Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czarodziej/Czarodziejka musi być. Bez tej klasy nie byłoby gry :P Ja jestem ciekawy jak będą wyglądały czary, a po tym co widać było na filmiku z gameplay'a to pewnie się pozytywnie zdziwimy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie FAQ na stronie o D3, tam jest info co do daty premiery (piszą, że za wcześnie żeby o tym mówić), od początku (czyli od rana ;) ) było tam napisane że będzie 5 klas postaci.

To czemu w filmiku z gameplaya mowi koles "Chcielibysmy zaczac od przedstawienia wam barbarzyncy, jedna z 7 klas, ktorymi mozesz grac w diablo 3" ??

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ludzie. Ta gra nie wniesie nic, a wręcz się cofnie- zobaczcie na ekwipunek!!! Sorry- styl graficzny mnie odrzuca- nie mam 13 lat już, a to wygląda właśnie na grę dla dzieciaczków. Wiem, nie chodzi o grafikę, ale dla mnie to jest Warcraft 3 (trochę sie swego czasu nagrałem) czy inny WOW (nie znoszę tej gry)- nie uwierzę, że tego nie widzicie. To ten sam styl, te same kanciaste modele, które widziałem już z 6 lat temu. I odrazu na wymioty mnie zrywa, jak widzę jakieś durne smugi, wybuchy od byle machnięcia siekiery- litości. Mogli by to nazwać równie dobrze Warcraft - Click'em All, a nie Diablo III. Blizzard pisze, że to całkiem nowy engine- ta, jasne- fanatycy to łykną jak młode pelikany. Wystarczy poczytać na słowną masturbację na byle ochłap rzucony przed zapowiedziami Diablo III. Fizykę mamy już prawie w każdej grze, a ja tam nawet shaderów )poza wodą) nie widziałem. W 2010 to powinno być rozpowszechniane jako freeware- jest masa bardziej sensownych MMO, niż "to coś". Zabierzcie znaczek Blizzarda i Diablo, zostanie wam cienka sieczka, jakich MAŁO.

 

PS- Sacred mi się bardzo podobał do momentu odkycia, że nagrody za zadania są (O ZGROZO) losowane, co mnie okrutnie wk... (ze 30 ładowań by uzyskać jakieś ulepszenie, zamiast jakiegoś szajsu). Klimacik w nim był całkiem niezły, chociaż to była raczej udana parodia Diablo :)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ludzie. Ta gra nie wniesie nic, a wręcz się cofnie- zobaczcie na ekwipunek!!! Sorry- styl graficzny mnie odrzuca- nie mam 13 lat już, a to wygląda właśnie na grę dla dzieciaczków. Wiem, nie chodzi o grafikę, ale dla mnie to jest Warcraft 3 (trochę sie swego czasu nagrałem) czy inny WOW (nie znoszę tej gry)- nie uwierzę, że tego nie widzicie. To ten sam styl, te same kanciaste modele, które widziałem już z 6 lat temu. I odrazu na wymioty mnie zrywa, jak widzę jakieś durne smugi, wybuchy od byle machnięcia siekiery- litości. Mogli by to nazwać równie dobrze Warcraft - Click'em All, a nie Diablo III. Blizzard pisze, że to całkiem nowy engine- ta, jasne- fanatycy to łykną jak młode pelikany. Wystarczy poczytać na słowną masturbację na byle ochłap rzucony przed zapowiedziami Diablo III. Fizykę mamy już prawie w każdej grze, a ja tam nawet shaderów )poza wodą) nie widziałem. W 2010 to powinno być rozpowszechniane jako freeware- jest masa bardziej sensownych MMO, niż "to coś". Zabierzcie znaczek Blizzarda i Diablo, zostanie wam cienka sieczka, jakich MAŁO.

I tak będziesz w to grał aż Ci uszy będą podskakiwać. :lol2:

 

Tutaj nie chodzi o grafikę i gfx tylko o klimat i miód, jak tego nie rozumiesz to po prostu postaraj to sobie wyobrazić. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie do 2010 sporo czasu więc możne posłuchają fanów i gra będzie bardziej mroczna, dopracują szczegóły i.t.p.

 

Btw Black_war.. ("nooffens")

 

.. idź do mięsnego albo od razu do rzeźni, weź z 20 kilo flaków, jelit, walnij to o gleb z wysokości metr osiemdziesiąt, dziewięćdziesiąt. Jestem ciekawy odgłosów. Ludzie już nie macie się czego czepiać ?

