Skocz do zawartości
CLAU

Router I Dostep Zdalny

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w firmie obecnie 3 komputery. W jednym kompie mam 3 karty sieciowe do ktorych podlaczony jest net z Dialogu (Dialnet dsl 512) i dwa pozostale komputery - net udostepniony. Do kompa z kartami sieciowymi lacze sie przez pulpit zdalny. Wszystko dziala elegancko. Tera musze kupic kolejny, czwarty komputer i cala siec musze przeorganizowac.

 

Jako router chce kupic Linksys WAG200G-E1 (http://www.agito.pl/routery_wi_fi_z_modemem/linksys_wag200ge1.757.39764.html)

Ma on Anex B wiec Dialog bedzie z nim wspolpracowal. Do routera podlacze 4 kompy.

 

Moje pytania: czy router bedzie odpowiedni (zalezy mi na latwej konfiguracji i stablinosci), i druga, najwazniejsza sprawa: jak zrobic aby logowac sie z zewnatrz przez pulpit zdalny do jednego, konkretnego komputera podlaczonego pod ten router ?

 

Bardzo bym prosil o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna możliwość to przekierować porty. Zdalny pulpit korzysta z TCP 3389, więc ustawiasz np tak:

 

PC1 8000 na 3389

...

...

PC4 8003 na 3389

 

Co do routera, to dla kilku kompów powinien się sprawdzić.

Edytowane przez PartyBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp. Czyli rozumiem, ze router jest dobry i bedzie dzialal z netem z dialogu ? Ktos moze bardziej rozwinac mysl na temat przekierowania tych portow na tym Linksysie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...