Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladam gameplaye z bety i styl graficzny nadal mnie kompletnie nie przekonuje... W kazdej lokacji smierdzi wowem, cmentarz w gumisiowych klimatach, potworki pozlewane z podlozem (ktore imo wyglada oblesnie, jest plaskie i rozmazane). Mam nadzieje ze gra nadrobi cala reszta bo z tej "malo diablowej grafiki" juz nic lepszego nie bedzie

 

ps najgorsze w grafice jest to ze po 1 i 2 czesci diablo, z calkiem realistycznie wygladajacego stylu przeszli na ta wowo-komiksowa kreske.

Edytowane przez Carson
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos damskiej wersji barbarzyncy, wlaczylem dzisiaj beta client bo juz nie moglem wytrzymac, przegladam postacie i jej wyglad odbiega od tego co bym chcial zobaczyc.

 

Dołączona grafika

 

po lewej moj wybor z grafik, po prawej rzeczywistosc. I niech mi nikt nie mowi ze diablo 3 nie jest mroczne.. dobrze skoksowana jest xD

powiedzmy ze zbroja pogrubia ;P

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, lubicie umięśnione kobiety? :)

Jeszcze a propos tego wyboru postaci, to tam jest już jakiś lepszy gear, żeby to jakoś wyglądało. Dobre jest rozczarowanie, jak ktoś w becie wybiera monka, przed wejściem do gry widzi fajną postać ubraną w zbroję i różne dodatki, a w grze, pojawia się łysy przygarbiony menel ubrany w szmatę walczący gołymi rękami.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie noobowskie pytanie: jak włączyc przeglądanie menu itp? Bo u mnie po stacie programu każe zalogować sie do konta battle.net i komunikat ze beta nie jest przypisana do konta. Jedyne co moge zrobic to ustawienia wideo, dzwieku itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow to sprawdzona marka i są w niej rozwiązania które doskonale nadają się do d3. chociażby ah czy crafting.

 

Ale czy zaraz trzeba kserować wszystko?

 

Ja chcę kolejne Diablo, a nie moda do WoW. Nie wiem, Blizzard nie ma lepszych pomysłów na przyciągnięcie ludzi do gry niż upodobnienie jej do WoW?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chodzi o potencjalnego klienta. To że garstka "weteranów" tęskni do d1, zamieszcza na forach przerobione w ps screeny diablo 3 gdzie wszystko jest szare i mroczne, nie znaczy że blizzard to wprowadzi. Dla nich liczy się zysk i popularność, a prawda jest taka że statystyczny klient tej gry uwielbia soczyste kolory i te wszystkie cukierkowe dodatki. Zrobią tak, żeby się sprzedało najlepiej. A ci co narzekali i tak w 90% kupią.. bo jaki mają wybór? :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupią d3, pograją i wrócą do wowa, z racji na ilość ciągłych updateów, diablo nie będzie tak rozbudowywane. Za rok kupią dodatek, a za 2 lata kolejny, płacąc 3x za tą samą grę.

W wypadku starcrafta to się sprawdza znacznie lepiej, bo gra jest trudna i wymagająca żeby grać multi, więc większość casual gamerów kupiła, przeszła kampanie, spróbowała pograć na bn, ale szybko wróciła do wowa.

Chociaż jakieś tam ryzyko istnieje, że ktoś tak wciągnie się w d3, że zrezygnuje na dłużej z wowa i nie będzie płacił abonamentu. Może odbiją sobie to na domu aukcyjnym? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nikt nie powie że grafika jest podobna do tej ze starcrafta ? tylko się czepiacie tego wowa. rozumiem waszą niechęć do tej gry ale nie oceniajcie nowego diabełka przez pryzmat WOWa! blizz ma taką politykę na grafikę i każda jego produkcja jest w podobnym klimacie. zapewne nowe mmo Titan też takową mieć będzie.

 

Aerial@ diablo spokojnie zaliczy kilka dodatków i też będziemy płacić za nowy content. Więc spokojnie, zapłacimy drugi i trzeci raz za grę ;)

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aerial@ diablo spokojnie zaliczy kilka dodatków i też będziemy płacić za nowy content. Więc spokojnie, zapłacimy drugi i trzeci raz za grę ;)

 

Jeżeli wierzyć słynnej rozpisce która jak na razie sprawdza się w 100%, to w planach są dwa dodatki w odstępach 5 kwartałów każdy: X1 na 2 kwartał 2013 i X2 na 4 kwartał 2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napisałem o tych dodatkach właśnie, bankowo mają być 2.

A co do grafy, faktycznie przypomina starcrafta. Jest trochę inny rzut obrazu, ale jak się w sc przestawi kamerę żeby otrzymać podobną perspektywę co w d3, to podobieństwa są dość uderzające.

Generalnie mam pozytywne odczucia co do d3, na 100% kupię i będę grać, mam nadzieję że szybko się nie znudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupią d3, pograją i wrócą do wowa, z racji na ilość ciągłych updateów, diablo nie będzie tak rozbudowywane. Za rok kupią dodatek, a za 2 lata kolejny, płacąc 3x za tą samą grę.

W wypadku starcrafta to się sprawdza znacznie lepiej, bo gra jest trudna i wymagająca żeby grać multi, więc większość casual gamerów kupiła, przeszła kampanie, spróbowała pograć na bn, ale szybko wróciła do wowa.

