Skocz do zawartości
flasht

Probem Z Enermax Infiniti 650w

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z zasilaczem... mianowicie przy wylaczaniu komputera zaczal sygnalizowac "PSU Protection Active" - 2 krotkie beepniecia co jakis czas, lampka czerwona... i juz nie moge wlaczyc kompa bo za kazdym razem to samo... moze ma ktos jakis pomysl jak na to zaradzic?

Pozdrawiam,

FlashT

 

Generalnie to wyglada tak ze sam zasilacz odpalony przez polaczenie kabelkow bez niczego podlaczonego to samo robi... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh jak słyszę o nim to się czerwony robię bardziej niż firmowe logo :angry: ale w sumie moja, wina że dałem mu się okraść :damage_wall: mam nadzieje, że go kiedyś spotkam jeszcze. Jak kupowałeś od niego to faktycznie może być problem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokupowalem przejsciowki i podlaczylem mojego modecoma 350W i musze stwierdzic, iz nieprawda jest azeby ten modecom pociagnal moj sprzet nawet z inna grafa... generalnie nawet nic nie bylo podlaczone poza plyta glowna (zadnych napedow, nic) a zasilacz po wlaczeniu zaczal syczec i dymic :D Na plomienie ani boom nie czekalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiele gorszy ? LOL i tyle

Oczywiście, że niewiele gorszy. Może ujmę to inaczej: MC-350 jest trochę lepszy od Feela III.

ale w sumie moja, wina że dałem mu się okraść

O co chodzi tak w ogóle, bo ja nie w temacie? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...