Skocz do zawartości
ath

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem TDU to gra ktora jest dobrym wzorem do nasladowania i gdyby nowy nfs podazal jej szlakiem to sprawdzil by sie znakomicie. Duze mapa, wystarczy jedna i na niej wszystkiego po trochu, dobry przyklad do MBWR i np. trasa w Alpach, byl snieg, serpentyny, autostrady, sloneczne doliny, jeziorka, plaze, bylo wszystko, wiec dlaczego nie zrobic czegos takiego z wielkim rozmachem? EA ma mozliwosci, jak by chcieli mogli by zrobic zajebista gre... ale wlasnie pojawia sie stwierdzenie "jak by chcieli". Oni jednak wola modyfikowac jeden engine od kilku lat, siedziec w tematach wiejskiego tuningu i napychac sobie portfele kasa od dzieciakow w stanach i wlasnie z tego powodu nie widze mozliwosci by rewolucja znana z TDU pojawila sie w serii NFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie synonimem arkadowki od zawsze byl Midnight Club. W kolejnych odslonach wychodzi praktycznie ten sam, a wspolczynnik zajebistosci nie spadl ani razu (w tym roku, to juz w ogole pobije chyba wszelkie rekordy z tego co widzialem). R* doklada tylko kolejne elementy, poprawia to co sie nie sprawdzilo i dostosowuje grafike do odpowiedniego poziomu..

 

Tak jak ktos powiedzial, po co pakowac do gry wyscigowej holywoodzka fabule z xxx milionowym budzetem i fikusnymi filtrami do kamery, skoro sama gra z kazdej mozliwej strony nie dorownuje nawet lipnie zaprojektowanemu logo :/ W EA albo pracuja sami analfabeci ktorzy nie potrafia czytac feedbacku z forow i milionow emaili, ktore do nich przychodza, albo ignoranci ktorzy i tak wiedza lepiej, ze gracze w tym roku marza o mozliwosci jechania na wstecznym z kamera umieszczona nad maska, no ja [ciach!]le, jak ci sami ludzie mogli zrobic poprzednie nfsy :/

 

..ale w demo i tak zagram ;d

Edytowane przez malyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W EA albo pracuja sami analfabeci ktorzy nie potrafia czytac feedbacku z forow i milionow emaili, ktore do nich przychodza, albo ignoranci ktorzy i tak wiedza lepiej, ze gracze w tym roku marza o mozliwosci jechania na wstecznym z kamera umieszczona nad maska, no ja [ciach!]le, jak ci sami ludzie mogli zrobic poprzednie nfsy :/

W EA pracują zdecydowanie ignoranci ... kiedyś ktoś wysłał do nich mail z pytaniem czy przewidują tryby panoramiczne w NFS:U (to było w tamtych czasach) i oczywiście odpowiedź była negatywna. EA SUX . Nawet najprostszych, podstawowych próśb nie chce im się spełniać a co dopiero stworzyć po prostu dobrą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę czym różnią się kolejne części NFSa ? Żadnego przełomu, a tego właśnie brakuje w dzisiejszych grach. Bardzo lubię dobrą oprawę audiowizualną, ale oprócz tego ważny jest klimat, to coś co przyciągnie nas na długie godziny do monitora. Ja np byłbym zadowolony, gdyby stworzyli NFSa z jakimiś ciekawymi zamkniętymi trasami (tak jak to miało miejsce do "niedawna" ;)), do tego naprawdę długo czekam na to żeby w końcu przejechać się F355 albo starszym SL600(NFS III :D) i być zachwyconym dokładnością grafiki, odwzorowaniem wnętrza i dźwiękiem tych pojazdów. Chcę przy odpalaniu nowego NFS'a zbierać szczękę z podłogi i nie martwić się o to że trzeba szukać nowej samochodówki :) Takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

370Z – premiera najpierw w grze!

 

(...)bla bla bla(...)

