Skocz do zawartości
wektork

Jak Mozna Ogladac W Necie Transmisje Sportowe

Rekomendowane odpowiedzi

jak mozna ogladac w necie transmisje sportowe ? chodzi mi dokladnie o szuki walki mma ufc pride amerykanskie cyrki -wrestling

gdzie mozna to ogladac?gdzie mozna znalezdz kalendarz wydarzen...?

na googlach szukalem i nic nie zdzialalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na justin.tu można znaleźć niemal wszystko.

Raczej "Justin.tv" ;]

Fakt, można znaleźć prawie wszystko, lecz ogląda się na przeglądarce i transmisja bardzo często przycina, a jakość jest gorsza niż ta w programie. Dlatego bardziej polecam oglądanie na przeznaczonych do tego programach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej "Justin.tv" ;]

Fakt, można znaleźć prawie wszystko, lecz ogląda się na przeglądarce i transmisja bardzo często przycina, a jakość jest gorsza niż ta w programie. Dlatego bardziej polecam oglądanie na przeznaczonych do tego programach ;)

Tak jak kolega mowi, to przegladarka, wiec im wiecej ludzi tym bardziej tnie.

 

Ja ogladam przez sopcast, TVU player nie wiem czemu nie chce mi sie zainstalowac.

Polecam tez to atdhe.net bo jest tam dobra jakosc obrazu.

 

Ponad to, wchodisz np. na www.kuszotv.pl czy soccer-live.pl klikasz w zakladke transmisje czy tam wg. dnia tydonia, szukasz wydarzenie sportowego np. mecz Polska - Irlandia i masz tam rozpiske, patrzysz pod kolumna SopCast na linki, jak sa to klikasz, wybierasz zeby otworzylo SopCast i powinno sie wlaczyc chyba ze kanal jest wylaczony to musisz kliknac inny. Ponad to nie raz pisze np. Jakosc 700kbs czy 350kbs, im wiecej tym lepsza jakosc, oczywiscie musisz miec lacze co najmniej 256kbs ale to i tak slabe jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...