Skocz do zawartości
Piterix

Mysz Logitech Mx 1000 - Mega Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mysz MX 1000 bezprzewodową. Od kilku dni myszka przestała się świecić od spodu (tam gdzie zawsze było takie miłe czerwone światełko (laser)) Ruszam ją, kursor się rusza normalnie, ale zero światła lasera - o co chodzi ?? - proszę o pomoc - mysz jest jeszcze na gwarancji, ale długo to nie potrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem MX 500... może mi się coś popie$%@%... no ale mógłbym przysiąć że jeszcze 3 dni temu moja MX 1000 świeciła na czerwono od spodu... i moja żona też widziała jak ta mysz świeci - a ona nigdy nie brała prochów :wink:

Edytowane przez Piterix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam MX1000 juz od 3 lat i NIGDY nie widzialem poswiaty od lasera a co do patrzenia w samo swiatlo lasera po odworceniu mychy nie polecam chyba ze chcesz zniszczyc sobie wzrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mx 1000 juz ponad rok i nigdy nie swiecila. w koncu to laser, wiec swiatlo jest skupione w 1 punkcji, nie swieci na wszystkie strony.

ale jesli lubisz sie osmieszac to idz do sklepu, reklamuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mega problem. Myszka działa ???

Jak nie, to z pewnością uszkodzeniu uległa żarówka która daje to specyficzne czerwone światełko. Bez problemu zrobią ci to w pierwszym lepszym serwisie AGD. Uważaj jednak, by wkręcili żarówkę z właściwym gwintem, gdyż inaczej zmieni się czułość myszki. Wiem, bo też tak miałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tak świeciła

jeżeli ktoś nie wierzy na początku filmu jak smarkacz rusza myszką widać ślad światła na jego dłoni

 

a japa to niech sobie mózg wymieni w sklepie AGD może będą mieli z odpowiednim gwintem

jeśli ta mysz jest laserowa to w niej jest dioda a nie żarówka i moim zdaniem to akurat mało istotny problem jeśli działa to poco się martwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mysz MX 1000 bezprzewodową. Od kilku dni myszka przestała się świecić od spodu (tam gdzie zawsze było takie miłe czerwone światełko (laser)) Ruszam ją, kursor się rusza normalnie, ale zero światła lasera - o co chodzi ?? - proszę o pomoc - mysz jest jeszcze na gwarancji, ale długo to nie potrwa.

 

Mysz MX 1000 nie swieci na czerwono.

 

na czerwono swieca myszki optyczne z diodami led, a MX1000 gdy wchodzil na rynek to byla bodajze pierwsza mysz laserowa i ta mysz NIGDY na czerwono nie swiecila.

moze sie przyzwyczailes za mocno do poprzedniej.

 

a na filmiku z youtube, fakt widac ze swieci ale jest to spodowane odbiciem swiatla w obiektywnie kamery, wystarczy przez aparat w telefonie obejrzec myszke pod spodem i bedzie to samo, golym okiem ciezko to zauwazyc chociaz mozna ale nie jest to wybitnie zdrowe.

 

mysz MX 1000 mam praktycznie odkad weszla u nas na rynek i nie zaswiecila na czerwono ani razu, to po prostu juz inny typ sensora optycznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...