Skocz do zawartości
ath

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

ej możecie mi powiedzieć czy w tej grze jest wogóle jakieś menu?

wiem tylko tyle, że w trakcie gry można włączyć, a tak nie da rady?

coś przed naciśnięciem enter pisze "ble ble ble zapewnia jakość HD i pod spodem: menu główne, opcje i takie tam...

wciskam enter a tu od razu do kariery przchodzi?

są tu w ogóle jakieś utwory, bo całe g***o słyszę jak jadę.

i gdzieś znalazłem zakładkę "moje samochody", jak się je tuninguje?

nieźle ten NFS spieprzony :/

ej to jak jest z tym menu w grze?! Odpiszcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej to jak jest z tym menu w grze?! Odpiszcie!

max1993 - na przyszłość staraj sie unikać cytowania własny postów.

Panowie pomóżcie mu - ja nie grałem w to (tylko w empiku na konsoli ;]) wiec nie mam jak sprawdzić co i jak.

Poza tym imo NFS:U nie jest warty uwagi ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

max1993 - na przyszłość staraj sie unikać cytowania własny postów.

Ok sOrry i dzięki :]

a mam jeszcze jednO pytankO :]

czy mOżna Ustawić i jakOś zarządzać (tzn. pOUstawiać wybrane) sOUndtrackiem w grze?

bO jak gram tO wydaje mi się, że żadnej mUzy nie słyszę :P :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na dysku wersję Beta (nazywa się to Crash Time 2) do spolszczenia - pewnie w styczniu zacznie się nad tym robta :> Ogólnie calkiem nieźle wygląda, ale model jazdy jest równie "odjechany" co w NFS ostatnim ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest to mój pierwszy post, a już was proszę o pomoc icon_sad2.gif no sorry, ale pilna sprawa.

 

Otóż mam kompa Dell Studio 1537. Jego parametry, to :

 

- Core 2 Duo T6400 2.00 GHz.

- 4 GB DDR2.

- I karta Graficzna Ati Mobility Radeon 3400.

 

Tymczasem wymagania gry podanej wyżej, to :

 

* System: Windows XP SP3 lub Vista SP1

* Procesor: Intel Pentium 4 (lub odpowiedni) - 2.8 Ghz lub mocniejszy (3.0GHz dla Windows Vista)

* RAM: 1GB RAM

* Grafika: co najmniej 128MB pamięci własne, zalecane karty: Geforce 6500, Radeon 9500 lub lepsze z technologią Pixel shader 2.0 lub wyżej (AGP i PCI-Express)

* HDD: 5.5 GB wolnego miejsca (minimum)

* DVD-Drive: 8x

* Multiplayer: szerokopasmowe połączenie/stałe łącze

 

Załapałem lekkie zdziwko, kiedy po zainstalowaniu gry zauważyłem znaczące lagi. Skąd zdziwienie ? otóż mój kumpel na lapku Toshiba x250, który ma znacznie słabsze parametry pyka se bez najmniejszej ścinki.

 

 

Jeżeli to coś da, to mam Viste Home Basic, a kumpel Home Premium.

 

 

Pozdrawiam, i liczę na szybką pomoc. Lisciu156

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z problemem znoszenia samochodu na jedną stronę? Nie mam podłączonej kierownicy, gram na klawiaturze i przy nacisnietej tylko strzałce w górę, samochód delikatnie ale zauważalnie skręca... trzeba cały czas kontrować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam proble w grze a taki że, posiadam kierownice tracer GTR i włanczam gre nfs undercover i podczas jazdy kirownica skreca prawidłowa ale pedały nie chodzą gaz i hamulec patrzałam w opcje przełączyłam na ustawienia właściwe w kierownicy ale za cholere nie morze załapać gazu i hamulca w ustawieniach grze pomocy co zrobiźć a dodam że posiadam nfs hot porszion i tam wszystko pięknie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Posiadam pada Tracer Recon Fox.

 

Widziałem na youtube filmiki, na których ludzie grający na padach płynnie pokonywali zakręty. Ja mam taki problem, że jakie sterowanie bym nie ustawił, zawsze auto będzie się zachowywało podczas skrętu jakbym grał na klawiaturze. [Nic nie daje zmienianie w opcjach "ogólnej siły" i "czułości sterowania"]. Kupiłem już Bugatti Veyron i przy prędkościach jakie to auto osiaga ciężko jest pokonywać zakręty bez obijania band. Ponadto (kwestia nie związana z samym kontrolerem) ten samochód jako jedyny, z pięciu które posiadam w grze, skręca kołami z opóźnieniem co dodatkowo zwiększa ryzyko kolizji. Nie wiem czy jest to po prostu wina taniego joysticka, błąd gry, czy kwestia "pogrzebania" w opcjach czułości w grze. Chciałbym abyście odpowiedzieli mi, czy wam też takie rzeczy się działy i możliwe propozycje jak rozwiązać ten problem.

 

PS: Gdy grałem w Need For Speed Underground 2 też pokonywałem zakręty takimi szarpnięciami, mimo że posiadałem inny, tani kontroler.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Aduhi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...