Skocz do zawartości
ath

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

Może spadną do takiego poziomu że za niedługo zobaczymy undercovera na cd w jakimś piśmie o grach :).

No coś ty, które wydawnictwo by na to poszło?? Żadne wydawnictwo nie dałoby Undercovera na płytce dołączonej do gazetki, bo by sobie sprzedaż pisma zaniżyli. :grin: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś ty, które wydawnictwo by na to poszło?? Żadne wydawnictwo nie dałoby Undercovera na płytce dołączonej do gazetki, bo by sobie sprzedaż pisma zaniżyli.

 

Haha xD

 

Ale gdy by dali w jakimś CDA za 15zł to chyba bym się skusił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie właśnie dłużej w nowego N4S na którym tak się większość wyżywa i trochę się wam dziwię. Giera jest ogólnie przeciętna, ale na 1/10 absolutnie nie zasługuje. Ekstremalnie uproszczony model jazdy, jak ktoś lubi usiąść i jechać jak po sznurku może się podobać (102% arcade), samochód trzyma się szosy jak przyklejony ;] Grafika fakt nie powala i gdyby nie bzdurnawe wymagania sprzętowe dało by się to przeboleć – za to fury i ciekawe i całkiem nieźle wykonane. Do konsolowych nowości daleko, ale nie tragizujmy. Trasy dość jednorodne, ale za to pościgi na autostradzie i zabawa w berka z policją daje sporo radochy. Tryb kariery jest jaki jest – lepsze to niż zero fabuły, ale o tym Hollywoodzkim scenariuszu to lekka przesada. Ogólnie śmiga mi się dość przyjemnie, a gier wyścigowych za bardzo nie lubię. Wkurzały mnie na początku dziwne menusy, ale szybko przywykłem. Pomysł z podnoszeniem parametrów pojazdu gdy awansujemy po wyścigach to hmmm dziwna trochę koncepcja, ale jako że nastawiałem się na „prostą” ścigałkę i fanem N4S nigdy nie byłem – mnie nie szokuje. Uznaję to za osobliwość, bez większego znaczenia na samą grywalność. Zastanawiam się tylko, czy gra faktycznie jest taka łatwa, czy mi dobrze idzie bo przejechałem już z 20 wyścigów i ani razu nie dałem ciała ... Większości pewnie brakuje motywacji do gry, bo ściągane nie tuczy :>

 

PS; niczego sie po grze nadzwyczajnego nie spodziewałem, poza tym że będzie gorsza od poprzedników (Carbona nie dotykałem), ale daje rade. Chociaż jak sobie pomyślę że 5 lat szlifowano ten "model" jazdy to ... :D

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nijak to podobne do MW. Fakt tam cienie też były marne, ale za to HDR był wg mnie całkiem udany, patrząc że HDR wtedy dopiero startował. W tym tytule HDR w połączeniu z Bloom to jakieś pośmiewisko, jak w wielu grach w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej w MW samochody jeździły nierealnie, ale przyjemnie co powodowało, że arcadowy styl jazdy był bardzo udany. Nie było HDR był Bloom, który nie walił po oczach jakby chciał wypalić dodatkowe piksele na monitorze i grafika jak na owe czasy była bardzo dobra. MW przyciągnął do monitora na długie godziny, Undercover poleciał z dysku już po paru.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Koledzy ma ktoś może problem z menu w nfs under ? Bo ja wchodzę i nie mogę brać opcji dopiero jak odpala mi się wyścig to esc i dopiero w opcjach mogę coś zmieniać w menu głównym jak by było zablokowane. Gra orginalna ,win vista 64bit sp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy tak ma, wg mnie gra jest tak samo grywalna jak MW, niestety "keczap" jest i ma się dobrze.

Undercover spokojnie zdobywał by wyższe oceny gdyby nie paskudna grafika i mnóstwo błędów z nią związanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Koledzy ma ktoś może problem z menu w nfs under ? Bo ja wchodzę i nie mogę brać opcji dopiero jak odpala mi się wyścig to esc i dopiero w opcjach mogę coś zmieniać w menu głównym jak by było zablokowane. Gra orginalna ,win vista 64bit sp1

Tylko w czasie gry można się bawić opcjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Undercover spokojnie zdobywał by wyższe oceny gdyby nie paskudna grafika i mnóstwo błędów z nią związanych.

Właśnie, pomimo całej swoje prostoty gra się przyjemnie. Wpadam do domu, wrzucam NFS jadę jak po sznurku z uśmiechem na ustach, przelecę parę wyścigów zagrane nowa furę, coś podtuninguje (głownie wizualnie bo mechanika leży), wyskakuje na autostradę żeby się zabawić i tak dalej ;] Grafa trochę posysa, a wymagania z deka zamulają i to jest największy problem. Jak ktoś lubi wymagające ścigałki niech nawet nie podchodzi, wielbiciele arcade powinni być zadowolenia jeżeli nie patrzą na każda grę przez pryzmat grafiki :>

 

PS: Patrząc na screeny porównawcze z teksturami HD i bez, gołym okiem widać spora różnicę.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, pomimo całej swoje prostoty gra się przyjemnie. Wpadam do domu, wrzucam NFS jadę jak po sznurku z uśmiechem na ustach, przelecę parę wyścigów zagrane nowa furę, coś podtuninguje (głownie wizualnie bo mechanika leży), wyskakuje na autostradę żeby się zabawić i tak dalej ;] Grafa trochę posysa, a wymagania z deka zamulają i to jest największy problem. Jak ktoś lubi wymagające ścigałki niech nawet nie podchodzi, wielbiciele arcade powinni być zadowolenia jeżeli nie patrzą na każda grę przez pryzmat grafiki :>

 

PS: Patrząc na screeny porównawcze z teksturami HD i bez, gołym okiem widać spora różnicę.