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrazenie - zero klimatu, nedzna grafika, jakies pstrokate kolory, zabawna krew... Blizzard powinien wyslac zespol odpowiedzialny za grafike na miesieczna przygode z Diablo I, bo III tworzy chyba jakiej nowe pokolenie programistow, ktorzy nic poza WOWem nie widzieli...

 

No nic, maja jeszcze kilka lat na zmiany, ale po co w ogole pokazywac taka nedze? Filmik tez jakis kiepski, jakies uladzone dziecko, polowe czasu zajmuje pokazywanie statycznego obrazka... A Blizzard zawsze slynal (i slusznie) z doskonalych fimikow (najlepszy imho byly w Starcrafcie, ale i kruk z Diablo I swietnie budowal klimat). Na dzien dzisiejszy nie widze w w tej grze nic zachecajacego do kupna. Sie zobaczy za rok, moze cos zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ludzie. Ta gra nie wniesie nic, a wręcz się cofnie- zobaczcie na ekwipunek!!! Sorry- styl graficzny mnie odrzuca- nie mam 13 lat już, a to wygląda właśnie na grę dla dzieciaczków..........

ile jeszcze razy będziesz zanudzał porównaniami z Warcraftem 3?

do premiery daleko, a już wyciągasz daleko idące bezpodstawne wnioski.

nie będziesz grał to nie, nikt z tego powodu płakać nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PawelDK - w tym problem, że nie będzie ;( Sprity miały tą dobrą cechę, że jeśli były wykonane naprawdę dobrze, to do izometrycznej jatki zupełnie wystarczały. Mi by wystarczyło, żeby wzięli jakiś sprawdzony engine z dobrym silnikiem oświetlenia- może być nawet z Alien Shooter 2,byle tylko nie było tu nic wspólnego z innymi seriami i brak rzucających podobieństw. Co za problem by był- nie rozumiem tego. Kwestia podrasowania do większych map, a modele by były już w pełnym 3D- reszta naprawdę nie była by istotna.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle tak. Dla fanów w tym mnie ( gram po dziś dzień) gra obowiązkowa. Jedyny tytuł na pc który kupię (pewnie razem z nowym pc). Widok izometryczny to to czego właśnie np. ja chciałem. jeszcze aby klimat był odpowiedni. O gameplay sie nie martwię itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIestety - ja mam podobne "mieszane" uczucia w stusunku do dema ktore prezenotwali

 

Zacznijmy od tego ze W d1, d2 - prawdopodobnie przegralem wiecej niz ktokolwiek na tym Forum %)

gralem regularnie od 96 w D1 - Dream Masters klanie

pozniej D2 - tutaj najwiecej czasu spedzilem przez 5 lat ciupania - Na BN na 4tecy

 

mozna powiedziec ze dobre 10 lat "przegralem" w serie DIABLO

Pisze dlatego o tym nie zeby sie chwalic (nie jest to zaden powod do chwaly jak teraz uwazam)

lecz z punktu widzenia Gracza nalogowego, uzaleznionego od Diablo

 

To co widzialem na Gameplay - nie podobalo mi sie glownie OPRAWA GRAFICZNA - ale do rzeczy

 

1. Pierwsze co mnie ugryzlo to Grafika - niby nie mozna jej zarzucic wiele - ale w moim odczuciu nie pasuje ona do seri diablo

o ile lokacje jeszcze wygladaja calkiem przyzwoicie, to modele postaci NICZYM wyciete z W3 - kanciaste,Kolory z pupy i te swiatleka od byle ruszenia siekierka -

 

2. Interface - nie podoba mi sie taki uklad (byc moze bedzie mozna sie do tego przyzywczaic) - ale sadze ze mogli zostawic ten z Diablo1 czy 2 ... a jedynie lekko go ulepszyc - w koncu to ma byc kontynuacja HITU

 

3. Ogolny wyglad Gry ... W moim odczuciu powinni zrobic Gre B.mroczna ... Paleta barw powinna byc bardziej ztonowana o ile lokacje w krypcie jeszce ujda .. to ci wrogowie a zwlaszcza bochater wogole nie pasuje w otoczeniu - tak jakby przywedrowal z innej gry. Wymaciach!e tym swoim toporkiem Swietlnym niczym Lucas Skywalker ze Gwiezdnych wojen.

