Skocz do zawartości
ath

Biostar Tforce Series I45 | Tp45 Hp | Tp43 Hp | Tp45d2-a7 | Tp43d2-a7 | P43-a7

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej daj to w dziale co kupić, itp, jeśli rozumiesz o co mi chodzi, bo to tam ludzię są średnio reformowalni, Asus, Asus, Asus... Dfi też jest strasznie drogie, dla przykładu nie rozumiem, dlaczego p35 DK kosztuje, ile kosztuje, np na newegg obecna cena to 77,19$ a $=3,45 tak na szybko. Ni jak mi to daje ~ 530 choćby w esc. Tak ~2 razy drożej, nieźle :damage_wall: Podałem to tak dla przykładu, chodz ogólnie uważam, że p35 DK to bardzo fajna płytka i po mimo, iż p35, spokojnie starcza beż żadnego ale. Ale skoro taniej mamy lepszą płytę, to ja nie widzę dyskusji.

A na p45 to uważam że I45 to najlepsza płyta za jakiś jeszcze sensowne pieniądze, a nie powiem najlepsza, bo do najdroższych, że niby high end nie mam możliwości porównać, to nie będę mówić, ale i tak bym sie nie zdziwił, jakby była lepsza.

A TP45HP jest gorzej wyposażona i zdecydowanie zasługuje na najwyższe noty jakość/cena. W sumie I45 też, ale stosunek ten przez cenę jest gorszy od TP45HP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj troche zabawy Biostarem bylo i jedna rzecz w nim mnie boli.

Regulacja napiecia w BIOS'ie odbywa sie z duzo za duzym krokiem. To jest taka plyta zeby szybko cos wysoko wykrecic, a nie ustawic odpowiednie napiecie dla danej czestotliwosci.

Tylko kto takie ustawia? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując Biostar TPower I45 do DFI DK P45-T2RS+ która jest lepsza? Pytam ponieważ mam tego DFI, ale ma płytka ostatnio się brzydko zachowała i myślę o przesiadce na Biostara. Czytając ten temat zauważyłem że Biostar jest lepszy w FSB, ale jak prowadzi procesory? A może brać Asusa P5Q?

Edytowane przez m40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj troche zabawy Biostarem bylo i jedna rzecz w nim mnie boli.

Regulacja napiecia w BIOS'ie odbywa sie z duzo za duzym krokiem. To jest taka plyta zeby szybko cos wysoko wykrecic, a nie ustawic odpowiednie napiecie dla danej czestotliwosci.

Tylko kto takie ustawia? :D

No dla mnie to największa wada tej płyty, i mam przez to problem z ustawieniem proca na codzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to wyłączyć? W asusie nie było z tym problemu ;)

 

Marvell88SE61xx Raid Adapter - BIOS Version 1.1.0L60.

 

Ogólnie od niedawna mam płytkę i jak dla mnie za wysoko socket ma i regulacja napiećto masakra. Teraz nie wiem czy nie zmienić jej na jakąś DFI - tylko jaka? Jak ma się do niej TA płytka?

Edytowane przez qos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego biostara i problem. Ustawiam fsb 600 mnoznik 6, napiecia wszystkie sporawo podbite i small fft's w orthosie chodzi a jak wezme blend to wysypuje sie po sekundzie. Praktycznie jestem pewien ze od od pamieci. Na asusie p5e 1200 na 2.2v, a tutaj dawalem 2.4v 6-6-6-18 pl15 i jest to samo. Przestawialem tez RCOMP najlepiej jest na 2 i 4. Jak to ustawic zeby dzialalo?

Edytowane przez manieq1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie xD

Czy ma ktoś coś takiego że podczas próby włączenia Tpower2 tego programu z płytki doznaje restartu PC?? ;/

Działałem na kompie parę h i włączyłem Tpowera z ciekawości i wszytko ok potem restart pc i chciałem zapuścić super Pi + kontrolowanie temp i włączyłem Tpower2 ale a nim się włączył to reset ;/ no to druga próba to samo ;/ 3 próba na "wyłączonym oc" dalej to samo ;/ ma ktoś takie cyrki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywał ktos beta biosów?

Nie mów że wypuścili jakiś bios nowy ?? Może w końcu poprawią tą nieszczęsną regulacje napiec <_<

Wtedy płytka była by na prawdę zajee*****

Może znów powróce do biostara :wink2:

Edytowane przez Hesuss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...