Skocz do zawartości
_mArCiN_

ATHLON 2000 XP

Rekomendowane odpowiedzi

Sory za zakladanie nowego topicu ale juz nie wiem. Mam Athlona 2000 XP

Thoroughbreda 0.13u i procek chodzi mi na 12.5/13 mam jeszcze zablokowane 14 i 15 na plytce (MSI KT4V). I juz wreszcie nie wiem przeczytalem na jednej stronce , ze tylko w Palomino trzeba loczyc mostki, a tutaj wystarczy olowkiem przeleciec, a na drugiej ze i w Thoroughbredach sie tez laczy. To jak jest wreszcie :?: POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przejedziesz po mostkach ołówkiem to też je połączysz bo grafit jest przewodnikiem (więc dobrze przeczytałes :] ) trzeba je łączyć i wystarczy do tego ołówek tylko terazpytanie które mostki :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to cale szczescie bo juz myslalem ze bede musial sie bawic laczeniem mostkuf :D I jeszcze jedna sprawa kupilem sobie procka zaBOXowanego (niestety :( ) i chyba bede musial wymienic collerka jade tera 12.5/13 i fsb 140 i temperature po wloczeniu kompa mam 46,ale gdzie po godzince chodzenia wzrasta do 55 chyba troszku za duzo :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołówek ???

Temp-Est, ty sprawdź czy na pewno zrobiłeś dzisaj kupe. Przetrzymywanie kału w przewodzie moze zakonczyć się tragicznie ! Chcesz wykorkować jak Presley ?

 

Ołowek hehe... takie rzeczy można robić tylko na Thinderbirdzie,

SpitFire i Morganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...