Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że WoW to inny rodzaj gry w Diablo ilu graczy będzie grało jednocześnie 2,4,8 nie więcej poza tym ludzie zostali przyzwyczajeni do tego, że od zawsze grali w Diablo bez abonamentu, a że człowiek to dziwny stwór jak się przyzwyczai do czegoś to trudno mu się odzwyczaić.

a co to ma za znaczenie ze w jednej grze 2-4-8-16 ??

zaloza inna gre i bedzie kolejna mnogosc 2-4-8 itd ...

 

cos czuje ze D3 i BN bedzie niestety platny i raczej male szanse by zrezygnowali z takiej gory zlota - tylko dla ideii ze BN nigdy wczesniej nie byl platny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tez mi sie to nie podoba - niestety jak bedzie platne, to albo D3 oleje, albo zadowole sie singlem - bo coz poradzic ... Zywje jedynie nadzieje, ze firma z takimi tradycjami, moze chciec nadal utrzymywac serwer np: z reklam etc. Chociaz po tym jak podzielili SC 2 na trzy czesci jest to malo prawdopodobne. Kasa rządzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to ma za znaczenie ze w jednej grze 2-4-8-16 ??

zaloza inna gre i bedzie kolejna mnogosc 2-4-8 itd ...

 

cos czuje ze D3 i BN bedzie niestety platny i raczej male szanse by zrezygnowali z takiej gory zlota - tylko dla ideii ze BN nigdy wczesniej nie byl platny

W Diablo można było sobie samemu postawić serwer i grać z kumplem/kumplami, teraz jak wprowadzą abonament zapewne zrezygnują z opcji LAN, Direct IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy przeczytajcie wypowiedz ludzi z blizza dokladnie

 

szefostwo studia zapewnilo ze nie chce wprowadzenia abonamentu jako takiego. Niemniej część funkcji tej sieci będzie płatna" <- to jest tłumaczenie oficjalnego stanowiska, a z niego możemy wywnioskować, że nie bedzie abonamentu tj. granie będzie za friko. a jakies inne bajery typu nie wiem wieksza lista przyjaciol czy brak reklam itp bedzie juz platna. ot co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Now let us all remember that this is what happens when we question Blizzard. They create logos like this to taunt us, then show us a grimmer, bloodier Diablo III than ever before.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ":D"
Dołączona grafika
Edytowane przez piotrjancy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey. Looknijcie na to: Screen 2.

Widać tam 5 postaci z tego 3 już znane nam. Barbarzyńca po środku, z lewego końca czarnoksiężnik, obok z prawej Barba - Witch Doktorek chyba. A te pozostałe? :wink:

--------------------------------

QX9650 (overclocked to 3,5 GHz, 3x350, 1.26 V), 8 GB Mushkin XP 8500 DDR2 (2x dual channel, CL5 5-5-5-15, 2.1 V), EVGA 780i, EVGA 9800GX2 (overclocked -> core 740 / shader 1850/ memory 1100), Asus Xonar D2, 500GB WD Abbys, Samsung DVD-RW, ModeCom Volcano 850 W, Nec 90GX2 MultiSync Pro, LC (Swiftech Apogee GTX, EK WB 9800GX2, Laing DDC 12V 1plus RT, Aquabay M3 Thermaltake, Thermochill PA120.3, 4x Fender 120, Feser One).

 

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey. Looknijcie na to: Screen 2.

Widać tam 5 postaci z tego 3 już znane nam. Barbarzyńca po środku, z lewego końca czarnoksiężnik, obok z prawej Barba - Witch Doktorek chyba. A te pozostałe? :wink:

dość niewyraźne, ale wydaje mi się, że to po prostu te 3 klasy postaci x2 dla każdej płci Edytowane przez Nargil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzyć jest 6 ;].

Kurcze macie racje :damage_wall: Trochę się zapędziłem. Na screenie jest 6 personów.... :oops:

 

--------------------------------

QX9650 (overclocked to 3,5 GHz, 3x350, 1.26 V), 8 GB Mushkin XP 8500 DDR2 (2x dual channel, CL5 5-5-5-15, 2.1 V), EVGA 780i, EVGA 9800GX2 (overclocked -> core 740 / shader 1850/ memory 1100), Asus Xonar D2, 500GB WD Abbys, Samsung DVD-RW, ModeCom Volcano 850 W, Nec 90GX2 MultiSync Pro, LC (Swiftech Apogee GTX, EK WB 9800GX2, Laing DDC 12V 1plus RT, Aquabay M3 Thermaltake, Thermochill PA120.3, 4x Fender 120, Feser One).

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze miałem czekac na D3 grając w D2 - ale mnei okradli więc odłożyłem D2 na półkę.

Zastanwaiłem się nad jakąś fajną gierką : między warhammer online , AoC , WoW aby przeczekać czas do D3.

Namawiałem 2 kumpli żeby ze mna popykali w WoWa - ale nie bo oni nie są debile i nie będą płacić jakiś śmiesznych abonamentów za grę. Widać że w D3 również będzie opłata - więc niestety nastały czasy że będą musieli zostać debilami - teraz już nic nie ma za darmo. Widać z gry za mała kasa jest żeby utrzymać serwery. Niestety to co kiedyś było śmieszne staje się rzeczywistością - jednak jeśli opłacić abonament to musza na grę chuchać i dmuchać aby to było jak najbardziej grywalne (wręcz genialne ) :) i oby D3 takim się stało!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze miałem czekac na D3 grając w D2 - ale mnei okradli więc odłożyłem D2 na półkę.

