Skocz do zawartości
boleslaw

Sluchawki Sennheiser Hd595

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Chciałbym kupić jakieś słuchawki przede wszystkim do filmów i muzyki, strasznie napaliłem sie na model podany w temacie i nie wiem czy będzie jakaś znacząca roznica miedzy nim a sluchawkami za 200zł

 

Mam laptopa (nie taki ostatni) i zintegrowana karte muzyczna no i wlasnie nie wiem czy konieczne jest dokupienie zewnętrznej karty, czy tak czy tak bedzie swietny dzwięk?

 

A może polecacie jakies lepsze słuchawki do 500zł albo uwazacie ze w zupełności wystarcza słucawki za 200zł

 

dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tych Sennków brał bym Creative Aurvana Live! - są tanie (~150zł), a bez problemu pokonują o wiele droższe produkty pod względem jakości dźwięku. Na integrze nie zagrają pełnią swoich możliwości - ale na Allegro można ostatnio kupić tanio (~100zł) SoundBlastery Live na USB - grają podobno całkiem dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AL! słuchałem z playera a HD595 z porządnego wzmaka... i HD595 bardzo mi się podobały a AL! podobały się w miarę.

Jednak z tego co wiem w przypadku AL! źródło ma ogromne znaczenie i na stacjonarnym sprzęcie potrafią zagrać jak hi-end ;)

HD595 są wygodniejsze :P

 

Na Twoim miejscu najpierw zainwestowałbym w porządne źródło... np. karta USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, aurvany odstają trochę od sennheiserów i do obu słuchawek potrzebne jest dobre źródło. Z lapkiem lepiej powinny się sprawować aurvany ze względu na rozmiary i kabel. Za róźnicę w cenie możesz kupić nową kartę dźwiękową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak bym kupił sennheisery hd595 i do tego karte SB live usb to byłoby najlepiej tak?

 

nie wiem czy maja znaczenie parametry mojego laptopa

ale jak cos mam mniej wiecej cos takiego 2gb ramu i procesor t7500 2,2GHz no i GF 8600gt,

Edytowane przez boleslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...