Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls III: Morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

sa dzwi zabezpieczone zamkiem na poziomie 70 , za nimi jest klapa do piwnicy/podziemi(jak zwal tak zwal). Faktycznei byla kocica , przy zejsciu do podziemi w swiatyni , za pierwszym razem powinien byc ogluszony straznik obok niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żądny skandalu dziennikarz

Tienius chce abyśmy odnaleźli autora notatki "The Common Tongue", w której są same kłamstwa na temat króla Helsetha. Mamy odnaleźć autora i sprawić, że więcej już podobnych rzeczy nie napisze. Gdy popytamy ludzi w miecie, część poradzi nam, żeby popytać w lombardzie (Mournhold Great Bazaar Pawnbroker), a część wysnuje logiczny wniosek, że można popytać w księgarni (Mournhold Great Bazaar Bookseller). Jedyne konkretne informacje zdobędziemy od 'Ten-Tongues' Weerhata, który nam nawet poda nazwisko autora - Trels Varis. Ale gdzie on mieszka albo ukrywa się, tego Weerhat już nie wie, ale można popytać w Craftsmen's Hall, gdzie Weerhat po raz pierwszy usłyszał nazwisko Trels Varis. Tam (Mournhold Godsreach Craftsmen's Hall) za zamkniętymi drzwiami znajdziemy przejście do Secret Office, gdzie znajdziemy Trelsa Varis. Możemy go zabić (oraz trzech pozostałych, tylko po co? są słabi i biedni), przekupić 1000 septimów (kończy się walką) lub obiecać 3000 septimów na fundusz Wdów i Sierot (w tym przypadku zgadza się zaprzestać pisania ulotek). W nagrodę Tienius da nam 3000 septimów (jeżeli nie zabiliśmy Trelsa) oraz miecz King's Oath.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żądny skandalu dziennikarz

Tienius chce abyśmy odnaleźli autora notatki "The Common Tongue", w której są same kłamstwa na temat króla Helsetha. Mamy odnaleźć autora i sprawić, że więcej już podobnych rzeczy nie napisze. Gdy popytamy ludzi w miecie, część poradzi nam, żeby popytać w lombardzie (Mournhold Great Bazaar Pawnbroker), a część wysnuje logiczny wniosek, że można popytać w księgarni (Mournhold Great Bazaar Bookseller). Jedyne konkretne informacje zdobędziemy od 'Ten-Tongues' Weerhata, który nam nawet poda nazwisko autora - Trels Varis. Ale gdzie on mieszka albo ukrywa się, tego Weerhat już nie wie, ale można popytać w Craftsmen's Hall, gdzie Weerhat po raz pierwszy usłyszał nazwisko Trels Varis. Tam (Mournhold Godsreach Craftsmen's Hall) za zamkniętymi drzwiami znajdziemy przejście do Secret Office, gdzie znajdziemy Trelsa Varis. Możemy go zabić (oraz trzech pozostałych, tylko po co? są słabi i biedni), przekupić 1000 septimów (kończy się walką) lub obiecać 3000 septimów na fundusz Wdów i Sierot (w tym przypadku zgadza się zaprzestać pisania ulotek). W nagrodę Tienius da nam 3000 septimów (jeżeli nie zabiliśmy Trelsa) oraz miecz King's Oath.

 

DANKE SEHR=DZIĘKUJE CI BARDZO chłopie :twisted: znalazłem to tajemne pomieszczenie w cechu żemieślników ..czy jakoś tam ...dziękujęjeszcze raz bardzo ... znalazlem te dzrzwi w podłodze :D a nie widziałem ich przez zbyt małą ilość "gamma" moniotra 8)

tak czy inaczej dziękuję ...ale pozostaje ciągle problem tej kocicy ... mam scrolle lecznicze mam czary a kocica zniknęła ze świątyni i nie ma jej w miejscu gdzie powinna być :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm nie wiem co z ta kocica... jak ja spotkalem to ja uleczylem od razu ktoryms z czarow i poszedlem z nia odrazu , faktem jest ze wspominala chyba przed uleczeniem zeby ja gdzies szukac ale nie pamietam gdzie to bylo . jesli jej nigdzie nie mozesz znalesc to w ostatecznosci mozna ja chyba przywolac z konsoli ale nie pamietam jak , przejzyj ten topic i poszukaj gdzies to bylo podane , moze to byc jakis bug w grze ... nie mam innych koncepcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwolnij New-Shoes Bragora