 

Bardziej bym chcial - gry Mrocznej, Brutalnej - wnoszacej pewnego rodzaju klimat horroru i dramaturgii

a nie Kolorowej zabawki dla domoroslych dzieci

 

Oczywscie ktos moze uznac ze sie czepiam i szukam nie wiadomo czego w Demie - jednak mam pewne obawy z uwagi ze gre tworza juz inne osoby nizeli te ktory pracowaly przy 1 i 2 czesci

 

Oby tego nie zepsuli bo naprawde szkoda zeby gra jechala tylko na Opini 2 poprzednich czesci

 

 

p.s

a gdzie zamiast wskaznika - ikonka rekawicy ;) jak w d1 i d2 :-P

na + bardzo Fajna i klimatyczna muzyka

 

Edit-

Bedzie jednak 5 klas postaci z czego bedzie mozna grac Kobieta lub mezczyzna

w kazdej klasie - imho pomysl z pupy ... Paladynowa , albo Amazon czy tez Barbarianka %)

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS- Sacred mi się bardzo podobał do momentu odkycia, że nagrody za zadania są (O ZGROZO) losowane, co mnie okrutnie wk... (ze 30 ładowań by uzyskać jakieś ulepszenie, zamiast jakiegoś szajsu). Klimacik w nim był całkiem niezły, chociaż to była raczej udana parodia Diablo :)

I po tym fragmencie odechciewa się pisać na wcześniejszą część postu.

Bo nie wiem jak losowość w grach cRpg/hack'n'slash, można traktować jako minus :lol2:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit-

Bedzie jednak 5 klas postaci z czego bedzie mozna grac Kobieta lub mezczyzna

w kazdej klasie - imho pomysl z pupy ... Paladynowa , albo Amazon czy tez Barbarianka %)

Nie bedzie zadnej amazonki ani paladyna, zamiast tego imo beda klasy łączące umiejetnosci np walki sztyletami i łuku oraz jakiś mnich (jak juz ktos wyzej wspomnial). W/g mnie ten pomysl w d2 był poroniony (żeby sobie postrzelać z łuku trzeba było grać kobietą).

 

Bawi mnie tylko to całe wasze marudzenie, a za 2 lata będziecie pierwszymi, którzy zamówią preorder.

 

I po tym fragmencie odechciewa się pisać na wcześniejszą część postu.

Bo nie wiem jak losowość w grach cRpg/hack'n'slash, można traktować jako minus :lol2:

Tia, znaffcy. Niby porównują tu wszystko do wowa i jaki to wow zły, a tak naprawdę promują jego schematyczność.

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym poczatku chcialem powiedziec ze nie jestem ultra-fanem Diablo, mam wszystkie czesci, gralem calkiem sporo, ale podchodze do prezentacji Diablo 3 z mniejszym ladunkiem emocji niz niektorzy tutaj ;)

 

NIestety - ja mam podobne "mieszane" uczucia w stusunku do dema ktore prezenotwali

nie ty pierwszy :)

 

To co widzialem na Gameplay - nie podobalo mi sie glownie OPRAWA GRAFICZNA - ale do rzeczy

no coz, nie kazdemu musi sie podobac oprawa graficzna to fakt. Zwlaszcza jak jest sie przwyczajonym ze gra sklaadala sie z bitmap 2D a tu nagle wszystko przechodzi do 3D i wyglada "troche" inaczej ;)

 

1. Pierwsze co mnie ugryzlo to Grafika - niby nie mozna jej zarzucic wiele - ale w moim odczuciu nie pasuje ona do seri diablo

o ile lokacje jeszcze wygladaja calkiem przyzwoicie, to modele postaci NICZYM wyciete z W3 - kanciaste,Kolory z pupy i te swiatleka od byle ruszenia siekierka -

barbarzynca wyglada prawie identycznie jak w D2, owszem witch doctor wyglada juz jak nie z tego swiata.

 

 

2. Interface - nie podoba mi sie taki uklad (byc moze bedzie mozna sie do tego przyzywczaic) - ale sadze ze mogli zostawic ten z Diablo1 czy 2 ... a jedynie lekko go ulepszyc - w koncu to ma byc kontynuacja HITU

chwalisz sie ile to czasu poswieciles diablo, a reagujesz jakbys sie urodzil wczoraj.

Ja doskonale pamietam jak przy beta testach interfejs w poprzednich diabelkach zmieniano kilkakrotnie, a tu mielismy tylko prezentacje , nawet nie bete. cierpliwosci.

