Skocz do zawartości
darok

Myszka Bezprzewodowa 5m

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką polecacie myszke bezprzewodową która będzie działać w zasięgu 5m,myszka ma służyć tylko do sterowania kompem,różnych aplikacji z odległość 5m,znalazłem coś takiego w miare taniego http://www.a4tech.pl/Item.aspx?ITEMNMBR=A4...p;SubGroupID=71, cena ok 60zł,czy macie jakieś inne propozycje <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech VX Nano, ewentualnie VX Revolution - zasieg ok 10m przez sciany :)

"Sweet dreams............"

 

Mysz godna polecenia, bo jest świetna, ale prez ściany to max 2m, około 5m na otwartej przestrzeni w pokoju, chociaż i tak nie zawsze. Poza tym jak autor toppica będzie widział to, czy steruje? Monitor jest dalej od budy - żaden problem, można użyć przedłużki i dociągnąć odbiornik w okolice monitora, no chyba, że mamy zestaw mysz + lornetka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Sweet dreams............"

 

Mysz godna polecenia, bo jest świetna, ale prez ściany to max 2m, około 5m na otwartej przestrzeni w pokoju, chociaż i tak nie zawsze. Poza tym jak autor toppica będzie widział to, czy steruje? Monitor jest dalej od budy - żaden problem, można użyć przedłużki i dociągnąć odbiornik w okolice monitora, no chyba, że mamy zestaw mysz + lornetka.

W takim razie u mnie Nano ma wiekszy zasięg niż u Ciebie :)

Ja jej uzywam do sterowania glosnoscia jak jestem w innym pokoju ^^, lornetka zbędna ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech VX Nano, ewentualnie VX Revolution - zasieg ok 10m przez sciany :)

Jeśli w pobliżu jest dużo sieci bezprzewodowych komfort korzystania z VX Nano wyraźnie spada. Np. w domu odbiornik siedzi w przedłużaczu w przeciwnym razie nie mogę z niej korzystać ponieważ kursor zamarza lub tnie. Jeśli ktoś mieszka we własnym domu oddalonym od wszelkiej maści bezprzewodówek może spokojnie z niej korzystać na dystansie 5-6 metrów.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posłuchałem sie i kupiłem tą http://www.a4tech.pl/Item.aspx?ITEMNMBR=A4...p;SubGroupID=71 i panowie działa żadnych problemów nawet z drugiego pomieszczenia można nie gubi sie itd więc nie wszystko co tanie to lipa

No i bardzo dobrze. Tylko pytanie jak długo ci posłuży... Z Logitechem przynajmniej mam pewność, że nie wywalę jej bo się zepsuje tylko prędzej mi się znudzi:)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokój 25m w rogu stoi na podłodze Linksys Wireless-G Router ADSL WAG200G żadnych zakłóceń , GENIUS Mysz Ergo 720 Laser tą miałem na testy ale nie dawała rady zamrażanie kursora itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...