Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja spodziewałem się takiej kolorowej grafiki. Pamiętam też jak mnie oczarował D1 gdy pierwszy raz zagrałem i gdy wyszedł D2 myślałem, że nawet tego nie ruszę bo za kolorowe a do dziś pogrywam w obie części. A pamiętacie pierwsze screeny z Max Payne albo Prey? Nie ma co jechać po D3 bo jeszcze wiele może się zmienić. A poza tym czy Wam przypadnie to gustu czy nie to i tak pewnie się wszyscy spotkamy online w D3 :lol2:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=GFxRkgPeQ7U Owszem wykonanie niezabardzo (gumowe ludziki:P) ale raczej komedia to to nie jest, i nie jeden horror moglby z tych scen korzystac;] no chyba ze dla Ciebie Feel jest mroczny ;-)

Z COF najbardziej trawię "Principle..." i "Dusk...". Każdy może mieć inną definicję mroku ---> dla nich COF grał jako support już w 93 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze to nie finalna wersja ale własnie ocaniamy tą niefinalną wersje. Imo nic złego w tym nie ma...

My nie oceniamy, ani finalnej ani niefinalnej, ludzie tutaj oceniają 19 minutowy film z gameplay'a, który nie wiadomo nawet kiedy został nagrany i na jakiej wersji gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiec nie liczyl bym na Diametralne zmiany co do grafiki postaci czy interface w stsunku do tego co wczoraj widzielismy.

 

Ja takich wypowiedzi nie widziałem. Narzekali na grafe ale nie pisali ze nic sie nie zmieni wiec ? Po prostu oceniają ten stan jaki jest i tyle. Imo im wolno. Skoro ktoś ocenia D3 pozytywnie to czemu ktoś inny nie może go ocenić negatywnie :blink: ? Wiadomo ze to nie finalna wersja ale własnie ocaniamy tą niefinalną wersje. Imo nic złego w tym nie ma...

A teraz widzisz?

No nic zlego nie ma w ocenianiu tego co jest, ale spisywanie na straty diabelka 3 w wyniku obejzenia 10m gameplaya wczesnego nie uwazasz ze jest przesada? I wlasnie o to mi chodzi niektorzy pisza jakby w d3 juz grali....

Na forum d3 oficjalnym padaja teksty o wiek Caina (20lat po LOD historia), o noge wirsta, czy bedzie cow lvl, forgotten tower itd, a tu jakos tylko psioczenie widze <_<

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze ludzie narzekaja to zrozumiale jednak blizz slucha fanow w pewnych kwestiach i juz nie jedna rzecz przerobili np w sc2 i pewnie nie jedna jeszcze przerobia ;] tak samo bedzie w d3. ciekawi mnie czy podobnie jak w sc2 wprowadza q&a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strongmen, co do zmiany grafiki w d2, owszem niewiele poza interfejsem sie zmienilo...

Chyba kazdy fan zdaje sobie z tego sprawe:) jednak NIE MOZNA z gory zakladac ze bedzie tez tak w przypadku d3! Narazie to jest HOUSE ENGINE, wiec jak wezna go na warsztat moga cos wycisnac (nie do przesady bo ilosc mobkow zarznie kompa)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladnelem jeszcze raz gameplaya tym razem w HD

 

rzeczywiscie pewne elementy stoja na b.wysokim poziomie i napawaja optymizmem

podsumowujac zapowiada sie naprawde NICE ;-)

 

tylko czekac i zacierac rece

 

 

Edit

z tego co udalo mi sie wyczytac jedyna oplata bedzie ta ktora bedziemu musieli

zaplacic za oryginalny produkt by cieszyc sie gra na BN :) -OBy -

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w dla Przypomnienia dla tych co sadza ze Diablo2 gameplay z 98 roku badzo sie zmienil w stosunku do wersji finalnej ;-)

No, tu to jest 'mroczno'! (aż nic nie widać)

 

Może takie lightowe kolorki będą na normalu, potem na nightmare 'mroczniej', a na hellu 'najmroczniej'! ;)

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie gdyby t obyło MMO abo by był, za BN nie powinno być abonamentu.

 

Ciekawi mnie ilość graczy w jednej rozgrywce, zostaną przy 8, czy może będzie więcej/mniej?

Imho 8 w sam raz, zeby nie bylo potem jak w wow gdzie na raida trza bylo 40 osob szukac:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może takie lightowe kolorki będą na normalu, potem na nightmare 'mroczniej', a na hellu 'najmroczniej'! ;)

Nie sądzę, aby tak było, ale imo całkiem nowatorski pomysł, mogło by być ciekawie :)

 

Imo gra spełni nasze oczekiwania. Twórcy zapewne nie chcą ponieść porażki jak konkurencyjny "hit" typu HG:L

 

pzd

 

 

ot/ Może byście przestali narzekać już na (prawie)każdą nową grę, jaki to crap wyjdzie albo i nie, tudzież porównywanie zapowiedzianej gry (nie tylko D3) do innych, które "przecież" też są crapem...eh już sie czytać nie chce, ciągle tylko jaki to wow ble i fuu itd i inne gry też

/ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu narzekacie na to że mało mroczne,a tu proszę cytat z strony o Diablo:

"(...) Ze screenshotow i filmików możemy wywnioskować, ze ta część ma być mroczna. Dużo bardziej mroczna od poprzedniej - wilki, kruki, wszechobecna ciemność... Wygląda na to, ze Blizzard wraca do korzeni Diablo. Dat żadnych nie podał, ale sądząc po stopniu zaawansowania, D3 może wyjść nawet przed StarCraftem 2. Pozostaje tylko czekać ;) "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho 8 w sam raz, zeby nie bylo potem jak w wow gdzie na raida trza bylo 40 osob szukac:|

Szukać ? To chyba mówisz o raidowaniu bez gildii z randomowymi graczami = totalny bezsens.

