Skocz do zawartości
Bardock

[forum] Www.wolne-gadki.pl

Rekomendowane odpowiedzi

trudno pisać coś pozytywnego o stronie bez treści chcesz coś fajnego zrobić zrób galerie Ac :D ja mam wc ty zrób ac zobaczymy która lepiej będzie się podobać publiczności chyba że ... chicken ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia wieloletniego moda i admina kilku for o trochę zblizonej tematyce (gry) - totalny brak pomysłu i inwencji twórczej - forum na dobrą sprawę o wszystkim, czyli o niczym. Dostęp do wątków dopiero po rejestracji i zalogowaniu się - efekt odwrotny do zamierzonego, sztuczne nabijanie userów w ten sposób do niczego nie prowadzi a wręcz przeciwnie - zniechęca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawisz się w moda - baw się dalej ;) Ja umieściłem ten temat żeby otrzymać normalne komentarze, ale jak widać tylko pojeżdżać ludzi umiecie ;)

Nawet w najlepszym humorze po paru piwach nikt pozytywnego komentarza nie wystawi, a te "pojazdy" do tej pory nie traktuj jak zlosliwosc tylko jak komentarz negatywny z ktorego nalezy wyciagnac wnioski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie kup serwer, domene, jakis skrypt forum (IPB, vBulletin?). Nastepnie powiedz nam dlaczego mamy sie zarejestrowac :D Tzn. dlaczego to forum bedzie lepsze od setek innych miejsc "o wszystkim"? Bo jesli nie bedzie czegos oryginalnego, to nie masz szans. A najlepiej zrob tak jak mowia inni. Zaloz forum o tym co cie interesuje, w czym jestes "ekspertem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm może skoro tym czym się Bardock interesuje czyli tworzeniem for ?Poradniki , opinie na temat skryptów :D, reklamy ....doświadczenie masz i czegoś się więcej nauczysz jak forum wypali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha, czyli jak to forum nie wypali, to będziesz robił kolejne?;] You are the man!

Jeśli naprawdę nie masz pojęcia o czym zrobić forum, a MUSISZ je zrobić, to proponuje stworzyć ci jakiś klan w grę multi i stworzyć dla tego klanu stronkę i forum, na których będziesz umieszczał informacje klanowe i dyskutował na sprawy związane z klanem. Jak byłem jeszcze młody i gniewny to tak zrobiłem i było spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha, czyli jak to forum nie wypali, to będziesz robił kolejne?;] You are the man!

Jeśli naprawdę nie masz pojęcia o czym zrobić forum, a MUSISZ je zrobić, to proponuje stworzyć ci jakiś klan w grę multi i stworzyć dla tego klanu stronkę i forum, na których będziesz umieszczał informacje klanowe i dyskutował na sprawy związane z klanem. Jak byłem jeszcze młody i gniewny to tak zrobiłem i było spoko.

Nie widzicie ze do autora nic nie dociera? Szkoda palców :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasi użytkownicy napisali 1,411 postów w 199 tematach.

Razem mamy 46 zarejestrowanych użytkowników.

 

Czyli każdy założył średnio 7 tematów :D

gratuluje ;)

 

Jak długo forum istnieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kretynizmem jest wymuszanie rejestracji zeby przejrzec forum. To najglupsze co mozna zrobic, zwlaszcza na nowym forum. Ja prowadze rozne fora, i wiem ze to daje efekt odwrotny. Skup sie na czyms konkretnym. Prowadze od paru miesiecy forumpps.pl, ktore skupia bardzo waska grupe specjalistow i jakos mam ponad 130 osob, ktore pisza z sensem i na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam czytac takie fora, ktoś pisze bezsensowny temat na odczep_się, dalej odpowiada mu administrator, potem moderator, a potem administrator zaczyna gadać do moderatora :D, co kto lubi... Ja tam wolę spędzać czas nad czymś twórczym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor chyba wychodzi z zalozenia, NIE WAZNE CO SIE MOWI WAZNE ZE SIE MOWI, trzeba przyznac temat taki sam jak dziesiatki innych...a tu juz 2 strony postow, a przewaznie w podobnych tematach pojawia sie 5 postow i koniec...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla sławy dla znalezienia nowych podopiecznych którzy chcą się pobawić w moda :lol: Chgw ;)

 

btw niezły ruch tutaj :D

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...