Przedstawiciele Nissana twierdzą, że czynnie brali udział w tworzeniu gry i że 370Z z Need for Speed idealnie odzwierciedla sposób, w jaki Z-etka jeździ w rzeczywistości.

(...)bla bla bla(...)

Niezły symulator nam się szykuje :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mam obaw :P

 

Co roku dodają jakiś zbędny bajer + kilka nowych aut, bo drogi te same, tylko asfalt inny.

 

Grałem we wszystkie części NFS, ale w ProStreet nie. Pograłem 5 min u kolegi, wystarczyło. Dlatego w tego chętnie zagram, już od roku nie grałem w żadnego NFS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrze, przeglądam, dumam i porównuje aż w końcu podziele się swoimi odczuciami na temat gry :)

 

Nuuuuda... Jak na gre którą ma być z jajem, mieć akcje i być żywa to jakoś tak patrząc na filmy wole dalej męczyć MW i mieć radoche z rozwalania 120 radiowozów i tylko troche się nudzić. Te "tricki" które zaprezentował Pan z dżelem na głowie robi się z palcem w nosie po 30 minutach wyczucia gry ale ok nowe kamerki to jest luz. Grafika no jak dlamnie coś się w niej zmienia ale jak to jest że filmiki mają czkawke a gra już chodzi płynnie ? Dlaczego koła obracają się jak kartoniki niczym z NFS 1 ? Jak to ma być nawiązanie do poprzednich części to EA źle zrozumiało prośby :lol2:

 

Asfalt większej różnicy mi nie robi...ścigamy się w Anglii to jest wiecznie zalany wodą ot cały problem :wink:

 

Prowadzenie no tutaj to mamy zwyczajne dno, gram w NFS'a Bóg jeden wie jak długo, ale z 200 do STOP na odcinku długości dom-sklep z bułkami, nawet mnie rozwala to samo prędkość 80MPH która dla twórców jest równoznaczna z 50KM/H gdzie supersamochód ( np. Porsche z filmiku ) ma w d*** fizykę tak samo jak silnik typu boxer.

 

Tuning - nie mam nic przeciwko, przyznaje się że jest we mnie procent festyniarza ^^

 

Widziałem też filmy z Midnight Club Los Angeles, i nie mogę się oprzeć wrażeniu że gdy te dwa tytuły będą obok siebie w sklepie to rząd MCLA będzie pusty wyprzedania się a z NFS troszku się przykurzy. EA Games zaczyna mi przypominać jakąś fabryke gdzie ścinki i obierki po poprzedniej serii bierze się i dokłada do "nowego" projektu bez zbytniego starania i tak oto mamy nową gre która ledwie działa, wygląda jak poprzednia i została wykonana w ciągu półtora roku...

 

ProStreeta nie męczyłem za długo bo raz że miałem GF6600 to czkawka, dwa to Freeplay w jakimś sklepie mnie nie zachęcił do kupna a trzy to pomoc ze strony gry włazi mi na ambicje bo już zaczynam się zastanawiać "KTO TU KUR...DE JEST KIEROWCA !? JA CZY PUSZKA ?". Most Wanted męcze bo nawet po skończeniu kariery zawsze jest jakiś cel Lose The Cops, Undergroundy miały tuning to moja kreatywność miała co robić (to samo Carbon którego rozpracowałem w 8 godzin).

 

Na koniec coś czego brak mi najbardziej Multiplayer, NFS2, NFS3, NFS4 i CMR go miały dlatego wszystkie katowałem ile wlezie z sąsiadem i kuzynem i mieliśmy z dyńki conajmniej dwie godziny ostrego grania. NFS HP2 słabo pamiętam ale też coś w sobie miał że od czasu do czasu popykałem i było git, była ta namiastka klimatu z NFS2.

