Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Singiel - dobry, czy nie, ale wypada przejść - i to kilkakrotnie - by sobie radzić na necie. Taka prawda.

 

Mnie odpowiadał jedynie do koszmaru - I Akt na Piekle - Diabliki mają immune na ogień, a ja gram fire sosą - n/c :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naecie mozesz kupic postac 99lvl BEZ wydanego ani jednego pkt w skile i statysytki...Nie wierzysz? pogoogluj, a dla przypomnienia w d2 raczej bez taxi nici byly

wierze, wierze. Wiem, że są d2markety i jest ich nawet sporo. Nie wierze tylko w to, że można przejść grę do 4aktu na koszmarze, jeszcze do tego sorce nie dodając żadnego skilla ani atrybutu. Przecież na koszu, aż roi się od niewrażliwych na ogień <_<

 

Tak, zgadzam się gra SP w porównaniu z MP jest niczym. Śmieszą mnie troche klucze w SP, które i tak nam nic nie dają

 

Zzizzy - no to tylko zbierać na Infinity dla merca [;

Edytowane przez qnikzoor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda troche, zbyt "wowowo" bedzie :lol:. Gdyby blizz dałby sdk fani w 5 min by to przerobili a tak trza to przełknąć i liczyć na wiecej mrocznych lokacji (i na to, że lokacje już pokazane nie są tymi najmroczniejszymi)...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to po prostu za malo ludzi sie pod petycja podpisalo zeby im sie oplacilo cokolwiek zmieniac.

 

Ponad 52000 ludzi sie podpisalo.

 

Diablo 2 sprzedalo sie w ponad 4mln kopi, wow pewnie juz grubo ponad 10mln. ( w 2007 mial 9mln)

 

Co powiedzmy niech nam da kolejnych 10mln potencjalnych klietow na D3... z tego 52tys jest nie zadowolonych ze zmian, naprawde nie duza roznica dla nich. Wola sracic 52tys niz przypadkiem 9mln ktorym akurat nowa oprawa diablo sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już to wklejał, ale...

 

Witch doctor zajął miejsce nekromanty w Diablo III - przyznał otwarcie Jay Wilson z Blizzarda sugerując, że to nie jedyne roszady w zestawieniu klas postaci.

http://gry.interia.pl/news/diablo-iii-bez-nekromanty,1158045

 

No to świetnie, zawsze grałem tylko nekro, na bnie w d2lod mam po kilka nekro rozwinietych na rozne sposoby kolo 90lvla~, to postac ktora mnie zawsze fascynowala, zreszta czytajac ksiazki diablo sie niezle wczulem w jej klimat itp, a tu jakis badziewny witch doctor wogole nie pasujacy do klimatu diablo ma zajac jego miejsce, ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już to wklejał, ale...

 

 

http://gry.interia.pl/news/diablo-iii-bez-nekromanty,1158045

 

No to świetnie, zawsze grałem tylko nekro, na bnie w d2lod mam po kilka nekro rozwinietych na rozne sposoby kolo 90lvla~, to postac ktora mnie zawsze fascynowala, zreszta czytajac ksiazki diablo sie niezle wczulem w jej klimat itp, a tu jakis badziewny witch doctor wogole nie pasujacy do klimatu diablo ma zajac jego miejsce, ehh...

Na biednej jakosci filmiku z GP, oraz bez audio, gwrantuje Ci ze sam bys WD uznał za Nekrusa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tegorocznym Blizzconie (10-11 listopada ;o) bedzie mowa o nowych klasach w D3:

http://www.gram.pl/news_8gziH,e0_O_nowych_...Blizzconie.html

 

a tutaj w punktach co ma być jeszcze w programie:

1. Projekty postaci w Diablo III

2. Projekt gry Diablo III

3. Diablo III – wiedza i materiał ilustracyjny

4. Rozgrywka w StarCraft II

5. StarCraft - wiedza

6. StarCraft II - materiał ilustracyjny

7-11 - krap WoW

12. Blizzard - wstawki filmowe

13. Blizzard - dźwięk i muzyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barbarian will be the only returning class in Diablo 3

When Blizzard announced the first two classes in Diablo III, the Barbarian and the Witch Doctor, at least one fan of the series was taken aback by the class rehash. That would be me, for the purpose of this post. After enduring such a long wait for the third Diablo installment, why resuscitate the Barbarian, when there are plenty of perfectly good fantasy game archetypes still left to explore?

