Skocz do zawartości
bekala

Tani Superkomuter

Rekomendowane odpowiedzi

:):) Proponuję zostać na forum (sprzedawcy) dłużej niż tylko dziś, jeżeli ktoś kupi i będzie w porządku to z tego forum na pewno będzie dużo zamówień no i oczywiście liczymy na wypowiadanie się częste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zazwyczaj jeżeli ktoś okaże się uczciwy i ma bardzo korzystne ceny to będąc na tym forum może wiele zyskać. Jest tu multum użytkowników, którzy mając podstawy do zaufania sprzedawcy chętnie kupią towar w atrakcyjnych cenach. Można w sumie zapewnić, że będziesz miał wielu stałych klientów z tego forum jak to wszystko jest prawdą (w co nie wątpie, ale ostrożność zawsze jakaś musi być ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce na sile udowadniać swojej prawdomówności, każdy sobie to odbierze na swój sposób, czy jest to prawda czy nie, ale jak już kierownik policji z okolic zgodzil sie poczekac 4 tygodnie i odebral osobiscie (placac na konto) to chyba jest ok, podalem mu wszystkie dane potwierdzil sobie czy prawdziwe i nie bylo problemu. kazdy ma jakies zasady i ustalenia, jedni sprzedaja za pobraniem i nie robi im to problemu ale jak ktos sie nacial kiedy na allegro to wiadoma sprawa o co chodzi, ja nie wysylam bo juz mnie to spotkalo ze koles nie odbiera a ja place pozniej 30 zl za powrot paczki. Pozatym pobranie kurierem jest szybkie ale na kase trzeba czekac 7-10 dni roboczych :/ zamrozona kasa (nie stac mnie na to zebym prowadzil taki system), poczta lepiej bo 3-4 dni robocze ale co z tego jak idzie od 3 dni w gore i nie masz gwaranic ze dojdzie w jednym kawalku, ja tez zabezpieczam sie przedplata, bo zamowie towar i klient nie przyjedzie (co prawda towar sie tak sprzeda, ale po co sie denerwowac). Trzeba ORT: ORT: wziąć pod uwage ze kwestia mlodocianych alegrowiczo ponizej 16 roku zycia jest wielu, licytuja dla jaj i pozniej zerowy kontakt a dasz im negatywa to cie obsmaruja i ludzie traca na opiniach. Mialem takich kilku i nic sie nie poradzi na to bo to sie predko nie zmieni, dla mnie allegro jest instutucja ktora sama obie nie potrafi poradzic ze swoimi problemami, maja tylu klientow ze czy zablokuja kogos i nie i podadza powodu, a jak ktos sie proboje obronic albo wytlumaczyc to wysylaja gotowe wiadomosci czasami nie zwiazane z tematem. Jak tu mozna mowic o jakiejs wspolpracy? kuzynka zalozyla pierwsze swoje w zyciu konto jeszcze nie dostala listu a konto zablokowali 3 dni po zalozeniu, bez podania konkretnej przyczyny, a osoba nigdy nie posiadala konta.

 

to wszystko jest jakies dziwne, normalna sprawa ze trzeba miec ograniczone zaufanie do ludzi - bo nie wiadomo kiedy i na czym cie zrobia w balona, ja natomiast mam cos takiego ze ufam ludzia moze to moj blad, ale lepiej ufac niz zastanawiac sie po nocach "czy ten koles mi wysle ta mp3 ??" albo takie tam.

 

ok czas isc spac jutro znowu do pracy- tak na marginesie nie zawsze odpisuje i odbieram telefony w godzinach 8-16 poniewaz jestem zwiazany umowa z inna firma wiec sami wiecie o co chodzi, lecz jak tylko mam chwile odpisuje lub oddzwaniam. Po 16 pod tel jestem dostepny, a na gg wtedy juz po 22. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy pracuje w allegro. Jak go popoludniu zlapie na gg, to spytam o potwierdzenie powodu dla ktorego konto bylo zablokowane, jesli chcecie wiedziec czy spowodowalo to "podwojne konto" czy jak to mysliscie "oszustwo".