 

Jest też TDU ale że ja nie grywam po necie to w pojedynke znudziło mi się bardzo szybko pomimo ciekawej fizyki, wypasionych furek i wyspy tysiąca kilometrów. Plus za fajne misje typu Island Challange gdzie prułem twardo przez ok. 20 minut i wygrałem czując zadwolenie z najeżdżenia :)

 

Moja wypowiedź jest długa i może się nie trzymać kupy ale pisałem to z zastanowieniem żeby nie było.

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

nie moglem sie dopchac do standu z gra wiec tylko troche popatrzylem z boku- wizualnie gra wyglada ladnie ,ladne modele aut i otoczenia.Czuc predkosc auta i obserwujac twarze grajacych widzialem ze niezle sie bawili, poniewaz nie przepadam za wyscigami wiec za dlugo nie przygladalem sie tej pozycji, jednak porownujac moge powiedziec ze wyglada lepiej niz ostatnia czesc w kwesti graficznej jak i samej rozrywki-bynajmniej porzez te kilka minut kiedy mialem okazje poobserwowac gre

 

ps.moglbym isc znowu jutro i kiedy bedzie mniej ludu i spokojnie pograc ale jak juz pisalem wyscigi omijam z daleka a posta napisalem dla tych ktorzy niecierpliwie wyczekuja nowe NFSU i maja obawy co do jakosci nowego wydania ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tuning

 

Nie widze tam (moze nie zmiescily sie w tym przewijanym menusie) mozliwosci zmiany ani swiatel, ani zderzakow przednich, tylnich, listew bocznych, tylko znowu te lipne bodykitsy i autosculpt - raczej bieda w porownaniu do innych gier. A ha, facet chwali sie ze w tym roku dodali mozliwosc obracania kamery galka na padzie.. zaczynam odnosic wrazenie ze ea zrobiloby lepsze the movies niz molyneux

 

W sumie kolega w czapce b.malo pokazal, ale zawsze lepsze to niz nic :P

Edytowane przez malyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo to oni już dawno przejrzeli na oczy i widzą i wiedzą, że skoro sprzedając to samo g..o w nowym papierku co rok można nieźle zarobić, to po co wysilać, skoro i tak pójdzie.

 

A co do NFS:MW 2.0, to nie było by aż takie straszne, bo aż tak źle nie było w tej grze, gorzej, gdyby zrobili Carbona 2.0 ^^

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila wracalem z pracy, patrze na swiatlach stoi cos ladnego, podchodze blizej, a tu piekny seat leon (ospojlerowany, ksenony, sliczne felgi) z logiem NFS Undercover. No to czekam ... zwinal asfalt i zniknal... pikne ;]

Dołączona grafika

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na ten filmik na gorze, moznaby zacytowac Munka Staszczyka:

 

"Jest super, jest super wiec o co ci chodzi"

 

Kolejny raz syf, szkoda. A juz najbardziej mnie rozwalil cytat: No i widac kto rzadzi w tym miescie...i jeb, centralny dzwon w sciane :lol: To co moze uratowac ten tytul w moich oczach to jakas konkretna fabula, ale i tutaj nie nastawiam sie na rewelacje. Coz, w tym roku trzeba bedzie postawic na Midnight Club: LA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3144285[/snapback]

Most Wanted rev. 2.0? Dziękuję, postoję.
O ile pamietam spora czesc forumowiczow wypowiadala sie pozytywnie o mw jako jednym z ostatnich fajnych nfsow wiec macie czego chcieliscie.

Polak to jednak zrzędzic potrafi chocby to zloto bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co wam chodzi do jasnej .. sie pytam ? chyba musze przewinac pare postow do gory i zacytowac kogos ,"ze znowu daja glupi tuning dla dzieciakow ,ktorego nie potrzeba".Jest pare body i felgi i nie muszisz tego uzywac.nie zrobisz choinki z auta jak ci to tak przeszkadzalo.

