Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

http://ve3d.ign.com/articles/news/49779/Di...y-Movie-Preview

 

gameplay

 

Podświetlanie wrogów jest żałosne, może jeszcze duże strzałki niech dadzą, najlepiej różowe...

Podświetlanie rzeczywiście debilne ale to pewnie da sie wyłączyć. Ogólnie kraina mi sie podoba - ja bardzo lubiłem 2 akt w d2 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wrecz przeciwnie, nie lubie pustyni w d2, ale podziemia w drugim akcie sa bardzo fajne ;) Najbardziej do Diablo pasuja mi tereny z pierwszego i ostatniego aktu.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to Monk jest podobny do zabójczyni. Te pazury, ostrza naręczne. Fajnie że są już 4 klasy postaci, ciekawe czy jeszcze jakiejś nie dorzucą ;) Trochę smutne to jest że Blizzard takie obsuwy robi, bo aż by się w D3 pograć chciało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką postać mają wprowadzić? Może Chucka Norrisa? Gra jeszcze nie wyszła... ba pewnie jeszcze długo nie wyjdzie, a już narzenie, kolory są brzydkie, postacie są nie teges. Zróbcie sobie własną grę z postaciami i kolorami jakimi chcecie, albo pograjcie w Loki tam macie jakże oryginalne postacie i jakie ładne kolorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką postać mają wprowadzić? Może Chucka Norrisa? Gra jeszcze nie wyszła... ba pewnie jeszcze długo nie wyjdzie, a już narzenie, kolory są brzydkie, postacie są nie teges. Zróbcie sobie własną grę z postaciami i kolorami jakimi chcecie, albo pograjcie w Loki tam macie jakże oryginalne postacie i jakie ładne kolorki.

cool down...

 

Monk na blizz.com:

http://www.blizzard.com/diablo3/characters/monk.xml

 

Dodatkowo Monk Gamaplay:

http://www.blizzard.com/diablo3/media/movi...onkgameplay.xml

 

I Monk trailer:

http://www.blizzard.com/diablo3/media/movies/monk.xml

 

Mnie tam sie ta postać bardzo podoba. Kolorystykę poprawili i nie pozostaje nic innego jak wyłączyć podświetlanie i czegać na D3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.diablo3.net.pl/portal/d3/22/274...k_Gameplay.html

 

Dłuższy gameplay Monk-iem. Dla mnie te filmiki z GC są jak "zbawienie" bo okazuje się, że diabełek pozostanie taki jaki był ;) I na całe szczęście! szkoda że najprawdopodobniej trzeba będzie czekać do 2012 ;( no ale to samo było z dwójką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak dla mnie też dziwne rozumowanie. Po co zmieniać skoro jest dobre a potem słyszy się że "nowa grafiika w starej formie, liczyłem jednak na powiew świeżości. Sam bym chciał aby były jakieś nowe postacie ale opcjonalnie do wyboru. Starzy wyjadacze grają tym co lubią a jak komuś się znudziło to testuję grę czymś nowym

 

chociaż ja fanem diablo jednak nigdy nie byłe. Tylko 1 część mnie wciągnęła. Ale to było dawno temu :) mam nadzieję że 3 spodoba się mi i wam zagorzałym i wiernym fanom gry :)

 

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie BlizzCon 2009 był bardzo udany pojawiło się już tłumaczenie Mnicha - teraz trzeba czekać na dokładne (a oto bardzo trudno) tłumaczenie panelów z imprezy. Pisze o dokładnym bo często ważne konkrety po angielsku są zastępowane ogólnikami po polsku i nie można wynieść ważnych treści (podtekstów, żartów itp.) z tłumaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie BlizzCon 2009 był bardzo udany pojawiło się już tłumaczenie Mnicha - teraz trzeba czekać na dokładne (a oto bardzo trudno) tłumaczenie panelów z imprezy. Pisze o dokładnym bo często ważne konkrety po angielsku są zastępowane ogólnikami po polsku i nie można wynieść ważnych treści (podtekstów, żartów itp.) z tłumaczenia.

Mógłbyś podać linka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak dla mnie też dziwne rozumowanie. Po co zmieniać skoro jest dobre a potem słyszy się że "nowa grafiika w starej formie, liczyłem jednak na powiew świeżości. Sam bym chciał aby były jakieś nowe postacie ale opcjonalnie do wyboru. Starzy wyjadacze grają tym co lubią a jak komuś się znudziło to testuję grę czymś nowym

Przeciez wprowadzili ogrom zmian, z tego co widać na gameplayach mnich jest całkowicie nową postacią z nowymi skillami. Powiew świeżości to jedno, a zachowanie miodności poprzedniej części to drugie. Jak dla mnie póki co Blizzard znalazł balans między tymi dwoma aspektami (kolega grał w D3 na Games Com i jest zachwycony, chociaż wiadomo, cięzko ocenić grę po parudziesięciu minutach gry).

Edytowane przez blasphemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z gry w D3:

http://www.gamezilla.pl/content/diablo-3-wrazenia-z-gry

 

Tak jak było wcześniej wspominane D3 najwcześniej w 2011:

http://www.gamezilla.pl/content/czekasz-na...sie-w-2010-roku

Wielka szkoda ale co zrobić. Oby się przed Euro ukazał chociaż.

 

A tak poza tym to monk ownuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu i zapoznaniu się z materiałami z BlizzConu doszedłem do wniosku, że nowa postać jest bardzo interesująca. Chyba jednak nie będzie maiła żeńskiego odpowiednika jak ma to miejsce w przypadku barba, witch doctora i maga? Bo czy widzieliście kiedyś kobietę mnicha?

Idąc dalej za ciosem mogę wysnuć wniosek, ale są to tylko moje przypuszczania, że o ile dobrze rozumuję kolejna, piąta postać to będzie kobieta (w końcu balans musi być skoro jest tylko 1 odpowiednik męski - mnich i to i musi być żeński).? A co niby pasuje najlepiej jako postać na kobietę, zważywszy, że tak naprawdę brakuje jakiegoś wojownika od broni dystansowych? Oczywiście Amazonka.

To tylko moje domysły i mogę się mylić. Póki co trzeba bacznie śledzić sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak w diablo 2....tia......

CO wyscie sie tak tych płci uczepili?

Mnich to FACET i koniec, AMAZONKa to baba i KONIEC...

A nie zauważyłeś ze Blizz właśnie taką "metodologię" wprowadza ze każda klasa ma damski i męski odpowiednik ;). Moim zdaniem to jest zły pomysł. Wolałem stary podział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeatheN, jakbyś trochę sledził newsy o D3, to byś wiedział, ze KAŻDA postać będzie miała "wersję" męską i żeńską. EOT.

 

A nie zauważyłeś ze Blizz właśnie taką "metodologię" wprowadza ze każda klasa ma damski i męski odpowiednik ;). Moim zdaniem to jest zły pomysł. Wolałem stary podział.

Nie zrozumieliscie mnie... Chodzi o moje odczucia...moga dac do wyboru BABKE, FACETA czy tez EUNUCHA, dla mnie barb to facet , amazonka to babka a mnich to łysy koles... i tym bede sie w czasie wyboru kierowal, bez wzgledu na mozliwosci kreowania.... a piszczycie jakoby to bylo takie straszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...