 

 

Na moje to nie ma tutaj oszustwa, no ale kazdy ma swoja wlasna teorie.

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze obrot naszej dyskusji sie zmienil, widzac wasze pierwsze posty dosyc negatywnie nastawione zaprosilem do rozmowy wwajda100 aby sam sie obronil, znajac potencjal forum nastapila naturalna weryfikacja i mam nadzieje ze nasz nowy kolega na forum wniesie troche cenowej swiezosci na gieldzie, zycze rychlego odblokowania konta na allegro, czuje sie troche winny bo to ja wyslalem prosbe o weryfikacje uzytkownika, niestety allegro troche sie z nami nie cacka i bez sprawdzenia blokuje heh pzw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ślicznie fajnie, teraz najlepsze jest to że do godziny 23 odbierałem telefony i odpisywałem na maile dlaczego mi konto zawiesili, a co dopiero bedzie dzisiaj :/ podejrzewam ze o weekendzie moge zapomnie - a wybieram sie na wesele. Niepotrzebny mail do allegro, narobil tylko klopotów, zarowno prywatnych jak i na allegro. Zanim zaloze nowe konto lub poczekam az odblokuja mi obecne mina pewnie 2 tygodnie jak nic. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż.. ja swojego zdania nie zmieniam, bo nie przeczytałem tu nic, co by mnie przekonało.

 

Ale ponieważ również przymierzam się do kupna komputera, to proszę link do nowej aukcji, na tym lub innym koncie i jednocześnie prosiłbym o podanie namiarów na firmę. Wiem, że nie jest to sklep, wystarczy mi nazwa firmy, numer w KRS-ie itp. Sam sobie wszystko posprawdzam i nie będzie problemu. Nie chcę już podważać niczyjej uczciwości, ale zrozumiałe jest chyba, że obydwie strony chcą być pewne co do sprawnie i uczciwie przeprowadzonej transakcji.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, mogę Ci podać to nie jest problem. Prześle Ci wszystko najpóźniej do końca tygodnia, papiery mam u bratówki która prowadzi księgowość. A w weekend jestem na weselu, więc trzeba dzisiaj jeszcze jakiś prezent kupić. Napisz do mnie na GG, bądź zadzwoń później podam Ci wszystkie dane z wpisu do ewidencji, nip, regon. Sprawdzisz sobie i jak chcesz odbiór osobisty u mnie bądź w okolicy Bielska-Białej.

 

 

Nie mam niestety scooby dostępu do takiego sprzętu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, mogę Ci podać to nie jest problem. Prześle Ci wszystko najpóźniej do końca tygodnia, papiery mam u bratówki która prowadzi księgowość. A w weekend jestem na weselu, więc trzeba dzisiaj jeszcze jakiś prezent kupić. Napisz do mnie na GG, bądź zadzwoń później podam Ci wszystkie dane z wpisu do ewidencji, nip, regon. Sprawdzisz sobie i jak chcesz odbiór osobisty u mnie bądź w okolicy Bielska-Białej.

 

 

Nie mam niestety scooby dostępu do takiego sprzętu

Ok, dzięki. Może być tutaj na priva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat to zostalo zablokowane bo jest kilka innych zablokowanych, ale zadne nie wisi za przekrety... raczej sprawy w stylu podbijanki itp. Licytowal na swoich aukcjach

Taka odpowiedz uzyskalem od kolegi. Wiec za przekrety tego bana nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie myslcie!!!! :damage_wall:

-XXX rejestruje firme,zaczyna od dystrybutorow sprzet pobierac, placi w terminie (niekiedy przed dlatego kase trza dac z gory bo nie moze sam wylozyc) wyrabiajac se zaufanie

-sprzet sprzedaje po kosztach zbierajac zaufanie i komentarze <-wyglada na ten etap

-bierze duzo sprzetu od dystrybutorow (nie placi)

-sprzedaje po cenie okazyjnej

-znika...

