczekiwalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... mnie to śmieszy jak tnę 350km/h odpalam nitro... a komputer który jest przede mną / obok / z tyłu - wcale nie zostaje z tyłu - czasem wręcz nie mam jak go wyprzedzić - tak jakby on też od razu odpalał nitro i smigal 390 autem ktore tyle nie wyciaga....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...