Należy wydostać członka Gildii Złodziei trzymanego w więzieniu w Fort Pelagiad. Aby tego dokonać należy wykraść z domu Mebestiena Enca artefakt (Dwemer Coherer - znajduje się w skrzynce na piętrze). Należy go pokazać Shadbak ga-Burbugowi, który zapyta się czy go ukradliśmy z domu Mebestiena. Wtedy należy się zapytać skąd wie, że pochodzi on z domu Mebestiena. Shadbak gra-Burbug przyzna się, że bierze łapówki i w zamian za milczenie wypuści New-Shoes Bragora. Nagroda to 1000 septimów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nei ma na to rady :(( u wszystkich jest to samo z mnioejsza lub wieksza czestotliwoscia , u mnei np po instalce tribunala gierka miala to do siebie ze zawieszala sie na amen po uruchkmieniu , aczkolwiek w miedzy czasie zmienialem tez grafie wiec w sumie nie do konca jestem przekoany czy to byla wina gierki czy sterow czy moze jeszcze czego innego , zreszta w tym topicu tez byl ten problem poruszany zdajsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zabije Sjoringa w quescie dla gildii zlodzieji, uniemozliwi mi to ukonczenie wszystkich questow dla gildii wojow i dochrapania sie najwyzszego stanowiska??

 

/nikt tu juz nie zaglada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaglada , zaglada :) opcje masz dwie albo skonczyc zdania w glildii wojownikow i tam zabic sjorniga (sa 2 alternatywne zakonczenia / zdobycia arcymistrza w gildi wojownikow , drugie polega na zabiciu szefow gildii zlodzieji) ev zakonczyc zadania w glildii zlodzieji i potem liczyc na szczescie , ja niestety nie wykonalem zadan dla gildi zlodzieji bo nie moglem sie do nich przylaczyc , taki drobny bug w grze albo moj blad zdarza sie , dlatego jak juz to w twoim wypadku postapilbym tak jak w opcji 1 a potem powinno bez problemu dokonczyc sie dac zadania z gildi zlodzieji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem na adamantytowej wiezy, ze Bethesda pracuje nad nowym, wielkim projektem, ktory wedlug osoby skladajacej wizyte w tej firmie jest fenomenalny, nawet w tak wczesnej fazie.

Niestety nie ma jeszcze konkretnych informacji, ale zapowiada sie nowy Elder Scrolls IV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm jesli to prawda to bylo by milo :) heh trza sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> i zaczac bloodmoona a tu sesja idzie :(

Jaka tam sesja - święta idą :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy sa scrolle ale napewno jest grupa czarow ktore dodaja premie do wspolczynnikow , ja korzystalem z tego zeby miec np tarcze dajaca +40 (albo +45) do sily

No wlasnie o cos takiego mi chodzi. Pojeb.. mi sie z tymi scrollami. U kogo mozna sie tych czarow nauczyc, zeby pozniej moc nimi zaklinac przedmioty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdajsie ze nauczylem sie ich albo w gildi magow ( nie pamietam ktorej ) albo w rodzie telivani (czy jak to tam lecialo ) z tym ze nalezalem do rodu ... niestety dokladniejszych danych ci nie jestem w stanie podac bo nie pamietam :( to bylo dobre pol roku temu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gra jest wypas tyle możliwość poprostu miodzio . Grałem w to dopuki sie nie zaciołem ... Była to chyba pierwsza próba ( juz nie pamiętam daawno w to grałrm ) tego plemiania czy jakos tak . Trzeba było pójść do grobowca po łuk. Zabiłem tego ducha ale zapomniałem o przeszukaniu zwłok :( i wyszłem z gry niemogąc znaleść łuku . Gdy sie dowiedział od kumpla gdzie on jest wróviłem tam ale ducha już nie było a tym bardziej po łuku ani śladu i na tym sie zakończyła moja wielka gra :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam morrowinda zwykłego, przepowiednie i trójcę(wszystko po polsku) i potrzebuje polskiego patcha v1.6.1820

 

jak tak to mogłby mi ktoś wysłać na maila kurach@wp.pl???

