Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli grafika będzie słaba to nie wywinduje jakości rozgrywki na wyższy poziom (nie ma jakiejś równowagi w stylu: ujmujesz z jakości grafiki zyskując na miodności).

 

Lepiej by jakość gry była świetna (miodność jak to chyba w secret service pisali), a grafika ... też była świetna (i jakościowo i artystycznie).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im blizej premiery tym jakos mniej mi sie ta gra podoba...

Styl walki jak dla mnie jest za malo kontaktowy.

Ok rozumiem ze mag napierdziela jakas kula ognia czy cos... ale niech to bedzie raz na jakis czas, niech uzyje tez swojej laski, kostura czy bulawy, a tu poprostu jest juz wszystko ogien, pioruny, lod i wypierdziela to z siebie jak pociski z uzi.

Zaczyna mi to wszystko smierdziec japonskim gownem... Znikaniem, pojawianiem sie gdzie indziej, wywalaniem miliona wybuchajacych flakonikow, lataniem, pierdzeniem, jeszcze brakuje pikaczu strzelajacego spod ogonka...

 

Diablo to mialabyc walka ludzi z piekielnymi poczwarami, a nie napierdlanka xmenow z kosmitami i innymi popaprancami

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh obejrzałem filmik z gameplaya i nie napawa mnie optymizmem.

Grafika strasznie biedna, animacja postaci słaba... Z fajnej klimatycznej i mrocznej gry widzę, że robi się kolorowe WOW'owe gó*wno.

Trzeba poczekać na jakiegoś triala i zobaczyć, bo o ile wcześniej chciałem kupić grę w ciemno tak teraz się poważnie zastanawiam.

Edytowane przez bender83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale biadolicie. Wyjdzie gra, pogracie to się przekonamy. Ja na razie na żadnej grze Blizzarda się nie zawiodłem, wliczając w to Lost Viking. Ewentualnie WoW do mnie nie przemówił, ale to trochę specyficzny typ gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są jakieś znaki, że D3 będzie ponadprzeciętny? Bo jak na razie to niczym się nie wyróżnia. A to, że Blizz to robi to co z tego? Kiedy Blizz zrobił ostatnio dobrego HnS? 11lat temu? Nie wspominając o tym, że i tak ważniejsza część załogi już tam dawno nie pracuje. Taki Torchlight 1 lepiej się prezentuje niż dotychczasowa wersja Diabełka.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie to zobaczymy. Weźcie pod uwagę właśnie fakt, że D2 wyszło 11 lat temu, a D1 15 lat. Trochę nie w porządku jest oczekiwanie, że będziemy tak samo przeżywać D3 jak jego poprzedniczki, bo jednak trochę się zmieniliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dlatego nie oczekuję "rimejka" D1. Po prostu po tylu latach oczekiwania mogliby w każdym aspekcie błysnąć. O aspekcie artystycznym dopiero będzie można mówić jak się przejdzie całą grę, ale żeby przejść ją to będzie trzeba wydać ~200zł, a skąd mam wiedzieć czy to nie będzie wyrzucona kasa w błoto, skoro gameplaye nie zachęcają grafiką pod względem technicznym (to nie Wiedźmin) jak i pod względem artystycznym (bo mało co pokazali oprócz pustych tekstur płaskiej ziemi).

 

Po 11 latach czekania oczekuję, że zrobią z D3 dzieło a nie zwykłego HnSza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie to zobaczymy. Weźcie pod uwagę właśnie fakt, że D2 wyszło 11 lat temu, a D1 15 lat. Trochę nie w porządku jest oczekiwanie, że będziemy tak samo przeżywać D3 jak jego poprzedniczki, bo jednak trochę się zmieniliśmy.

 

Wlasnie... czekalem 4 lata na D2 po czym po zainstalowaniu ucieszyl sie moj brat... Bo nie moglem pdla zniesc...

w 10% nie byl tak fajny jak D1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda gra ma swój urok (chodzi o Diablo). Więc zapewne w D3 również go znajdziemy. Dla mnie jest ważne, aby gra była długa i wciągająca. Nie mam zamiaru wydawać 200zł na grę, która będzie na 8-10h. Wiadomo, że będzie jeszcze poziom hardcore i hell (chyba, że nie jestem doinformowany). Co napawa optymizmem na długą grę oraz tryb sieciowy. NIe ukrywam, że najbardziej liczę na skończenie gry w singla, a później gra po sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 11 latach czekania oczekuję, że zrobią z D3 dzieło a nie zwykłego HnSza.

 

A D1 i D2 to co bylo jak nie zwykły H&S?

