Skocz do zawartości
White_Lies

Co Myślicie O Tym Zestawie? Help

Rekomendowane odpowiedzi

-ASUS M3A78-EH A7800G SOCKET AM2+

-AMD Athlon 64 X2 5000+ AM2 ADO5000DOBOX

-ASUS GF 9600GSO 384MB DDR3/192b TV/DV PCI-E TOP

lub

-GALAXY GeForce 9600GT 512MB DDR3/256bit TV/DVI PCI-E (Cooler Master Exclusive)(1,0ns)(675/2000)

-Kingston 1024MB/800MHz DDR2 Non-ECC CL5 DIMM (2 kości będę brał)

-Creative Sound Blaster Audigy SE OEM

 

 

Doradzi ktoś kto się dobrze orientuje??

z góry dziekuje:)<piwo>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze intele sa lepsze ale sa tez sporo drozsze. tak mysle ze okolo 1k przeznacze. rozlicze sie ze starych czesci i taniej wyjdzie pewnie... juz tgo procka testowale w kawiarence internetowej na CoD 4 i smiga super:) glownie do grania mi potrzebny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PentiumE 2180 BOX - taniej niż X2 5000+

Gigabyte GA-P31 DS3L / Asus P5B - taniej niż podany Asus (~150 / 170zł)

Patriot LLK 2x 1GB 800mHz cl4 (niewielka różnica względem 800mHz cl5 od Kingstona/Goodrama)

Gigabyte 8800GT Zalman 512MB

892zł

Zostaje na ew. przesyłkę, lepsze chłodzenie na proca.

 

Oczywiście sensowna buda z wentylacją (x2 fan) i zasilacz już są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten pentium jest Core 2 Duo? bo tylko dwurdzeniowe wchodza w gre... co do grafy to chcialbym zeby starczyla mi na pare lat. a plyta glowna jest odpowiednia do Athlona bo wiadomo do intela jest inna potrzebna z innym socketem. obudowa i zasliacz zostaje ten sam. tylko procek plyta glowna grafa ram i dzwiekowa. radzono mi zebym wzial ATI ale nie mam przekonania co do nich. no ale pewnie patrzycie na to zeby to podkrecic a ja sie w to nie bawie bo sie ile szybciej podzespoly zuzywaja

Edytowane przez wojownik112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Athlon na 2,6 będzie mniej wydajny niż Intel na 2,6 i tyle o tym. A lepiej chyba zaoszczędzić i mieć satysfakcję z wydajności droższej części ?

Tak, ale różnica w cale nie jest kolosalna, ani nawet na tyle duża, żeby była dostrzegalna.

Także jeżeli autor chce AMD to nie ma najmniejszego problemu - i nie ma co na siłę uszczęśliwiać.

 

Osobiście także wybrałbym intela w tej sytuacji, ale przedstawiony zestawik AMD jest Ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten intel ma 2000mhz a athlon 2600 wiec dziwisz sie ze jest tanszy? a kupic slabszy proc i go potem podkrecac nie ma sensu bo to tylko bardziej zuzywa czesci przez co sluza krócej... a co byscie mi radzili co do grafy? ktora lepiej kupic? asusa czy galaxy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...