To nie odnosi sie do tego sprzedawcy ja opisuje mechanizm, jaki byl niejednokrotnie omawiany w przypadku mega przekretow. Wnioski sam kazdy wyciagnie

 

Juz multum razy tak bylo.

KAZDY NORMALNY czlowiek ktorego posadza sie o bycie zlodziejem zrobi wszystko aby swoje imie oczyscic.

A tu co? Zamiast przedstawic dowody legalnosci swoich dzialan, wciska głodne kity o kapitanie policji...

Nie jeden chial TV lcd na allegro za grosze....ale przeciez o tym bylo glosno.

IMHO kit i tyle. I sprawdzanie czy dana firma istnieje nic nie da bo na tym etapie WSZYSTKO MOZE BYC OK

Wystarczy to forum i ceny jakie oferuje i ma zbyt do konca swiata, no ale jak widac NIE MUSI NIC UDOWADNIAC BO PO CO?

 

 

ps. co jest w takich akcjach najlepsze? ze klient zawsze dostawa sprzet!:] a potem po roku czasu puka policja i zabiera to co nalezy do dystrybutora:D a i jeszcze moga oskarzyc o paserstwo:D

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A według Ciebie co robie ?? Pierdze w stołek i patrze jak walicie teksty na moj temat ?? Co mam zalaczyc skany fv dla klientow ?? To nie jest sad, tylko forum, zostalem zaproszony by uczestniczyc w rozmowie. Nie mam sobie nic do zarzucenie jak chyba wiadomo juz uzytkownik (autor posta) napisal dlaczego mi zablokowali konto, przez jego maila do nich. Wiec o co Ci tak naprawde chodzi, ja nie biore na przelew o dostawcow, tylko przedplata place - teksty o tych etapach sa smieszne, w kazdym sklepie, hurtowni masz lepsza cene placac gotowka niz biorac na przelew.

 

a z tym paserstwem to juz jest przesada ... klient dostaje gwarancje oraz fv wiec prawnie towar nalezy do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z tym paserstwem to juz jest przesada ... klient dostaje gwarancje oraz fv wiec prawnie towar nalezy do niego.

Mylisz sie waćpan, dystrybutor nie dostal za sprzet pieniedzy, wiec sprzet jest kradziony, a ze klient dostal fv czy inne papiery to nic nie znaczy, KUPIL SPRZET za ktory nie zaplacono, czyt. KRADZIONY;]

dla mnie EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z tym paserstwem to juz jest przesada ... klient dostaje gwarancje oraz fv wiec prawnie towar nalezy do niego.

Klienta nie będzie chroniła dobra wiara, bo sprzet kupił za połowę ceny (biorąc pod uwagę najtańsze opcje w PL), od osoby która obraca towarem i powinna miec zysk i powinna przypuszcza, ze z tego powodu nie jest właścicielem sprzedawanych przedmiotów. Żadna faktura i gwarancja mogą nie pomóc.

 

HeatheN, można byc właścicielem sprzetu, kupujac od nieuprawnionego zbywcy, jak sie nabyło w dobrej wierze

 

W sumie zapewnienia o swojej uczciwosci jednym, ale brakuje niezbitych potwierdzen;

-skanu dowodu zakupu (w tak korzystnej cenie) nie ma

-danych własnej firmy lub tego sklepu brak

-handlujac w sposob profesjonalny (jak nasz bohater) nie robi sie rzeczy dla obrotu, zwlaszcza nie dysponujac swoimi srodkami (wymóg przedpłaty) - to nie jest wolontariat

-jak bylo uczestnictwo w swoich aukcjach, podbijanie, to skad wiemy czy nie kupowal sprzetu od siebie i nie wystawial komentarzy

-tych innych kont bylo kilka a nie jakies jedno niewinne dodatkowe

-byly historie kupowania kont na allegro

 

Masz racje to miejsce to nie sad, ale niczego uwiarygadniajacego nie zrobiles, poslugiwanie sie pozytywnymi komantarzami w swietle kilku kont jest żartem, a szefa policji nie znam i watpie by ktokolwiek z forum znal. Gadki że płacisz gotówką a nie przelewem, jest take ale przy kartach platnieczych (ew. szybszych terminach zaplaty), a nie przelewie, bo raczej nie uwierze zebys biegl do hurtowni z pliczkiem banknotów a nie faksowal dowodu przelewu

Edytowane przez svende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie pozwole odkopac wczesniejsze pytanie:

Sciagal ktos moze kiedys towar z chin?