Dokładnie to miałem na myśli, pochylam fotel, nogi na biurko pada do łapy i tyle. Grywam w simy też ale to wymaga "wysiłku" bo kierownica, skupienie itp. to jest do wyluzowania się.

Co do mojego porównania do MW, to naprawdę wygląda jak mod, dodane trasy, "poprawiona" grafika i "fizyka" :wink: i fru do sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Place all the content to "C:\Programs\EA Games\Need For Speed Undercover"

2. Open TexMod, click on the folder icon and point to your "nfs.exe"

3. Make sure to run in Package Mode and select the "NFSUC_HD_PATCH.tpf" in your "..*\Need For Speed Undercover" folder

4. Run the game using TexMod and hav phun ! :)

 

1. wypakowac wszystkie pliki do "...\Need For Speed Undercover"

2. otworzyc katalog "...\Need for Speed Undercover\Texmod", odpalic plik Texmod.exe i wybrac w nim plik nfs.exe klikajac na ikonke folderu w lewym gornym rogu

3. wybrac opcje "Package Mode", nastepnie ponizej wybrac plik "NFSUC_HD_PATCH.tpf" z katalogu "...\Need For Speed Undercover" klikajac na ikone folderu na srodku okienka programu

4. kliknac "Run" i cieszyc sie efektem koncowym:)

 

jasne?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To działa. Ale pamiętaj że za każdym raem musisz otwierać grę przez program TexMod. Ps moim zdaniem te tekstury są brzydkie. chyba że zastosowanie filtrowania anti(cośtam) by pomogło, ale ze swoim 8600gt tego nie sprawdzam nawet. ;-) Mój 13-letni brachol przeszedł tę grę i nawet on Twierdzi że to kicha. Ja sobie przejechałem z 5 wyścigów i też czuję się spełniony. PS: Najlepsze auto w grze: nissan gt-r i nie marnujcie kasy na veyrona.

 

deinstall

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lepiej lepiej, mogli by jeszcze jakiegoś patcha poprawiającego cienie i model jazdy i by szło w to grać. :D

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam problem z usługą online ,stworzyłem profil i chce grać i za każdym razem tracę połączenie. Np jak wchodzi wyścig liczy odlicza i jak juz jest jeden to mnie wywala. Czasem w menu stworzonej gry też tracę połączenie. Gra orginał , nie przeszedłem w 100% (początek gry). Ktoś wie jaka przyczyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak się ktoś spotka z frame limiterem na 30 FPS do tej gierki to proszę o info, bo z tego co widzę to im mniej FPS tym gierka lepiej chodzi, tyle że chciałbym stałe 30 FPS, bo jak spowolnię sprzęt to wtedy minimalny framerate kuleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wypaliła się po stworzeniu ProStreet. Carbon to ostatnia w którą można pograć chociaż w Undercover fajnie mi się grało. NFS moim zdaniem chyba kończy powoli swoją karierę. Ferrari i Honda już nawet nie chcieli im dać licencji do Undercover.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Owszem spadki FPS-ów są widoczne, tyle że przy niższych wartościach FPS gierka mniej przycina u mnie.

 

Natomiast znalazłem frame limitera, jednak daje on beznadziejne efekty w przypadku tej gry, bo mimo iż jest stały framerate, to gra i tak tragicznie zacina. Tylko co oni mogli zrobić z tą grą że tak zacina przy takiej marnej grafice? Porażka. Po takich zapowiedziach patrząc na to co z tego wyszło zupełnie nie wyobrażam sobie kolejnej części tej gry.

 

Tak więc co do wydajności to nie ma recepty. Właczymy Vsynca to non stop skoki FPS + zacinanie. Wyłączymy Vsynca to framerate idzie do góry, skoki nie tak duże, ale za to zacinanie się rośnie + rwanie obrazu. Damy frame limiter, to mamy ładną stałą animację bez rwania obrazu, ale za to tnie dalej tragicznie. Na razie chyba grę odstawię, może wrócę jeśli coś zmieni się w tej kwestii. Szkoda czasu marnować, wolę pograć w F3 póki jeszcze nie ma GTA, bo potem się nie oderwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popykalem pare dni nie do konca wierzac w opinie tutaj (nadzieja caly czas byla...)

 

Odinstalowalem jak nie bylem w stanie uciec Veyronem z N2O. Uciec policyjnym terenowkom (w 100% juz ktos to napisal, ale nie chce mi sie czytac 16 stron, wiem, leniem jestem :wink: ). Mocne te landary musza miec w tych Stanach.

 

Dobrze, ze nie zaryzykowalem jak z Gridem kupujac oryginala... Tym razem bym dlugo nie mogl przebolec tych 25 euro :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...