Skocz do zawartości
ath

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze, że jest dym z opon zasłaniający 3/4 widoku i zaj... fizyka która pozwala na obrót samochodu o 180 stopni :razz: .

Najlepsze jest wlasnie to , ze wnioskujac po tych zapowiedziach - to jest glowny "ficzer" , nad ktorym tyle pracowali. Cos jak autoscup cos tam z Carbona. Smieszy mnie to , rozumiem PR ale bez przesady. Podniecac sie obrotem o 180 stopni? Do czego mi to w tej grze jest potrzebne? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde no samochód skasowany a on jedzie jakby nigdy nic :(

racja, i szkoda że kierowca jeszcze nie zginął !

 

a obroty autem to nie "ficzer", tylko NOWY element, nie spotykany dotychczas w innych grach, to logiczne że będą to lansować w prezentacjach czy wywiadach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On mowi podczas tej prezentacji, ze uszkodzenia samochodu nie wplywaja na jego prowadzenie - specjalnie tak zrobili. Co do tego calego heroic driving engine to tez nie wiem czym tu sie podniecac : / jak uciekam to raczej przed siebie, ale nie krece pączki na autostradzie ;x i ogolnie graficznie tez jakby 2 lata wstecz, nie wspominam o doczytywaniu elementow a'la san andreas..

 

Ale miejmy nadzieje ze bedzie dobra gra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale z każdą czescia NFS nawet trailery są coraz gorsze. Kazdy kto śledzi ten temat widział trailer Undercover a teraz odświeżcie sobie trailery kilku poprzednich wersji:

 

Hot Porsuit 2

Underground

Underground 2

Most Wanted

 

No sam nie wiem ale jakoś te trailery do mnie przemawiają i mówią "Zagraj w tą grę" ale ich magia kończy się na Most Wanted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a obroty autem to nie "ficzer", tylko NOWY element, nie spotykany dotychczas w innych grach, to logiczne że będą to lansować w prezentacjach czy wywiadach.

Tak, jest sie czym podniecac , zdecydowanie bedziemy z tego korzystali... Nie sledze tego rynku za bardzo , ale takie "akcje" to ja w starusienkim GT z PSX widzialem , to byl chyba 1999 rok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A jakiej grafiki ty oczekujesz od konsoli? W 2005 miałeś Most Wanted, wtedy pojawił się Xbox 360, czyli sprzęt stary a grafika mimo to lepsza niż wtedy.

 

Najistotniejsza rzecz dla mnie to żeby nie było catch-up, bo to była gigantyczna wada w Most Wanted. Mam też nadzieję że że pościgi na najwyższych levelach nie będą takie trudne, albo chociaż będzie można regulować stopień trudności. Z tych dwóch powodów nie skończyłem Most Wanted, mam nadzieję że tego nie powtórzą.

 

Heroic driving engine jak dla mnie fajna rzecz, na pewno będzie się fajnie tego używać w pościgach i podczas zwykłej jazdy. NFS ma sprawiać fun, i realizm w tej grze ma dla mnie małe znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najistotniejsza rzecz dla mnie to żeby nie było catch-up, bo to była gigantyczna wada w Most Wanted. Mam też nadzieję że że pościgi na najwyższych levelach nie będą takie trudne, albo chociaż będzie można regulować stopień trudności. Z tych dwóch powodów nie skończyłem Most Wanted, mam nadzieję że tego nie powtórzą.

A ja to sobie cenilem , dzieki temu w MW gralem ponad miesiac cieszac miche , zas Carbona skonczylem w 2 dni > 9h...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze to wyglada jeszcze gorzej niz wczesniejsza wersja... grafika plastikowa jak deska w kiblu... samochody zatrzymuja sie w miejscu ze 300km/h po wcisnieciu hamulca... szczerze nfs znudzil mi sie po wersji nfs:u1... od tamtej pory jest coraz gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeczytałem dzis na gryonline o ta część ma być takim ładniejszym most wanted pytanie tylko dlaczego pakując prawie to samo w inne pudełko mamy płacić 120 zł? EA traktuje już tą serię jak simsy ale tak jak i simsy rok w rok kupują miliony dzieciaków tak i widać nfs jest 'rozchwytywany' przez fanów. Ciekawe zjawisko społeczne, może ktoś pisze prace magisterską? :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej smieszy fakt jak bylo zapowiadane przez ea "z powodu niezadowolenia graczy z seri pro street nastepna czesc nfs bedzie w produkcji 2 lata" skonczylo sie na tym ,ze wypuscili w tym roku.w pro streeta troche pogralem ale do ukonczenia gry sporo mi brakowalo.w tej czesci mam nadzieje bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w pro stree nie grałem nawet minuty tylko oglądałem jaka to beznadziejna gra u kolegi na laptopie na zajęciach - beznadziejne. A filmik ukazujący nowe NFS utwierdza moje stwierdzenie, że robi się najgorsze NFS :( (brak im pomysłów) Czekam na NFS Porsche z utęsknieniem. Jest nadzieja dla ludzi co nie lubią NFS bo już niedługo będzie TDU2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nowe nfs'y nie muszą być symulatorami, chcecie większy realizm są inne gry tego typu. Mi wszystkie części nfs się podobały (najmniej PS), ale nie wymagam od tej serii super realizmu, to jest arcade jak każdy wie, w nowego nfs na pewno zagram i mam nadzieję że będę się dobrze bawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh przypomniało mi się jak dawno temu kupiłem sobie Voodoo 2 i na niej odpaliłem NFS 3... zbierałem szczękę z podłogi :]

Jakby wydali odświeżoną wersję trzeciej lub czwartej części byłbym w siódmym niebie. Wywalić cały ten gów** tuning, dać super samochody i przede wszystkim jakieś zróżnicowane trasy. O śniegu czy deszczu to nawet nie śmiem marzyć.

Dream mode off... no cóż szykuje się, że dostaniemy most wanted 2, gdzie będzie można wykonać unikalne obracanie samochodu o 180 stopni (tak jakby w innych częściach tego nie szło zrobić). Żenua... :damage_wall:

Ale oczywiście to tylko moje zdanie, więc proszę nie bić.

Edytowane przez :Focus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajny filmik: Grałem w każdego NFS poza pro streetem. Kurcze 1, 4, 5 to był wypas na maxa! :), ale 5 (porsche) to było coś czego się nie zapomni - nawet w tym roku zagrałem sobie i przeszedłem całą grę bo warto i jest naprawdę trudna:) no i jescze Underground był fajny bo to była nowość:) Fajna ta historia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i trzeba przyznac ze muza najlepsza byla od czesci 3 do Porsche. Klimat, klimat, klimat, prawdziwe fury, a nie jakies dresiarskie choinki i ten hiphop, ktorym juz mozna wymiotowac (bo nic soba nie reprezentuje...dawno przestal ;)) Jeszcze w Underground bylo spoko, bo to byla nowosc i cos innego ,ale ile mozna... :( Mi sie marzy cos fajnego przyjemnego na klawirki z muza z w/w czesci, prawdziwe fury i tryb kariery testdrivera. Np testowanie Porschakow na nurburgringu :))) mmmm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No testowanie Porsche'aków to było coś:) hehe Kurcze, ale trzeba chyba zakończyć ględzenie co było bo temat nie jest o historii NFS tylko o najnowszym dziele Panów od NFS (sam zacząłem OT trzeba skończyć).

Moim zdaniem NFS powinno się zrobić podobne do GTA wtedy to już by było coś naprawdę nowego i powiem bardzo interesującego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...