Chociaż jakieś tam ryzyko istnieje, że ktoś tak wciągnie się w d3, że zrezygnuje na dłużej z wowa i nie będzie płacił abonamentu. Może odbiją sobie to na domu aukcyjnym? :)

 

Blizzard nie obawia się że d3 odciągnie ludzi od WoW'a, a wręcz przeciwnie. Kiedyś czytałem wywiad w którym Jay Wilson mówił że ludzie wiecznie w wow'a grać nie będą i jest to duża ilość graczy która zamieni wow na jakieś inne MMO, dla tego blizz oczekuję że gracze wow'a przejmie d3 i tym sposobem gracze zostaną w "rodzinie", a nie pójdą do konkurencji. Z tego wynika że blizz liczy na stałe dochody z AH.

Co do grafiki to mogła by być lepsza, ale blizz na pewno sobie wyliczył że tak wyglądające d3 najwięcej zarobi. Dobrym przykładem jest Crysis który pomimo najlepszej oprawy graficznej (dla wielu niemal realistycznej) nie odniósł sukcesu finansowego. Blizzard to chyba najbogatsza korporacja w swojej branży, więc gdyby chciało zainwestować w grafikę i zrobić grę która pod tym względem urywa dupę to nie mieliby z tym problemów, w końcu pieniędzy ani czasu im nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyski dla Blizzarda z Diablo III też będą. Auction House w wydaniu D3 będzie przynosił kasę Blizzardowi i nie będzie to jakaś wielka konkurencja dla WoW'a, która miałaby odciągnąć ludzi od WoW'a. Ludzie będą nadal grać w WoW'a, a do tego od czasu do czasu odpalą Diablo III, zaproszą 2-3 kumpli do wspólnej gry i sobie pograją.

Starcraft II nie spowodował, że nagle ludzie zaczęli grać w SC2 zamiast WoW i tak samo będzie z D3.

 

Diablo III jest testem, a dokładniej tamtejszy AH. WoW nadal będzie otrzymywał nowy content, SC2 dostanie kolejne dodatki, D3 także, a Blizzard będzie zgarniał kasę z WoW'a i Auction House'a z D3. Aż w końcu stworzą Titana, który będzie mógł odciągnąć ludzi od WoW'a.

 

D3 AH może być bardzo lukratywnym pomysłem, który dostarczy jeszcze więcej kasy Blizzardowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starcraft nie miał odciągnąć ludzi od wow'a, ta gra ma zupełnie inny target. Myślę że jednak cześć graczy porzuci wow na dobre i zajmie się grą w d3. Co do AH to masz racje jest to eksperyment i nie mogę się doczekać jak on wypadnie. Mam nadzieje że kasy z AH wystarczy na ciągły support dla d3, gdzieś czytałem że większość pieniędzy z abonamentu wow'a idzie na utrzymanie serwerów.

 

Przegląd skilli Demon Hunter'a

http://www.youtube.com/watch?v=-2pUUW26yzw&feature=player_detailpage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początku gdy już było wiadomo jakie klasy będą w d3 mówiłem sobie ze barba będzie jako first pick. Jednak po wyjściu bety F&F pałeczkę przejął demon hunter. Lecz po obejrzeniu DH skill preview oraz kilku filmików monka w akcji mam mieszane uczucia :/. jakoś mało interesujące te skille dh. Z drugiej strony większość ataków monka wygląda podobnie.

Na pewno pod uwagę nie biorę wizza i wd. Nie podchodzą mi totalnie.

A jak to u Was wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początku gdy już było wiadomo jakie klasy będą w d3 mówiłem sobie ze barba będzie jako first pick. Jednak po wyjściu bety F&F pałeczkę przejął demon hunter. Lecz po obejrzeniu DH skill preview oraz kilku filmików monka w akcji mam mieszane uczucia :/. jakoś mało interesujące te skille dh. Z drugiej strony większość ataków monka wygląda podobnie.

Na pewno pod uwagę nie biorę wizza i wd. Nie podchodzą mi totalnie.

A jak to u Was wygląda?

 

Ja na 100% WD, necro to była moja ulubiona postać w d2, miałem chyba z 20-30 nekromantów w ciągu 6 lat przygody z d2. Już od pierwszego filmiku z gameplaya d3 wiedziałem, że witch doctor będzie przedłużeniem nekromanckiej tradycji. Po zagraniu WD na gamescom i głębszym obczajeniu poszczególnych umiejętności jestem w 100% pewien, że prędko nie spróbuję gry inną klasą. W każdym bądź razie wpierw będę musiał mieć wypasionego witch doctora, potem dopiero zabawa innymi postaciami :D

 

Na drugi ogień pójdzie wizard lub barb. Pozostałe 2 klasy według mnie są lipne, choć monka wypróbuję ze względu na trudność w prowadzeniu tej postaci. DH zupelnie mnie nie pociąga, tak jak nie lubiłem amazonki i zabójczyni w d2.

Edytowane przez blasphemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalkulator skilli i efektów run:

 

http://us.battle.net/d3/en/calculator/barbarian

 

statsy na skillach są dla levela 60, runy do wyboru pokazują efekt dla najlepszego rodzaju runy.

Można spekulować co będzie imba :)

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...