Skocz do zawartości
Bardock

[forum] Www.wolne-gadki.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nudzi Ci się? Nie masz co ze sobą zrobić? Czas to zmienić za sprawą rejestracji ma wolne-gadki. Jest to forum, które dostarczy Ci wiele wspaniałych chwil przed komputerem, z nami na pewno nie będziesz się nudzić :) ! A więc nie czekaj i dołącz do nas już teraz! Wyjątkowe forum młodzieżowe wolne-gadki zaprasza ;) !

Edytowane przez Bardock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, wiem o co Ci chodzi, ale na prawdę chcę jakoś wypromować swoje forum.

To i to forum widzę, że już wypromowałeś... Nie tędy droga.

Edytowane przez Prog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tu kupa forum o komputerach czyli o niczym

:lol2: ?

 

Może czas podejść do tematu poważnie? Hmm? Swoją drogą wgrałem parę modyfikacji, w tym SB. Logiem zajmę się w następnej kolejce, teraz wgrywam style.

 

Prosiłbym o rejestrację, bo to mi pomaga i o kolejne oceny.

 

Pozdro.

Edytowane przez Bardock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o rejestrację, bo to mi pomaga i o kolejne oceny.

Powiedz mi, po co to komu? Co to za nazwa m-flow? Gdybys chociaz normalny serwer mial, chwytliwa domene i najwazniejsze pomysl, to moze cos by z tego kiedys wyszlo. Sam zobacz ile jest takich for. Po prostu zrezygnuj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: ?

 

Może czas podejść do tematu poważnie? Hmm? Swoją drogą wgrałem parę modyfikacji, w tym SB. Logiem zajmę się w następnej kolejce, teraz wgrywam style.

 

Prosiłbym o rejestrację, bo to mi pomaga i o kolejne oceny.

 

Pozdro.

Poza rodzina i znajomymi nikt sie tam nie zarejestruje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laugh.gif ?

 

Może czas podejść do tematu poważnie? Hmm? Swoją drogą wgrałem parę modyfikacji, w tym SB. Logiem zajmę się w następnej kolejce, teraz wgrywam style.

 

Prosiłbym o rejestrację, bo to mi pomaga i o kolejne oceny.

 

Pozdro.

No sry ale jeżeli jest to forum młodzieżowe i masz 50działów to bym nie liczył na jakiś wielki ruch co jest o wszystkim jest o niczym. Zrób jakiś fanklub bravo wtedy neony się zlecą i będziesz miał bardzo liczne grono spamerów piszących o wszystkim i o niczym . Teraz praktycznie nikogo tam nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie problem wykupić domenę i serwer. Jaką proponujecie nazwę, skoro m-flow jest zła?

Pytasz mnie, jaką drogę wybrać. Na pewno nie taką. Nie masz się czym po prostu chwalić. Zaczynasz projekt od złej strony. Oo zobaczcie jakie "forumisko" założyłem i cześć... Musisz pokazać coś ciekawego, a nie oklepane pomysły. Chcesz, abyśmy się zarejestrowali? Zapracuj na to!

 

A propos nazwy jeszcze. Nie wiem, czy wiesz w ogóle dlaczego się do tego przyczepili moi poprzednicy. Chodzi tutaj o bardzo prostą rzecz. Znajdujesz na Google (na którejś z kolei stronie, ale to już mało ważne) forum o nazwie m-flow, a szukałeś "forum komputerowe" - myśl - pewnie ktoś chciał wypozycjonować stonę o niczym bzdurnymi tagami... Ot cały problem. Nazwa to część sukcesu. Zatem musi być przemyślana, jak i cały projekt. A tego u Ciebie brakuje.

Edytowane przez Prog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się poprawiło?

Przecież na tym forum dosłownie nic nie ma <_<

Nikt się nie będzie rejestrował tylko po to by napisać "moja ulubiona przegladarka to ie6" lub "mam komputer X Y Z".

Takie tematy moga byc ale dodatkiem do forum "O CZYMŚ"!!!

Edytowane przez torque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zrobic ankiete ILE LAT MA AUTOR TEMATU, bo doczytalem do konca wlasnie i rece opadaja, juz głuchy by zrozumiał...Jesli proojesz nabyc doswiadczenia to chociaz nie wystawiaj tego forum na publike bo sie tylko na krytyke narazasz

3028656[/snapback]

Poza rodzina i znajomymi nikt sie tam nie zarejestruje :wink:

http://www.m-flow.yoyo.pl/showthread.php?tid=33&page=1

To prawda, pietruszka i Tila to odpowiednio mój kuzyn i moja kuzynka. A co do rangi, to już jej nie ma na własne i wasze życzenie. Fakt, pomysł niezbyt trafny, ale już wszystko w porządku.

Jak widzisz daj sobie lepiej spokój...

 

Jak widzisz na forum nie masz pomyslu, zgarnales pare osob ktorym sie poprostu nudzi i bawisz sie w admina...imho probojesz sie w tej sposob dowartosciowac i poczuc wladze:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...