Skocz do zawartości
J.Piotr

Komputer Z Prockiem Intel Core 2 Q6600

Rekomendowane odpowiedzi

Bulk dostajesz samą kartę, lite box podobna do bulk tam czesto dostaje sie w pudełku tylko takim bez żadnych opisów,białym , full box jak nazwa wskazuje pełne pudełko czyli całe wyposarzenie.

Oj wystarczy Ci to co masz chłodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o losie , co za temat !

 

cpu c2q 6600 + pentagram karakorum 600zł (chociaż lepiej i taniej by było wybrać e7200+ karakorum)

mobo asus p5q pro 380zł

ram 2x2GB 800MHz mushkin/ocz 260zł

gpu radeon 4850 500zł

hdd samsung f1 320 / seagate 500 150zł/220zł

buda : antec 300 200zł

zasilacz chieftec 560 230zł

 

 

w sumie jakieś 2300zł

 

chcesz windowsa z obsługą 4GB ramu ,musisz wybrać wersje 64-bit niezależnie czy vistę czy xp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bude weź CM ELite (ktoś już to doradzał) ona po 110 zł chodzi.

dałem tego anteca bo jest niezły , ale elite też może być (zresztą teraz zaglądnąłem na proline i nawet nie mają anteców)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotka pilka, kolego - ten temat ciagnie sie juz za dlugo. Mozesz byc niezdecydowany, jednak doradza ci 4 chlopa, ktorzy z komputerami sa obyci i wiedza, co i jak sie dzieje.

 

Nie szalej, nie wymyslaj, bierz to, co ci proponujemy, a NA PEWNO bedziesz zadowolony, psia mać.

 

1. Cooler na procesor Pentagram HP-120 AlCu KARAKORUM P7015 80.00

2. Microsoft Windows Vista Home Premium 64-bit PL OEM 66I-00807 231.50

3. Nagrywarka DVDR Pioneer DVR-215BK SATA OEM Black 85.00

4. Pamięć DDR2 2x2GB PC6400 800MHz A-Data Vitesta EE MD2800+AD2G0(D) 251.00

5. Zasilacz Chieftec CFT-560A-12S 560W 218.00

6. [775] Procesor Intel Core 2 Duo E8400 3GHz 6MB BOX 485.00

7. [ATX] Obudowa CoolerMaster Elite 331 black-silver RC-331 b/z 110.00

8. [iNT][775] Płyta Asus P5Q PRO 378.00

9. [PCIE] Karta Radeon HD4850 GigaByte 512MB GV-R485-512H-B 499.00

10. [sATA2] Dysk Samsung 320GB F1 7200 16MB HD322HJ 141.00

 

2478 zł

 

 

Nie upieraj sie na quada, bo go NIE potrzebujesz - a to wlasnie quady starzeja sie NAJSZYBCIEJ!

 

Powiem jeszcze raz - 4850 stanieje (i tak juz za za 499 zł), kupujesz drugiego i robisz crossfire.

 

J.Piotr - ceny z jednego sklepu - Apollo

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idealny doradca i oto mki chodzilo jak bys jeszcze linki zapodal bo wiele z tych rzeczy widzialem drozsze:( ale ze dopiero po 3 dniach takiego goscia spotkalem:P RESPEKT jak taki secik co mi zapodales bedzie dzialac i do tego za 2300 to niezle...:)) 2 propozycja tez WRESZCIE PELNA I TRESCIWA ale jakies linki... i uwazam ze wezme narazie 1 4850 i CS moze mi byc wogule niepotrzebne (20% to itak niebedzie wiele;P) napewno wybiore 1 albo 2 propozycje:)

ale koszty transportu sa po 10 do nawet 20zł na 1 częsci co spowoduje wzrost ceny nawet do 2.600+zł:(

Edytowane przez J.Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno miałeś odbierać osobiście ? Zresztą jak weźmiesz w jednym sklepie to koszt wysyłki wyniesie z 50zł A na koniec dodam że i zzizzy i ja złożyliśmy w całość wszystkie propozycje i wyszło to co wyszło , jakbyś czytał uważnie to sam byś sobie zestawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak ty go liczysz ale ja spróbuje zrobic Q6600@3GHz kazdy a tak czy siak ma wiecej cache(ale na 4 procki eh) ale itak jest szybszy. chce zrobic małe oc tylko do 3ghz a ludzie robili stabinie do 3.5GHz i przyspieszali FSB z 266 na 300 a nawet 333 (moze i jeszcze więcej) a nawet niektórzy ludzie robili coś ~4ghz+ ale potem im zdychaly;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydzielanie ciepła skoro kupuje tego pentagram coolera to co to za jakas duza różnica? a pobór prądu przeżyje

 

ale OCO biega w tych takich *maściach* co sie gdzies tam smaruje i to nieco zmniejsza temp. ale niewiem co to dokładnie może ktos mi to jeszcze wytłumaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta 1 pasta jest wysoko przewodząca prąd co moze spowodować spalenie Mobo jezeli chocbhy 1 kropla spadie na mobo i chyba fakt caly zloze przez Apollo i mozliwe ze nawet pojade samemu odebrac a jakąś paste mi naloza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak sam pojedziesz do apollo to sami ci zlożą i jeszcze pupke ucałują. Sklepy masz 2 - Wrocław i Kraków, gdybys nie wiedział, gdzie szukać...

jest jeszcze kilka filii , w Wrocku i Kraku są magazyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...