 

ew. jak poradzić sobie z gościem o imieniu Dandras Vules w ruinach twierdzy smutku

 

nie chodzi mi o to jak z nim wygrać, tylko że rozmowa z nim loopuje (cały czas w jedno gada i nie da się tego zatrzymać)

 

PROSZĘ O POMOC!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam morrowinda zwykłego, przepowiednie i trójcę(wszystko po polsku) i potrzebuje polskiego patcha v1.6.1820

 

jak tak to mogłby mi ktoś wysłać na maila kurach@wp.pl???

 

ew. jak poradzić sobie z gościem o imieniu Dandras Vules w ruinach twierdzy smutku

 

nie chodzi mi o to jak z nim wygrać, tylko że rozmowa z nim loopuje (cały czas w jedno gada i nie da się tego zatrzymać)

 

PROSZĘ O POMOC!!!!

jesli masz oryginalna wersje to lap patcha i z stronki cdproject i po krzyku jak nie to musisz wpakowc sie w edytor do Morrowinda i poprawic skrypt dotyczacy tego kolesia (z tego co pamietam jakis koles dal zly warunek na if -> zamiast costam == 1 dal == -1) i stad wziela sie ta petla.

Moge popatrzec dokladnie do skryptu i podeslac w wekend wyglad poprawny tego skryptu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo czy ktoś wie u kog można się uczyć alchemii na poziom ponad 70 bo nie spotkałem żadnego takiego nauczyciela

Mistrz jest gdzies przy portalach w ktorych dwemerycznych ruinach.

przed polowa tego topicu byl pelen spis mistrzow z ich lokalizacjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam morrowinda zwykłego, przepowiednie i trójcę(wszystko po polsku) i potrzebuje polskiego patcha v1.6.1820

 

jak tak to mogłby mi ktoś wysłać na maila kurach@wp.pl???

 

ew. jak poradzić sobie z gościem o imieniu Dandras Vules w ruinach twierdzy smutku

 

nie chodzi mi o to jak z nim wygrać, tylko że rozmowa z nim loopuje (cały czas w jedno gada i nie da się tego zatrzymać)

 

PROSZĘ O POMOC!!!!

Mialem to samo. U mnie pomoglo wywalenie calosci i zainstalowanie podstawy + pierwszy dodatek (trojca). Pozniej tylko zaladowanie jakiegos sejwa z koncowki podstawowej wersji Morrowinda i juz wszystko poszlo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

mam nastepujacy problem - mam morrowinda PL gram w niego juz troszke czasu i zachcialo mi sie zagrac w Trojce - rowniez PL... Niestety przy probie instalacji wywala mi komunikat: Gra Morrowind nie jest zainstalowana na tym komputerze :( Wie moze ktos jak sobie z tym poradzic??? Z goory dziekuje za pomoc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie po skonczeniu questa z odnalezieniem puzzle box gosc w gildii wojownikow daje mi klucz do podobno nizszych poziomow twierdzy dwenmerow Arkngthand , czy to jest prawda ze ta twierdza zawiera jakies nizsze poziomy do ktorych pasuje ten klucz ? cz to tylko bajka bo szykalem dlugo i nie znalazlem zadnego wejscia do nizszych komnat :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie po skonczeniu questa z odnalezieniem puzzle box gosc  w gildii wojownikow daje mi klucz do podobno nizszych poziomow twierdzy dwenmerow Arkngthand , czy to jest prawda ze ta twierdza zawiera jakies nizsze poziomy do ktorych pasuje ten klucz ?  cz to tylko bajka bo szykalem dlugo i nie znalazlem zadnego wejscia do nizszych komnat  :cry:

jest to klucz do kilku drzwi zamknietych zamkiem kolo 60 na dole twierdzy (za nimi jest troche lawy i kilku straznikow typu centuriony).

Jesli miales sredni poziom otwierania zamkow to nawet nie zauwazyles ze tam byly jakies zabezpieczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...