Osobiscie nie, ale moge pwoiedziec tyle, ze Chinczycy w zasadzie nie rozmawiaja z nikim, kto kupuje mniej niz kontener. Ew. jak ktos sie uprze, to wysla i mniej, ale i tak za transport calego kontenera sie zabuli. Czas oczekiwania ok. 3 tygodni, bo tyle plynie statek. Oczywiscie clo + podatek przy odbiorze towaru i transport po Polsce na wlasna reke.

 

Osobiscie tez mi to smierdzi, bo nie wierze w handel charytatywny. Takie cos nie sluzy kompletnie niczemu (bo generuje tylko straty), i nie kupuje bajki o generowaniu zysku handlem na miejscu. To co, sprzedaje Pan na Allegro, zeby pomniejszyc zyski? Czyzby plan pt. "nie place podatkow"? ;)

A kosztow po drodze jest sporo: transport, clo, VAT, prowizje Allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam warzenie ze jeszcze mało wiemy o kanałach dystrybucji, bo o takich rzeczach sie nie mówi w imię większego zarobku jak największej liczby pośredników, jeżeli dostajesz fakturę to jest to jakoś weryfikowane przez urząd skarbowy, a ten człowiek handluje dość długo bo jeżeli miał inne konta to nie trwa to od miesiąca, tym bardziej ze ma masę pozytywnych kom. gdzie dowalali sie tylko do czasem dość długo trwającej transakcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam warzenie ze jeszcze mało wiemy o kanałach dystrybucji, bo o takich rzeczach sie nie mówi w imię większego zarobku jak największej liczby pośredników, jeżeli dostajesz fakturę to jest to jakoś weryfikowane przez urząd skarbowy, a ten człowiek handluje dość długo bo jeżeli miał inne konta to nie trwa to od miesiąca, tym bardziej ze ma masę pozytywnych kom. gdzie dowalali sie tylko do czasem dość długo trwającej transakcji

I dla Ciebie komentarz jest jakims dowodem? Czytales wogole to co pisalem?

