Skocz do zawartości
ath

Biostar Tforce Series I45 | Tp45 Hp | Tp43 Hp | Tp45d2-a7 | Tp43d2-a7 | P43-a7

Rekomendowane odpowiedzi

No i jak tam idzie ci to "ruszanie źródeł biostarowych"?

no wiec...

obiecane mam na jutro :D

trzaskaj na PW jak cos trzeba

 

----------------------------------------------------

 

edyta:

zmiana planow, towar bedzie w poniedziałek

 

 

----------------------------------------------------

edycja:

no i usłyszalem to czego nie chcialem uslyszec :(

jak cos sie ruszy to dam znac

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Biostara TP45 HP, leży na biurku i sie śmieje do mnie, a mi sie nie chce go złożyć i krecić, może mnie zmotywujecie? Do płyt powinienem mieć dostęp za jakieś 350zł, za pare dni jeszcze to potwierdze.

Edytowane przez svende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Biostara TP45 HP, leży na biurku i sie śmieje do mnie, a mi sie nie chce go złożyć i krecić, może mnie zmotywujecie? Do płyt powinienem mieć dostęp za jakieś 350zł, za pare dni jeszcze to potwierdze.

Podeslij tutaj, mnie nie trzeba motywowac specjalnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już pisałem wersja Hp jest wyposazona w SB ICH10 (bez R) co ujmuje jej znacznie, bo zabiera raid. Bachkomp na błąd w opisie (zapewne skopiowany z wersji pełnej), a tu specyfikacja do biedniejszej płyty HP, http://www.biostar.com.tw/app/en-us/t-seri...nt.php?S_ID=366

 

Poza tym biedniejsza, bo samo PCB jest słabiej upakowane. Porównajcie:

 

http://www.biostar.com.tw/app/en-us/show_pic.php?S_ID=366

 

http://www.biostar.com.tw/app/en-us/show_pic.php?S_ID=365

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z testów, co przez kilka dni miałem mobasa, to takie spostrzeżenia.

Laminat jest dość cienki i elastyczny, zatrzaski kart grafiki to totalne nieporozumienie, w biosie opcje są trochę porozrzucane, jest kilka zaawansowanych opcji dotyczacych procesora, niestety nie miałem czasu sie im przyjrzeć. Radiatory na płycie są prostej konstrukcji, o dużej powierzchni oddawania ciepła, bardzo dobrze prowadzi procesory 45nm, odniosłem wrażenie, że płyta słabo prowadzi pamięci. Wraz ze wzrostem fsb płyta sama podbija vcore, w granicach do 150mV, regulacja vcore jest nieprecyzyjna, np dodanie 175mV daje realnie dodanie 100mV, regulacja Vmem na poczatku o 50mV, później 100mV, w dalej w przedziłach 200mV - takie skoki to porażka. Zdarza sie zawieszenie przed wejściem do biosu. Ogółem płytka nie bez wad, ale prowadzenie procka wydaje się je rekompensować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e7200 miałem

Zrobił 250MHz więcej niż na Abicie X38, i to na niższym napięciu, bez żadnych zabaw z GTLami, napieciem terminatora czy kalibracją sygnałów logicznych, niestety musiałem oddać juz i mobacza i proca.

Jak/jeżeli przyjdą kolejne sztuki to może będe miał kilka dni z e8x00 i wtedy cos sie dowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...