Zastanwaiłem się nad jakąś fajną gierką : między warhammer online , AoC , WoW aby przeczekać czas do D3.

Namawiałem 2 kumpli żeby ze mna popykali w WoWa - ale nie bo oni nie są debile i nie będą płacić jakiś śmiesznych abonamentów za grę. Widać że w D3 również będzie opłata - więc niestety nastały czasy że będą musieli zostać debilami - teraz już nic nie ma za darmo. Widać z gry za mała kasa jest żeby utrzymać serwery. Niestety to co kiedyś było śmieszne staje się rzeczywistością - jednak jeśli opłacić abonament to musza na grę chuchać i dmuchać aby to było jak najbardziej grywalne (wręcz genialne ) :) i oby D3 takim się stało!!!

Za grę po necie nie będzie opłaty, tylko za jakieś usługi na bnecie...

A co do mmorpg to jak lubisz tylko i wyłącznie pve to WoW a jak pvp do War.

http://pc.gamespy.com/pc/world-of-warcraft...g/918307p1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znając życie będą to usługi bardzo wpływające na rozgrywkę w ten sposób że i tak użytkownik będzie musiał wykupić abonament.

Napewno nie zrobią usług typu chat itp.. tylko bardziej znaczące aspekty bez których gra będzie tracić swój klimat albo zmuszać uczestnika do wykupienia.

 

Druga sprawa - o diablo 3 będzie przez okres roku tak głośno , że napalą ludzi którzy bez problemu zapłacą dajmy na to abonament w wysokości 50-60 zł . Więc wątpie że oskubią kurę znoszącą złote jajka!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych 8 mln kont, polowa ponad to żniwiarze, kolesie ktorzy na tym zarabiaja wiec dla nich abonament jest niczym, sprawdzcie ceny zlota czy innych.... naprawde prawdziwi gracze stanowia odsetek.

Dlaczego dramatyzuje?

Bo wow to tasiemiec, tam czlek (wylaczylem sie) siadal na 8 godzin i nie wiedzial kiedy to zleciało, a diablo szczegolnie na bn, dawalo przyjemna rozgrywke na 2-3 godzinki, ba nawet kilka balrunow i czlek mogl spokojnie odejsc, grales kiedy chiales, kiedy miales ochote, a wow to inna para kaloszy...

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych 8 mln kat, polowa ponad to żniwiarze, kolesie ktorzy na tym zarabiaja wiec dla nich abonament jest niczym, sprawdzcie ceny zlota czy innych.... naprawde prawdziwi gracze stanowia odsetek.

Dla człowieka, którego stać na abonament za neta, sprzęt do gry to wydatek 50zł też jest niczym niemożliwym do pokonania. Nie wiem dlaczego tak dramatyzujecie, wiem, że niektórzy na myśl o wydaniu 50zł co miesiąc dostają białej gorączki bo od zawsze gry spływały do nich za darmo.

 

Btw "kont".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatkowe 50zł miesięcznie to spory wydatek, z korkiem w pupie nie żyję.

to że czasem coś kupię do PC, jakąś grę, opłacę rachunki za media... nie znaczy że kolejne 50zł to jest nic

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatkowe 50zł miesięcznie to spory wydatek, z korkiem w pupie nie żyję.

to że czasem coś kupię do PC, jakąś grę, opłacę rachunki za media... nie znaczy że kolejne 50zł to jest nic

To jest taka sama usługa jak dostęp do netu, "opłaty za media", przecież nikt nie zmusza do korzystania... poza tym abo w wow to jakieś 42zł chyba (płacone kartą, ile to jest, 3h przykładowej pracy ?), więc nie wiem skąd wzięliście te 50zł za d3 ? Ktoś puścił źle zinterpretowaną wypowiedź devsów i już wszyscy na okrągło powtarzają, że aby zagrać w d3 po necie trzeba będzie płacić abo, co nie jest prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę że nie będzie można pograć w LAN'ie. Nie mogą przecież wymusić na graczach obowiązku posiadania neta do gry wieloosobowej. Tak mi sie przynajmniej wydaje.

 

Swoją drogą to nie mogę się doczekać daty premiery ;) Ach te nocki zarwane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest używką, więc to tylko kwestia ustawienia priorytetów w budżecie na rozrywkę. Albo chcę grać - wydaję na to pieniądze, albo mam inne sposoby spędzania wolnego czasu i na nie wydaję pieniądze. Banalnie prosta sprawa, a płaczecie jak dzieci: chcecie grać za darmo, grajcie w tibię, czy inny darmowy crap, nikt was nie zmusza do płacenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak btw. gameplay'a, to czy zauważyliście,że odgłosy wyrzucanych przedmiotów, kasy i potion'ek jest identyczny jak w D2 ? No chyba, że ja coś ze słuchem mam.

 

Ale czarodziejka, tfu, wizard (na jedno wychodzi ;) ) ładnie kosi :)

 

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...