 

Diablo III lead designer Jay Wilson says the reason is simple. The Barbarian in Diablo II could’ve been better. He was a bit more diplomatic in his dissing, saying that the brute force attack class had “room for improvement.”

 

There’s one class that definitely won’t be coming back for another appearance in Diablo III. And Wilson says that it was because that class was just shy of perfectly designed.

 

The Necromancer, he said, was simply a victim of his own success. He was just too well crafted as a character, something that Wilson’s Blizzard design cohorts, current and former, likely don’t mind hearing. Necro fans on the other hand, probably won’t be too thrilled to learn of his disappearance, despite the Witch Doctor class’s similarities.

 

Wilson says that there are absolutely no plans to bring back any other classes, but, given that Blizzard wasn’t breaking any news at Games Convention, wouldn’t dish any details on what the remaining three classes will be.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO bedzie na pewno - prawdopodobnie zmieni sie nazwa, wyglad i moze troche przetasuja skille.

Spodziewam sie (oprocz dwoch wyzej podanych, ofkors) - ofensywnego czaromiota, jakiegos wojownika i kogos z czarami wspomagajacymi (kaplan?). Taki typowy standardzik. Ale moze Blizz czyms nas zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO bedzie na pewno - prawdopodobnie zmieni sie nazwa, wyglad i moze troche przetasuja skille.

Spodziewam sie (oprocz dwoch wyzej podanych, ofkors) - ofensywnego czaromiota, jakiegos wojownika i kogos z czarami wspomagajacymi (kaplan?). Taki typowy standardzik. Ale moze Blizz czyms nas zaskoczy.

Jaki standardzik? W diablo nigdy nie bylo postaci stricte supportującej, trzeba bylo bardzo modzic buildami, żeby taką stworzyć (np tvt hammer z wymaxowana modlitwa - synergia do holy bolta). Z każdej klasy dało się zrobić wymiatacza, który spokojnie dawał radę solo przy dużym dps ;) Nie zapominajmy, że diablo posiada tryb single player i nie jest typowym mmorpg (i bardzo dobrze).

 

Bardzo się cieszę z tego, że wszystkie klasy poza barbem będą nowe. Pewne schematy zostaną zachowane, ale taki zabieg znacznie odświeży i urozmaici rozgrywkę. Nie to co w innych grach tego typu, że z częśći na część otrzymujemy jedynie lepszą grafikę i nowe przedmioty ;)

Edytowane przez blasphemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO bedzie na pewno - prawdopodobnie zmieni sie nazwa, wyglad i moze troche przetasuja skille. (...)

No raczej, wiele nowego nie da się już wymyślić ... przecież kierowcy ciężarówki albo policjanta z suszarką nie dadzą jako postaci. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo III - wywiad z głównym projektantem!

 

http://www.gry-online.pl/s014.asp?ID=182

 

Z wywiadu można dowiedzieć się m.in. o fakcie, że tylko barbarzyńca jako postać został przeniesiony z Diablo i Diablo 2. Reszta postaci będzie całkiem nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo III - wywiad z głównym projektantem!

 

http://www.gry-online.pl/s014.asp?ID=182

 

Z wywiadu można dowiedzieć się m.in. o fakcie, że tylko barbarzyńca jako postać został przeniesiony z Diablo i Diablo 2. Reszta postaci będzie całkiem nowa :)

Zobacz kilka postów wyżej a dokładnie post cavarra... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo III - wywiad z głównym projektantem!

 

http://www.gry-online.pl/s014.asp?ID=182

 

Z wywiadu można dowiedzieć się m.in. o fakcie, że tylko barbarzyńca jako postać został przeniesiony z Diablo i Diablo 2. Reszta postaci będzie całkiem nowa :)

Z tym przenoszeniem barba z Diablo 1 to lekka przesada, bo tam byl on przeciez nieoficjalna postacia z dodatku (dostepna po eydcji pliku tekstowego) i nie mial nawet swojego modelu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...