 

 

3. Ogolny wyglad Gry ... W moim odczuciu powinni zrobic Gre B.mroczna ... Paleta barw powinna byc bardziej ztonowana o ile lokacje w krypcie jeszce ujda .. to ci wrogowie a zwlaszcza bochater wogole nie pasuje w otoczeniu - tak jakby przywedrowal z innej gry. Wymaciach!e tym swoim toporkiem Swietlnym niczym Lucas Skywalker ze Gwiezdnych wojen.

Znak czasu, wychodzimy z dwuwymiarowego recznie malowanego swiata gry, teraz mamy pelen trojwymiar. Zgadzam sie ze po wyjsciu z podziemi to wszystko wyglada inaczej niz to do czego przywyczailo nas Diablo, ale bez przesady. Spojrzcie na God of War, tam otwarte przestrzenie nie psuja klimatu gry. Diablo 3 tez trzeba dac szanse.

Krytykowania smug nie bede komentowal. mnie nie przeszkadzaja

 

 

Bardziej bym chcial - gry Mrocznej, Brutalnej - wnoszacej pewnego rodzaju klimat horroru i dramaturgii

a nie Kolorowej zabawki dla domoroslych dzieci

to jest slasher. Nie bedzie z tego horroru, nigdy nie bylo. Pierwsze czesci byly oszczedne, dlatego wydawaly sie mroczne i brutalne, dzisiaj kiedy mamy do dyspozycji o wiele wiecej mozliwosci w tworzeniu wirtualnych swiatow, moze sie wydawac ze zmienia sie na gorsze.

 

 

Oczywscie ktos moze uznac ze sie czepiam i szukam nie wiadomo czego w Demie - jednak mam pewne obawy z uwagi ze gre tworza juz inne osoby nizeli te ktory pracowaly przy 1 i 2 czesci

nikt sie tu nie czepia, ale radze troche chlodniej podejsc do ttej prezentacji :) A jesli chodzi o zespol tworzacy D3 to po finalnej wersji bedzie mozna poznac czy przy projekcie pracowali Ci sami ludzie co przy poprzednich odslonach

 

 

Oby tego nie zepsuli bo naprawde szkoda zeby gra jechala tylko na Opini 2 poprzednich czesci

Co racja to racja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wstalem, pije kawe i przeczytalem kolejna porcje narzekan nad grafika w grze ktora wyjedzie za 2 lata.

PANOWIE JAK GRA WYJDZIE I BEDZIE WYGLADAC TAK JAK TERAZ MOZECIE NARZEKAC,

Ktos napisal, ze ocenia sie to co jest teraz, owszem mozna, ale wypowiedzi raczej odnosza sie DO FINALNEGO PRODUKTU, a ludzie wypowiadaja sie jakby grali juz w d3. Dajcie na luz...

Co do MROCZNEJ grafiki, odpalcie teledysk COF:from the cradle to unslave, zabierzcie kota sasiadom jak potrzebujecie mroku....Jakos jak wpadalem na diruny, czy tez ballruny nie wspominajac o Cowrunach (jesuu jakie to bylo mroczne!) nie patrzylem na MROCZNOSC, tylko na miodnosc, GRYWALNOC. KTo wie jak d3 bedzie wygladal? Jakies lokacje prosto z PIEKLA....

Ja bym wolal (a to co narazie widzialem przekonuje mnie ze bedzie dobrze) DUZE zroznicowanie lokacji, bo o ile na powierzchni d2 z racji 5 aktow roznilo sie i to znaczaco, o tyle w obrebie aktu wszystko bylo stosunkowo monotematyczne/schematyczne.

Ostatnio zaliczylem Hand of God i powiem ze jedna wielka mapa z naprawde ciekawymi pomyslami (w d2 mapy przypominaja LABIRYNTY i wszedzie te kąty 90st)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda taka ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia

kazdy inaczej moze postrzegac to co zaobserwowal w prezentacji blizzarda

 

1. To ze gre tworza inne osoby niz 2 poprzednie czesci bylo juz wiadomo od dawna

glowni tworcy d1 i d2 ... wydali np . taka gre jak Titan Quest - ktory tez jest niezly !

 

2. Grafika grafika itd ... - kazdy ma swoje odczucia i pewne uprzedzenia!

Owszem - pamietam ze Pierwsze Screeny D2 pojawily sie jeszcze w latach 97-98

i gra praktycznie wygladala identycznie jak produkt Finaly ! roznica byly drobne zmiany w grafice buteleczek, scroli i niektorych umiejetnosci, interface wygladal praktycznie identycznie od pierwszy prezentacji

tak wiec nie liczyl bym na Diametralne zmiany co do grafiki postaci czy interface w stsunku do tego co wczoraj widzielismy.