 

 

Wlasnie... czekalem 4 lata na D2 po czym po zainstalowaniu ucieszyl sie moj brat... Bo nie moglem pdla zniesc...

w 10% nie byl tak fajny jak D1

 

Miałem tak samo...i młóciłem w D2 na BN 4 lata:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postacie hardcore jak i poziom trudności "hell" są jak najbardziej potwierdzone, ostatnio pojawiła się również informacja że możliwy jest także poziom trudności "inferno" (trudniejszy od piekła) ale nie ma co do niego jeszcze pewności, został jedynie wspomniany w wywiadzie. Według twórców, diablo 3 ma być nastawione na grę co-op, więc granie w zespole już od samego początku wydaje się być bardzo prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale ten gameplay wyglada jak z xbox arcade. Szkoda ....

 

gra wyjdzie tez na konsole, wiec to mnie nie dziwi...

BTW. z tymi umiejetnosciami tak zle nie pomysleli... jak bylo w D2 - po paru miesiacach bylo kilka sprawdzonych buildow np. Barbarzynca w 90% mial trabe powietrzna wymaksowana... i tym sie wymiatalo... a tu niekoniecznie. Jesli kazdy skill bedzie 'rownowazny' to mozna wybierac dowolne konfiguracje... i wcale nie trzeba brac traby zeby wymiatac...

Pogramy, zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe ma co sie martwić. Nie wiadomo na jakim poziomie są postacie które tam miotają tymi wszystkimi czarami. Wątpie by od razu można było tak szaleć z czarami. Jedyne co mnie martwi to to że może to być zbyt "dzisiejsze" lub jak kto woli za mało mroczne i z diablo zrobi sie Titan Quest. Zgłosiłem sie do beta testów więc może... będzie mi dane. Chyba że coś przegapiłem i już po testach?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś o 22:30 czasu polskiego rozpoczyna się telefoniczna konferencja blizz'a, bardzo prawdopodobne jest że zostanie na niej ujawniona data rozpoczęcia bety...

 

trzymajcie mocno kciuki, aż poodpadają...

Edytowane przez zal0st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe ma co sie martwić. Nie wiadomo na jakim poziomie są postacie które tam miotają tymi wszystkimi czarami. Wątpie by od razu można było tak szaleć z czarami. Jedyne co mnie martwi to to że może to być zbyt "dzisiejsze" lub jak kto woli za mało mroczne i z diablo zrobi sie Titan Quest. Zgłosiłem sie do beta testów więc może... będzie mi dane. Chyba że coś przegapiłem i już po testach?

 

no akurat TQ mi sie podobal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale starczał na dłuuugo. I wyglądał świetnie, ba teraz wygląda nieźle. Wielka szkoda że studio które go stworzyło upadło :/ ...

 

Dla mnie jedynym magnesem przykuwającym do Diablo jest inwentarz - po prostu grało się dla setów i unikalnych itemów.

 

Jedynki za to nie trawię do dziś (chociaż klimatem powala) przez brak dynamiki, bardziej RTSa mi przypomina :P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TQ fajny pomysł, fizyka, efekty na dobrym poziomie.

Problem to monotoniczność, w sumie scena za sceną się niczym nie różni i druga sprawa co we wszystkich grach od kilkunastu już lat jest, w ogóle nie trzeba myśleć / czytać co mówią NPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i niestety, nie dowiedzieliśmy się wczoraj niczego konkretnego, data rozpoczęcia bety wciąż nieznana, blizzard dalej planuje wydać grę jeszcze w tym roku a "beta", która była zaprezentowana ostatnio dla wąskiego grona wybrańców, nie jest jeszcze ukończona, finalna, jak zwał tak zwał... pozostaje jedynie czekać na nowe informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłem te parę stron z tego tematu i moje spostrzeżenia są takie, że grafika chyba się uwstecznia bo podczas zapowiedzi jakoś lepiej to wszystko wyglądało. Szczególnie kiepsko wygląda świat - wnętrza są przyzwoite. Brakuje jednak klimatu i wygląda to na typowe 'dzieło' nastawione na bezmyślne nawalanie do przodu. A te szklane ikony rozmowy to projekt jak dla Visty, to się nawet do bety nie kwalifikuje.

 

Eh, wkurza mnie podejście, że można coś sciach!lic jeżeli w wyniku tego można bardziej napchac portfele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pomimo tego, że może grafika trochę się pogorszyła (a może nie i tylko tak to wygląda na filmiku) i po akcjach dodawania auction house z prawdziwą kasą, nie podejrzewałbym Blizzarda o to, że robi swoje gry tylko z myślą o tym, żeby napchać sobie kieszenie. Fakt, że WOW to maszynka do robienia kasy, ale ich produkty są zawsze najwyższej jakości, a gameplay przebija każdą inną grę na rynku.

 

Wystarczy chociaż zobaczyć jaką żywotność mają poprzednie wersje Diablo czy chociażby StarCraft, który jest prawdziwym motorem napędowym eSportu, gdzie Blizzard pozwala organizować turnieje do 5 tys. $ każdemu bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...