Skocz do zawartości
Cichy28

Super Auto 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to by zrobić plebiscyt na najlepsze, najfajniejsze itd auto 2008 roku???

 

Jeśli pomysł sie przyjmie, to ja oddaje swój głos na nową Mazdę6. Jeździłem tym autkiem na "drzwiach otwartych" w salonie w Warszawie- przyjemna w prowadzeniu, wyposażenie bardzo bogate, pod względem technicznym nic jej zarzucić nie można. A jeśli chodzi o wygląd nadwozie jest zarazem dynamiczne i takie muskularne

Dla mnie Mazda 6 jest absolutnym hitem 2008

post-160811-1213872544_thumb.jpg

post-160811-1213872562_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2008 rok sie jeszcze nie skończył ale to szczegół hehe.

laguna coupe:

i wiele innych :P nie mam jakiś typów teraz sporo samochodów jest bardzo pięknych.

Sliczna...

http://www.autogaleria.pl/fotografie/renau...ept_2007_02.jpg

Tu przod wyglada jak w lamborgini:) i imho concept byl troszke ladniejszy

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi Q7 Coastline V12 TDI, dlaczego? V12TDI 500KM, 1000 Nm w zakresie od 1750 do 3250rpm, 5.5s do setki, przy deklarowanym spalaniu 12l/100km, sam układ hamulcowy ma średnice 20cali, do tego modny ostatnio biały kolor ;) moze pieknosc to nie jest ale dam sobie reke uciac za ten silnik w takim aucie Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że znów mamy wklejać przez 10 stron zdjęcia różnych aut, a i tak nic z tego nie wyniknie?

Dla mnie to jest samochod roku :) http://motogazeta.autocentrum.pl/go/338__P..._895673778.html

 

ps nie wkleilem zdjecia, ani nie podniecalem sie "ło jaki on pikny" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleś w artykule podnieca się tym samochodem jakby to było niewiadomo co...

 

"a w kabinie luksusowe wyposażenie z elektryką i klimatyzacją włącznie"

"Z elektronicznych systemów wspomagających kierowcę auto posiada jedynie system ABS, co przypuszczalnie wynika z unijnych wymogów formalnych."

 

700KM i nie ma kontroli trakcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Nic mi wiecej do szczescia nie bylo mi potrzeba... audi r8 tdi.. czemu tu wstawiam? Bo to pierwsze superauto z dieselkiem...

 

TOMAHAWK_

Bo takie lambo to samochod dla prawdziwych facetow ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba nie liczysz ze ktos pod wplywem tego tematu pojdzie do salonu i kupi jedno z tych aut ;)

Już jest jeden temat w który ludzie pokazują "super auta" wg swojego gustu, po co kolejny temat który się ograniczy tylko do wklejania na pałę zdjęć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Scirocco to już gniot.

Nie wróżę mu żadnej przyszłości.

Pod względem designu to zlepek wszelakich marek i ich modeli.

Silniki zaczynające się od śmiesznych 1.4 TSI 120KM - pewnie to będzie rządzący silnik przy wybieraniu fury bo ma swoje kosztować.

 

Scirocco miało wyglądać tak i byłoby to o stokroć lepsze wyjście.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

A najładniej zapowiadającym się samochodem w 2008 jest wg. mnie Opel Insignia.

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Nic mi wiecej do szczescia nie bylo mi potrzeba... audi r8 tdi.. czemu tu wstawiam? Bo to pierwsze superauto z dieselkiem...

 

TOMAHAWK_

Bo takie lambo to samochod dla prawdziwych facetow ;)

Nie no klekot spod maski w czymś takim to profanacja ale każda potwora znajdzie swego amatora.

Tym bardziej że jak ktoś kupuje R8 to raczej nie powinien wnikać w spalanie bo jeśli tak to raczej nie do końća go stać na to auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu sie liczy sama technika... a nie kazdy kto kupuje autko za milion zl musi odrazu wychodzic z zalozenia ze jego samochod bedzie palil 100 na 100 :) Zasoby ropy sa coraz mniejsze wiec niedlugo w ogole bedziemy z buta wszedzie chodzili ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim samochodzie to jedno czy ropa czy benzyna.

Obie jednostki są zbliżone parametrami i są to najnowsze dzieła techniczne.

Jak miałbym wybierać najnowsze dzieło techniczne to wolałbym nowego Nissana GT-R który pod każdym względem niszczy R8. W końcu japońce zrobili to co umieją najlepiej - hi-techowe auto sportowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...