GOGOGGO przetrzyj szlaki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, teraz zauważyłem, że do tych komputerów jest dorzucany Win Vista. Jeżeli są to legalne kopie i każda trafia do jednego komputera to oznacza, że to kompletnie się nie opłaca sprzedawać tych zestawów za taką kwotę.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej powiedziałem, nie jestem tutaj od uszczęśliwiania was, nie dbam o waszą opinie. Nie będę się wypowiadać na temat waszych inteligentnych postów, czy może jakiś magik z was próbował się ze mną skontaktować telefonicznie dogadać na spotkanie i ustalić coś ??? Chyba nie, potraficie tylko pastwić się nad kimś kogo nie znacie, komentarze kupowane ?? Sam od siebie kupowałem sprzęt ?? :) Dobra i jeszcze płaciłem prowizje :) lol. Jak dla kogoś opinia XXX użytkowników nie jest dowodem, nie jednego nie dwóch ale w setkach ich można policzyć bo sprzedaje już od kilku lat a nie kilku dni ... to naprawdę nie wiem kto ma bardziej z głową ja czy wy. Nie będę mówić o panach policjantach i innych użytkownikach, mówicie ze mam dowody pokazać ale jakie ?? Że jestem niewinny ?? :) Tylko niech mi jeszcze ktoś powie czego winny jestem ?? Że mi konto na allegro zablokowali ;) proszę was, nie mam żadnego negatywa za komputery które sprzedaję a w śród klientów na pewno znalazła się rzesza takich ludzi jak wy i jakoś nikt nie wystawił negatywa - a wręcz przeciwnie są zadowoleni bo dostali co chcieli a nie jakiś pIV, specjalnie komputery nie są plombowane. Co was interesuje z której hurtowni jest towar, moje faORT: ORT: ktury, to są dokumenty wewnętrzne nie muszę ich okazywać. To jest wolny kraj, nie chcesz kupić idź do konkurencji i sobie przepłacaj, coś za coś dobra cena za czas oczekiwania. Co wam do tego ile na tym mam czy zarabiam czy dopłacam. Zawarta transakcja na allegro jest umową cywilną i z każdej się wywiązałem lepiej lub gorzej ale nie wciskam innym ani używanego sprzętu ani jakichś innych podzespołów. To że są wałki na allegro i to nie od wczoraj, to wszyscy wiedzą, każdy chyba się przynajmniej raz naciął na jakiegoś gościa w tym portalu. To że ktoś sprzedaje coś tanio i ma za to pozytywne opinie to nie jest według was dowód, to nie wiem czym się sugerujecie kupując na allegro - fajnym nickiem ?? Może się powtarzam, ale męczą mnie wasze posty typu: to nie ten etap, ze koleś zbiera kasę a później znika. Zablokowane mam konto i co z tego jakoś nie wyjechałem z kraju z kasą a telefon mam dostępny 24h, na maile również odpisuje, mam zawarte umowy z użytkownikami i każdego dnia się z nich wywiązuje wysyłając nowe komputery w ciągu 3 dni wysłanych 13 zestawów. Zaraz ktoś powie, pokaż dowód nadania, nazwiska, telefony, nicki z allegro. To nie problem, a 20 min później ktoś napisze że to i tak nie jest dowód bo nie podał dowodu zakupu, idziesz do sklepu kupujesz komputer to też prosisz o okazanie dokumentu zakupu ?? Jak tak to GRATULUJE - o ile Ci pokażą.

Myślałem że to forum jest dla poważnych ludzi ale jednak user "bekala" się pomylił.

Chce zobaczyć tylko wasze miny później jak transakcja z tym użytkownikiem zostanie sfinalizowana, ale pewnie jak zawsze znajdzie się jakiś Geniusz który zna się na handlu i powie że to nie możliwe ze dostał ten komputer, że się pewnie dogadaliśmy. Szkoda tylko że dzisiaj rozmawialiśmy prywatnie o ewentualnej możliwości spotkani.

Z resztą po co wam to pisz, skoro zaraz zaczną się nowe ataki na moją osobę, życzę wszystkim udanych zakupów u konkurencji w takim razie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj nikt by się nie czepiał jakby mógł otrzymać sprzęt bez uprzedniej wpłaty kasy na Twoje konto i nie musiałby czekać na to co kupił przez parę tygodni zamrażając kasę. W aukcji nie widziałem (może przeoczyłem) nigdzie informacji o czasie oczekiwania. Skoro sprzedałeś ostatnio 13 zestawów to masz pieniądze żeby zakupić następne i sprzedać je od razu kolejnym osobą... A wiesz chyba o tym doskonale, że na allegro można sprzedawać sprzęt, który się realnie ma, a nie taki, który dopiero kupisz za pieniądze kontrahentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh tak patrze, po co robicie taki syf na forum ? nie mozecie poprostu porozmawiac o tym na gg ? przez fona ? raczej to nikogo nie obchodzi czy wierzycie wwajda100 czy nie...czy kupicie od niego tani sprzet czy tez nie...moim zdaniem close topic. W kolko to samo.

 

Pozdro, MandraX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci kupować nie każe, nie akceptujesz warunków prosta sprawa kup sobie drożej. Ciekawe czy wszyscy posiadają towar który sprzedają bo mi sie wydaje że część sklepów komputerowych na allegro ma tą samą politykę. Idąc do sklepu też nie zastaniesz wszystkiego co chcesz bo nie mają, muszą sprowadzić. Ale zaraz powiesz ze sprowadzą i jak jest to płacisz, owszem jest tak. Ja też Ci mogę tam zrobić ale zapłacisz 3k - 3.2k - a nie jak na aukcji, zapłacisz sobie przy odbiorze, wcześniej ja zweryfikuje twoje dane czy nie zamierzasz sobie robić żartów.