 

3. Kazdy sie cieszy z faktu - ze gra zostala Oficjalnie zapowiedziana

Tak samo kazdy moze miec pewne obawy - co do produktu finalnego

 

Pamietam ze D2 tez na poczatku sie nie podobalo ludzia i psioczyli - jednak z czasem przekonali sie ze byla o doskonaloa kontynuacja 1 czesci - ktora godnie podniosla poprzeczke

 

i ja mam nadzieje ze podobnie bedzie z 3 czescia (mocno w to wierze) - a wstepne wrazenia niekoniecznie moga byc w pelni uzasadnione w produkcie Finalnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy psioczy ma obawy itp itd a teraz zadajcie sobie pytanie czy blizz spartaczyl jakas swoja gre? odpowiedz jest chyba jasna wiec co do d3 czy nawet sc2 nie mam watpliwosci ze beda mega gierami szkoda tylko ze bedziemy czekac jeszcze z 2 lata jak nie dluzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdą się zwolennicy i przeciwnicy. Cieszmy się, że D3 w ogóle powstanie.

 

@ HeatheN COF mroczny? proszę Cię... ;-)

http://pl.youtube.com/watch?v=GFxRkgPeQ7U Owszem wykonanie niezabardzo (gumowe ludziki:P) ale raczej komedia to to nie jest, i nie jeden horror moglby z tych scen korzystac;] no chyba ze dla Ciebie Feel jest mroczny ;-)

 

 

strongmen, co do zmiany grafiki w d2, owszem niewiele poza interfejsem sie zmienilo, nie sadze ze w d3 wrzuca jakis dx10.1 czy inne bezdety, narazie PS + bloom jest i starczy, jedynie geometria i texturki do poprawy i nie chce nic wiecej

 

nuO3-Lzuruha sluszna uwaga! Pamietam kiedys zestawienie najlepszych producentow (ktorych gry mozna w ciemno kupowac) :

=Squaresoft na konsole

=Blizzard na PC

Nie wiem czy glosowali userzy WOWa tylko, ale fakt faktem Blizz mnie nie zawiodl nigdy

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE JAK GRA WYJDZIE I BEDZIE WYGLADAC TAK JAK TERAZ MOZECIE NARZEKAC,

Ktos napisal, ze ocenia sie to co jest teraz, owszem mozna, ale wypowiedzi raczej odnosza sie DO FINALNEGO PRODUKTU, a ludzie wypowiadaja sie jakby grali juz w d3. Dajcie na luz...

Nie podniecaj sie tak - co niby mozna dzis komentowac? Moza od razu zamknijmy temat, bo "gry blizzarda krytykowac nie mozna" bo "za dwa lata wyjdzie". Czytam dzisl gry regularnie, w wielu watkach uzytkownicy odnosza sie do zapowiedzi. Czy to nie szokujace? Jak w ogole mozna komentowac zapowiedzi gier - np. grqafike, klimat etc. Zupelnie bez sensu. Dzien rozpoczynamy od 10 poklonow zkierowanych w strone siedziby Blizzarda, wielboac ich osiagniecia sprzed wielu lat, dodatkowo napelniajac konto daninami w ramach wdziecznosci za udostepnienie filmow, screenow i artoworkow - ktorych komentowac nie wolno (zastanowilbys sie przynajmniej, czy Blizzard tez nie chce, zeby ktos kometowac grafike ich gry, zwlaszcza, ze nikt nie nazeka na brak dx10 aa czy innych bajerow, a na KLIMAT).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecaj sie tak - co niby mozna dzis komentowac? Moza od razu zamknijmy temat, bo "gry blizzarda krytykowac nie mozna" bo "za dwa lata wyjdzie". Czytam dzisl gry regularnie, w wielu watkach uzytkownicy odnosza sie do zapowiedzi. Czy to nie szokujace? Jak w ogole mozna komentowac zapowiedzi gier - np. grqafike, klimat etc. Zupelnie bez sensu. Dzien rozpoczynamy od 10 poklonow zkierowanych w strone siedziby Blizzarda, wielboac ich osiagniecia sprzed wielu lat, dodatkowo napelniajac konto daninami w ramach wdziecznosci za udostepnienie filmow, screenow i artoworkow - ktorych komentowac nie wolno (zastanowilbys sie przynajmniej, czy Blizzard tez nie chce, zeby ktos kometowac grafike ich gry, zwlaszcza, ze nikt nie nazeka na brak dx10 aa czy innych bajerow, a na KLIMAT).

