Skocz do zawartości
J.Piotr

Komputer Z Prockiem Intel Core 2 Q6600

Rekomendowane odpowiedzi

juz teraz ostatnie (mało ważne)3 pytania:

(1)->czy ta najdrozsza(32zł chyba)pasta w strzykawce jest zgodna co do tego procka/chłodzenia karkorum(czy jakos tak) a wiem ze w Wrocku jest to ale moze jakos dokladniej? ulice by było dobrze wiedzieć i czy to daleko od dworca bo mam 80% zniżki na pociąg (rodzic pracuje na kolei:P)

(2)->obudowe wzielem tego atenc'a wydaje mi sie nieco ladniejszy fakt ze droższy ale zmiescilem sie w limit to tera mi bez różnicy:) ale czy jest lepszy lub gorszy od tego CM elite 331 black/silver(110zł) bo jezeli to bez roznicy to bardzej mi sie podoba antec i jego wezme.

(3)->czy jezeli oni cos np. zle zmontuja to jest to a mój czy ich koszt?(tz zjebia mi procka i jestem 525zł w plecy?O_o wydaje mi sie ze nie ale wole sie upewnić). najprawdopodobniej kupie kompa pod koniec tego lub następnego miesiąca:) dzięki za cierpliwość i wyrozumiałość w słuchaniu mej czasami *chaotycznej dywagacji* jesteście super troche wolny kontakt ale super porady;p

ale uważam ze te wasze C2D to stereotyp bo niedlugo wiekszosc gier bedzie na quady lub 8 rdzeniowe a 2 pojdą do lamusa:) lecz czasu niewyrzuciliście w błoto gdyż:

"Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć." A.Einstein

odpowiedzieliscie na wiele moich pytań i za to jestem wdzięczny i licze na pożadne odpowiedzi na ostatnie 3;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ARGH niema tego na apollo a cała reszta jest... jak juz tam kupuje to juz chce wszystko tam a co powiesz na arctic MX-2?

edit:

sory ale mx-2 tez niema wybierz cos od nich i zapodaj linka

Edytowane przez J.Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale uważam ze te wasze C2D to stereotyp bo niedlugo wiekszosc gier bedzie na quady lub 8 rdzeniowe a 2 pojdą do lamusa:)

aktualnie gier wykorzystujących 2 rdzenie nie ma znowu tak dużo , zanim wejdą 4 jajka minie z 2 kolejne lata więc te nasze stereotypy na czymś oparliśmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2 lata crossfire z 2x4850 będzie słabszy od low-endowych grafik , q6600 będzie przestarzały (już nie jest pierwszej młodości) i kto wie czy ddr3 nie wyprze ddr2 (najprawdopodobniej tak , bo już ceny stają się mniej kosmiczne). Ja rozumiem że chcecie aby komp posłużył jak najdłużej , jednak nie ma się co łudzić że za 2-3 lata będzie on czymś więcej niż maszyną do pisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz rtsy zaczynają mieć kosmiczne wymagania a fpsy to już inna bajka. Zresztą masz już zestawione wszystko , wiesz jaką pastę kupić , więc temat skończony (właściwie był już skończony 2 strony temu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...