 

 

O ile pamietam spora czesc forumowiczow wypowiadala sie pozytywnie o mw jako jednym z ostatnich fajnych nfsow wiec macie czego chcieliscie.

Polak to jednak zrzędzic potrafi chocby to zloto bylo.

No tak tylko w tym przypadku to nie złoto tylko gó... zresztą to samo co z fifą na pc, ciągle to samo.

Nfs u1 to było coś, super klim, i ta muzyczka po wejściu do menu - lil. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demka nie ma, a ciocia z hameryki oferuje już wersję na x360. Domyślam się, że skoro nie ma demka to jest to, aż tak straszny crap, że boją się zaryzykować i pokazać to nawet najwierniejszym fanom ostatnich NFS'ów (do których ja nie należę, ale demko zobaczyć chciałbym). I później dziwią się, że ludzie zamiast kupić ściągają z neta, kota w worku się nie kupuje <_<

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba musze przewinac pare postow do gory i zacytowac kogos ,"ze znowu daja glupi tuning dla dzieciakow ,ktorego nie potrzeba".Jest pare body i felgi i nie muszisz tego uzywac.nie zrobisz choinki z auta jak ci to tak przeszkadzalo.

o_O

Facet, gdzie ja pisalem ze mi tuning nie pasuje?

 

To tak jakbys nastukal ze boli cie noga, a ktos wczesniej ze jego boli reka = wtf

Edytowane przez malyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja tam chętnie zagram bo widzę że to Most Wanted w nowej odsłonie (do tego mamy zmodyfikowane Outrun-y z U2, zawsze je przechodziłem właśnie na autostradzie, nie zjeżdżałem do miasta). Jesli tylko nie będzie catch-up to powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w burnoucie nie ma licencjonowanych fur, a tak to się nie bawie. :( gdybym miał X-a i forze, ehh. normalnie nie do pomyślenia, żeby tak mało samochodówek wychodziło i tak wiele z nich było klapą. Jak miałem 6 lat to mi się nawet takie scenariusze nie śniły, a teraz to smutna rzeczywistość. Dawać TDU2 dzifki z atari! miało być na początku 08! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Need For Speed Undercover soundtrack: (prawdopodobnie not fake)

 

Airbourne ◄ Girls in Black

Amon Tobin ◄ Mighty Micro People

Asian Dub Foundation ◄ Burning Fence

Bonobo ◄ Scuba ( Amon Tobin Mix )

Circlesquare ◄ Fight Sound Part 1

Floor Thirteen ◄ Blame it on me

From First to Last ◄ I once was lost but now am profound

Hybrid ◄ The Formula Of Fear ( Matrix DUB )

Innerpartsystem ◄ This empty love

Justice ◄ Genesis

Kinky ◄ Mexican Radio

Ladytron ◄ Ghosts

Mindless Self Indulgence ◄ Never Wanted to Dance (Electro Hurtz Mix)

Nine Inch Nails ◄ The Mark Has Been Made

Nine Inch Nails ◄ The Wearing

Ojos De Brujo - Piedras vs Tanques

Pendulum ◄ 9,000 Miles

Pendulum ◄ Granite

Pendulum ◄ Tempest

Puscifer ◄ Indigo Children (JLE Dub Mix)

Puscifer ◄ Momma Sed (Tandimonium Mix)

Qba Libre & M1 ◄ God Damn

Recoil ◄ Shunt

Recoil ◄ Vertigo

Recoil ◄ Want

Splitting Adam ◄ On My Own

Supergrass ◄ Bad Blood

The Fashion ◄ Like Knives

The Pinker Tones ◄ Electrotumbao

Prodigy ◄ First Warning

The Qemists ◄ 2 Stompbox (Spor remix)

The Whip ◄ Fire

Tricky ◄ Coalition

Tyga ◄ Diamond Life

 

Mówcie co chcecie - Most Wantted był najlepszy z 'nowych' nfs'ów - Undercover to ulepszony MW - mi to pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...