 

ABO nie będzie, przecież to jest oficjalnie potwierdzone przez blizza, będzie battlenet 2.0, czy jakoś tam. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukać ? To chyba mówisz o raidowaniu bez gildii z randomowymi graczami = totalny bezsens.

 

ABO nie będzie, przecież to jest oficjalnie potwierdzone przez blizza, będzie battlenet 2.0, czy jakoś tam. ;]

No bo oczywiscie zeby grac to juz trzeba w gildie sie bawic....nie wszyscy chca tracic swoje zycie na gre!

Wystarczy 5-6 znajomych i pomoc ich, ale w wow to bylo za malo...mniejsza o to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos sie nie doczekalem chyba tej 2 czesci muza leciala potem bnyla zpaowiedz konca imprezy na innej sccenie i koniec . CO Wiec bylo w tej rozmowie z tworcami?? albo czy bedzie mozna ja ogladnac gdzies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos sie nie doczekalem chyba tej 2 czesci muza leciala potem bnyla zpaowiedz konca imprezy na innej sccenie i koniec . CO Wiec bylo w tej rozmowie z tworcami?? albo czy bedzie mozna ja ogladnac gdzies

Wywiad jeszcze trwa :) właśnie lecą pytania do twórców od publiczności. Za chwilę napiszę pokrótce o czym mówiono.

 

Ok, spotkanie dobiegło końca. Wywiadu udzieliło 4 gości z teamu developerskiego, odpowiedzialnych głownie za postacie bohaterów, NPC i moby w grze. Sporo zostało powiedziane o procesie tworzenia głównych postaci, w którym szczególny nacisk został położony na ich związek z fabułą oraz na wygląd ukształtowany przez pryzmat 20 lat wydarzeń pomiędzy d2 i d3. Twórcy obrali kilka założeń developerskich których trzymają się w całym procesie tworzenia gry. Jednym z nich jest założenie, że każda z klas postaci jest "cool" na swój odrębny sposób, a skille mocno kojarzą się z daną klasą. Cechy charakterystyczne klas nie przenikają się (tu jako przykład podano siłę barbarzyńcy, której nie posiada żadna inna klasa). Brnąc dalej w tę myśl dodali, że Witch Doctor jest przeciwnością barbarzyńcy, a sam z kolei różni się od nekromanty.

Później zaczęła się paplanina gościa od efektów, który skupił się na technikaliach wspominając o fizyce i o różnych animacjach potworów na wszystkie rodzaje uderzeń. Następnie podkreślił, jak dużą uwagę przywiązują do animacji śmierci mobów, pokazując na końcu na slajdach równanie "monster + explosion = awesome", co wywołało śmiech na sali.

Z ciekawych pytań od widowni padło IMO tylko jedno: pytanie o cowlevel (twórcy odparli że to tajemnica).

 

 

 

Sorry, Brush, ale czy ty potrafisz czytać? Wywiad był w godzinach 17:20-18:10.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich płaczących ze Diablo 3 wyglada jak WoW , albo ze diablo 2 bylo "mroczniejsze" - proponuje zalozyc okulary.

 

Dołączona grafika

 

 

rzeczywiscie Diablo2 mroczniejsze w doslownym znaczeniu tego slowa. Ciemnia, oszczedna dwuwymiarowa grafika w porownaniu z bogatym w szczegoly otoczeniu 3D w Diablo 3. A barbarzynca z D3 rzeczywiscie niepodobny kompletnie do swojego poprzednika, wyglada przeciez jak postac z WoW ( pewnie przypomina Taurena ) :>

 

Ale trzeba na cos narzekac, prawda ? Bo tyle osob sie zachwyca ze bedzie nowe odswierzone Diablo, cos musi byc nie tak ;)

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to, logo nie płonie?! Wstyd, żenada, ideałów zdrada. ;)

 

Tak poważnie to dobrze wygląda, a to, że nie będzie ciemno jak w ***** to tylko na plus. Ktoś też narzekał, że jakieś kolorowe smugi przy ataku... warto zauważyć, że to podkreśla użycie umiejętności, bo walił barbarzyńca też normalnie i smug nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poważnie to dobrze wygląda, a to, że nie będzie ciemno jak w ***** to tylko na plus. Ktoś też narzekał, że jakieś kolorowe smugi przy ataku... warto zauważyć, że to podkreśla użycie umiejętności, bo walił barbarzyńca też normalnie i smug nie było.

to wiadomo ze umiejętności, chodzi o to ze jak juz sie pojawiaja, to za fest swieca. wszyscy sie boją, że drugi wow bedzie. Tez odnosze takie wrażenie, mam nadzieje ze się mylę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo, jest dobrze a nawet bardzo. Jak jest za jasno to sobie ekran sciemnicie :P

gra tak bardzo wyczekiwana, wreszcie oficjalnie zapowiedziana nawet pokazany kawałek gry (!) a Wy tu marudzicie :]

cieszmy sie ze w ogole wyjdzie, a o wykonanie nie ma co sie bac. w końcu to blizzard.

narzekacie na te lokacje na powierzchni a przypomnijcie sobie jak wygladał drugi akt w d2 ? pustynia, jasno jak cholera, dopiero jak słonce zaszło było ciemno (nie liczac kanałow, itp). 5 akt tez nie za ciemny. ja nie moge sie doczekac momentu, gdy zobacze diablo w jego sankturaium ^^ to bedzie dopeiro coś.

i tak jak wyzej co niektorzy pisali, oceniac mozna, ale spisywac tytuł na straty, to ogromny bład. mnie sie podoba, i juz w ciemno moge zamowic edycje kolekcjonerska :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...