Wszyscy chcą jak najtaniej i w dodatku chcą stawiać warunki - to nie jest targ ale sprzedaż wysyłkowa.

"Nikt by nie miał do Ciebie pretensji jak byś zrobił za pobraniem albo przy odbiorze" - ja mam tylko pretensje do takich ludzi jak wy że zazdrość i obłuda kieruje wszystkimi. Masz sprawę chcesz kupić kompa, przyjedź podpiszemy umowę. Ja Ci nie każe kupować na twoje miejsce jest sporo innych osób i nie mówię o allegro. Jak podpiszę umowę z bankiem to Ci może nawet na raty sprzedam. Nie porównuj spółek do indywidualnych działalności, myślisz że łatwo jest wszystko prowadzić i pracować dodatkowo w innej firmie? Jak spróbujesz to pogadamy, zobaczymy ile wytrzymasz w takim trybie życia pracując od 8-22.

Każdy na tym forum potrafi tylko bluzgać na innych, pochowani za nickami pseudo fachowcy pracujący w fabrykach Fiata przy taśmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj spółek do indywidualnych działalności, myślisz że łatwo jest wszystko prowadzić i pracować dodatkowo w innej firmie? Jak spróbujesz to pogadamy, zobaczymy ile wytrzymasz w takim trybie życia pracując od 8-22.

I tu akurat muszę Ci powiedzieć, że właśnie tak żyje. Mam firmę (2 osoby) z usługami transportowymi i jestem jednocześnie ajentem dealera węglowego (firma "Drewgór" skład w Myśliborzu) więc taki styl życia jest mi jak najbardziej znany...

 

EdiT: Dam Ci przykład. Przychodzi klient i pyta się o węgiel, którego nie mam w obecnej chwili na stanie. Mówię mu, że sprowadzę go w tym i tym czasie. Nie biorę od niego pieniędzy bo mam kapitał, za który mogę kupić od dealera węgiel. Tak więc klient kupuje "żywy" towar, a nie wirtualny. A ja na tym towarze zarabiam i mogę kupić następny i następny. Nie wiem o co Ci chodziło z tym obrotem, dla mnie ważniejszy jest zysk ogólny, a nie obrót pieniędzy w firmie.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś w tym jest ale faktycznie ja na jego miejscu będąc oszustem omijałbym to forum szerokim łukiem a on wdaje się w otwartą rozmowę czyli odpowiedź jest jedna wwajda100 mówi prawdę. może i mam dziwne rozumowanie ale po co miał by kłamać?

Na mijescu oszusta bym wlasnie pisal jak najwiecej na forum :)

 

Chinczycy w zasadzie nie rozmawiaja z nikim, kto kupuje mniej niz kontener.

Chyba nie handlowales z Chinczykami/azjatami ;) . Inna sprawa jest to, ze raczej w Azji ceny sprzetu nie są najlepsze, nawet w Malezji gdzie Intel robi procki ceny sa porównywalne do naszych, a czasem wyzsze.

 

Gdyby nie zblizajacy sie dluzszy wyjazd chetnie bym nawiazal wspolprace z kolegą i zobaczył jak to wszystko wyglada.

 

wwajda100 wspominal cos o sprzecie ze Szkocji, przy najblizszej wizycie w tym kraju sprobuje sprawdzic jak wygladaja realia i oplacalnosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam, więc może jednak wiesz jak to jest o ile to prawda. Bo zastanawia mnie to, bo ciągle piszesz ze chcesz kupić a nawet do mnie nie zadzwoniłeś zapytać o komputer, chyba że jesteś kolejnym dzieckiem neostrady i nie masz na kartę do telefonu. Skoro jesteś poważną osobą, to chyba Ci nie muszę mówić ze takie sprawy załatwia się telefonicznie, osobiście a nie na jakimś forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...