Po pierwsze podniecaja mnie troszke inne rzeczy niz gry (pogadaj z jakas kobieta wytlumaczy Ci), po drugie nikt nie karze zamykac tematu, ale trzeba wyczuc złoty srodek, a tu padaja wypowiedzi ZE NIC SIE W GRAFICE NIE ZMIENI, nie wiem z kad userzy czerpia takie informacje?!

No i dalsze narzekanie na klimat....nie wiem jak WY to robicie, ale po 10 minutach potraficie ocenic Klimat gry?! Dla mnie zapowiada sie ciekawa intryga i tyle

http://www.battle.net/forums/board.aspx?ForumName=d3-general i jakos nie widze zeby na forum zabroniono narzekania na grafike, bo jak narazie tam jest pelno takiego narzekania (moze to cos pomoze?) No i najwazniejsze nie oceniajcie smaku czekolady przez papierek, zapowiedz zapowiedzią ale jak tak dalej pojdzie zaraz jakas RECENZJE ktos napisze na podstawie filmiku....imho czekac na info a nie bawic sie we wróżenie z fusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy psioczą na grafikę, i interfejs, ale przecież twórcy nie są ślepi, i głusi żeby nie usłyszeć tych narzekań fanów. To że tekstury postaci narazie nie zachwycają, wcale nie znaczy że w finalnej wersji nie będą o wiele lepsze. IMO widać że jest to stare dobre Diablo, a grafika napewno będzie jeszcze do premiery mocno dopracowana, tak samo jak interfejs- Blizzard to profesjonaliści :rolleyes:

 

Nie wiem po co gadać o zamykaniu tematu itp. każdy może wyrazić swoje zdanie, ale na temat aktualnej jakości gry, a gadanie że gra będzie miała słabą grafike czy nie będzie miała klimatu to moim zdaniem czysta głupota

Edytowane przez marminho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slayer i Strongman mają troche racji. Po za tym oceniają to co jest teraz a nie finala. Każdy ma swoje zdanie wiec w czym problem, że coś komuś nie pasuje ?

 

Ja obejrzałem wczoraj ze 4 razy trailer w HD i po pierwszym zachwycie, gdy już emocje opadły zacząłem inaczej na to patrzeć ;].

Grafa technicznie jest spoko tylko brakuje mi:

- shaderów (postacie wyglądają jak z tektury - zero lśnienia broni,armoru itp - zupełnie jak w krap WoW - ogólnie brak czegoś takiego co nadaje połysk (nie wiem czy to shadery , czy specular map czy co tam jeszcze).

 

No i tylko tego mi brakuje w grafie z pkt technicznego.

 

Gorzej jest z punktu wizualnego. Za kolorowo jak narazie imo (o ile w tym lochu w miarę luz) to ten las bardzo przypominał mi warcrafta3. Za czysto, za mało brudno, za mało krwi, za kolorowo, zbyt pastelowo. Może to tylko taka lokacja ale zawsze. Kolorystykę imo i tak sie da zmienić, więcej krwi chyba łatwo dodać ale jak zaimplementować do tego engine'u shadery (czy tam bumpmaping), połysk powierzchni już na takim etapie gry ? Jeżeli to jest łatwe to sie nie martwię o D3. A nie martwiłbym sie w ogóle jakby Blizz udostępnił SDK do Diablo3 - wtedy fani zrobili by z tym co trza ;].

 

Nawet w tej postaci je kupie ale niedosyt by pozostał jakby to straciło mroczny klim.

Po pierwsze podniecaja mnie troszke inne rzeczy niz gry (pogadaj z jakas kobieta wytlumaczy Ci), po drugie nikt nie karze zamykac tematu, ale trzeba wyczuc złoty srodek, a tu padaja wypowiedzi ZE NIC SIE W GRAFICE NIE ZMIENI, nie wiem z kad userzy czerpia takie informacje?!

Ja takich wypowiedzi nie widziałem. Narzekali na grafe ale nie pisali ze nic sie nie zmieni wiec ? Po prostu oceniają ten stan jaki jest i tyle. Imo im wolno. Skoro ktoś ocenia D3 pozytywnie to czemu ktoś inny nie może go ocenić negatywnie :blink: ? Wiadomo ze to nie finalna wersja ale własnie ocaniamy tą niefinalną wersje. Imo nic złego w tym nie ma... Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...