Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls III: Morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

nalozylem na siebie Amulet Deadrycznego Sankturaium (ktory oprocz ceny 3100 nic ciekawego nie mial, zreszta nie pamietam nawet skad go zwinalem..)

ten amulet znajdue sie w Tel Fyr - o ile mnie pamiec nie myli to w skrzynce z zamkiem na lvl 100 lezacej na lewym regale, gdy stoi sie twarza do Fyra.

Bron glupia nie jest - ale raczej sie nie przyda - choc ze wzgledu na sama cene mozna podejsc i po prostu sprzedac. :)

 

ps. Nie gralem ze 3 tygodnie w Morrowinda :roll: chyba sie w koncu wyleczylem z uzaleznienia :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

golblinki sa w lochach czy kanalach czy innym ustrojstfu w tej nowej lokacji w tribunalu..

wogóle wygląda to teraz jak taki klasyczny stary RPG albo diablo wrecz.. lazi sie w sumie po miescie i tylko co chwile do jakis kanałów/jaskiń/innych_ustrojstf włazi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... Tribunal, ale wypas. Ci co nie mają Tribunala niech go sobie załatwią w jakiś sposób (np. od wujka z Ameryki :) ) bo to co dodatek daje jest bardzo dobre :) np. taki pasek healtha u przeciwnika, który pojawia się przy ataku, albo nowa opcja do dziennika, albo regulacja poziomu trudności w menu... a zresztą co ja będę gadał, instalujcie to :) Ja niestety gram od nowa. Dawno nie grałem, bo maturka i wogóle :) )

 

Dla tych co bawią się alchemią (może ktoś jeszcze o tym nie wie ;) ) - w Calderze jest zestaw dla alchemika (bodajże 4 stopień jakości z pięciu, jest nazwany master ;) ). Dzięki temu tworzymy napoje które regenerują life bądź fatigue 20 na sekundę przez 40 sekund, więc razem... 800 ???? Naprawdę to jest bardzo pomocne.

 

BTW: nie wiecie czasem kiedy wyjdzie Bloodmoon ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam . mam pytanko.... musze odnaleść Pastoral sw. Llothisa... znalazlem czlowieka ktory go "mial" jako ostatni ale mam problem .. jak znalazlem sie w twierdzy zeby pokonac dagoth ur'a to zapewne wyczyscilem ja z wszelkich magicznych rzeczy i teraz nie jestem w stanie odszukac tego pastoralu dlatego chcialbym sie dowiedziec co to jest pierscien , laska , czy moze cos innego i ev kto go mial przy sobie (jesli nie byl przy tym trupie) i czy ev jest jakas mozliwosc odzyskania jakiegos przedmiotu (tak jak mozna "odzyskac" osobe poprzez wklepanie czeogs tam do konsoli) z gory wielkie dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wyszlo dodatkow do Morrowinda do tej pory (wersje angielskie) ??

Prosilbym tez o liste tytulow :) i najchcetniej ktorki opis (w szczegolnosci zgodnosc z Tribunalem)

 

Jeszcze z tydzien i wracam do morrowinda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wyszlo dodatkow do Morrowinda do tej pory (wersje angielskie) ??

Prosilbym tez o liste tytulow :) i najchcetniej ktorki  opis (w szczegolnosci zgodnosc z Tribunalem)

 

Jeszcze z tydzien i wracam do morrowinda :)

Jesli pytasz o oficjalne to tylko 2: Tribunal i Bloodmoon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie gdzie można znaleźć zestaw dla alchemika - SecretMaster. W jego skład wchodzi:

SecretMaster's Mortar and Pestle (Weight=1 Value=6000 Quality=5)

SecretMaster's Retort (Weight=2 Value=100 Quality=2)

SecretMaster's Alembic (Weight=3 Value=1600 Quality=2)

SecretMaster's Calcinator (Weight=6 Value=3200 Quality=2)

 

Dla mnie cechy tych przedmiotów są boskie :D, dla porównania zestaw Grandmaster:

Grandmaster's Mortar and Pestle (Weight=2 Value=4000 Quality=1.5)

Grandmaster's Retort (Weight=3 Value=1600 Quality=1.5)

Grandmaster's Alembic (Weight=3 Value=4000 Quality=1.5)

Grandmaster's Calcinator (Weight=8 Value=4000 Quality=1.5)

 

Muszę znaleźć ten zestaw i dlatego proszę o pomoc. Pomożecie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

w balmorze w zwiazku zamordowania tego gostka z rodu hlalu czy cos takiego ide do tej karczmy gadam z zabujca a on mi9 mowi ze zrobil to argonianin 9 palcow wioem ze to ten elf z karczmy zabil ale jak zaatakuje go to cala karczma sie rzuca czy mozna to przejsc to inaczej :?: :?: :!: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy kwestia wyboru rasy moze uniemozliwic dlaczenie sie do jakiejs gildii ? gram lesnym elfem i chcialem sie dolaczyc do gildi zlodzieji ale babka w balmorze stwierdze ze lesny elf nie zrozumie zasad.. co jest grane jakis bug ? czy raczej kwestia bycia mistrzem innej glidi /rodu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...