Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

@ Popiol, poprosze jakies SS'y z twojego configa z orgri w szczycie w full HD i detale na good. Ciekaw jestem FPS.

Jestem w trakcie zmiany grafy, wiem ze NVIDIA jest lepsza do WoW'a, tyle tylko ze nie wiem czy jest to oplacalne pchac sie w takiego GTX460 czy po prostu zmienic na HD5830 lub 5850.

 

Cieszę się, że jednak da się ogarnąć tego pre-paida ;>

Co do WoWa - (nie)stety w niego nie gram. I nie zamierzam, czasu już teraz na wszystko brakuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek dostałem betę, od tego czasu pograłem każdą postacią i demon hunter jest zdecydowanie najsłabszy, za to witch doctor i wizard są za mocni :) Pewnie jest to tylko kwestia początkowych różnic, mam nadzieję, że dalej balans jest dużo lepszy. Poza tym bardzo się zawiodłem, ze nie można potestować run (ponoć mają wypadać dopiero w 2 akcie). Dziwne zagranie, skoro na Gamescom można było już testować runy (na początku postać miała 1 runę w ekwipunku, a oprócz tego był wysoki drop run podczas gry).

Edytowane przez blasphemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gierka miażdży, porównując do D3. Polecam ten filmik, dalej pokazane są np. ataki bazujące na gestach myszy.

 

:D Prawde mowiac to w tym momencie ta gra zainteresowala mnie bardziej niz D3. Masa innowacji w tym gatunku, tak jak wspomniales gesty mysza (malowanie miejsc dzialania czaru), bardzo interaktywna fizyka i do tego swietne animacje. Lokacje wygladaja naprawde niezle no i grafika utrzymana jest w niegumisiowych klimatach (tak, pije do d3).

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem to, to że to koreańskie mmo.. ze wszystkimi konsekwencjami, jak np. te śmieszne bronie (miecz 2x większy niż postać), no i nieprawdopodobny "grind", d3 pod tym względem powinno być zdecydowanie lżejsze.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Naszym celem jest stworzenie gry tak, by można było odczuć, że jest stworzona specjalnie dla konsol. Jeśli nam się to uda, chcemy sprawić, by gracze byli świadomi, że jest to produkcja Blizzarda, stworzona przez nas od podstaw na te platformy. [...] Każdy chce, by gry Blizzarda były obecne na konsolach, a [ich producenci] to jedna z najbardziej chętnych grup. [...] Jestem zatem pełen nadziei. Jednakże, trudno powiedzieć mi coś więcej."

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie opisałeś całego kontekstu wypowiedzi. Wychodzi na to, że będą robili diablo 3 na konsole, ale chcą żeby gracze poczuli, że będzie to tytuł typowo konsolowy, a nie konwersja. Będą robili grę może nie od nowa, ale zdecydowanie zmienioną i dostosowaną pod konsole. Podawaj źródła swoich cytatów, bo mogą wprowadzać w błąd... w sumie to nie powinieneś tego pisać w tym temacie, a założyć kolejny w dziale konsol ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat ma po prostu dać do myślenia, czy gracz na pewno dostanie grę stworzoną na kompa czy podstawkę pod konsolę ;) bo dużo oskarżeń ze strony fanów było nt. ukonsolowienia D3, a tu taki piękny cytat na potwierdzenie ich tezy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat właśnie nie pozostawia zbyt wiele do myślenia... Ciągle nie mają zespołu robiącego grę pod konsolę, nie wiedzą czego by ona wymagała i jak ma wyglądać... Są jedynie pewni, że nie ma być typową konwersją, a grą stworzoną pod tą platformę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat ma po prostu dać do myślenia, czy gracz na pewno dostanie grę stworzoną na kompa czy podstawkę pod konsolę ;) bo dużo oskarżeń ze strony fanów było nt. ukonsolowienia D3, a tu taki piękny cytat na potwierdzenie ich tezy :D

 

To nie jest dobry argument, d3 robią chyba od 2005r. a team który będzie robił konsolową wersję dopiero powstaje. Na dodatek tak wyszarpałeś ten cytat z kontekstu że osoby nie śledzące informacji o d3 mogą pomyśleć że gra jest od początku robiona pod konsole.
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek tak wyszarpałeś ten cytat z kontekstu że osoby nie śledzące informacji o d3 mogą pomyśleć że gra jest od początku robiona pod konsole.

 

Może taki był cel autora ;) to wypowiedzi z czerwca... jakos mnie olśniło, że ktoś już wygłaszał takie herezje w temacie o skirim :D

 

Przecież Diablo też jest projektowany z myślą o konsolach :o

 

O Diablo to ja się nie martwię :) ale D3 jest stworzone do wydania na konsole (patrz Torchlight)...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taki był cel autora ;)

 

Był był :D w końcu jak już nie można narzekać na kolory to trzeba coś pohejtować ;)

 

Żeby poznać cały świat Diablo to oprócz tych książek:

1.Diablo - Dziedzictwo Krwi

2.Diablo2 - Czarna Droga

3.Diablo3 - Królestwo Cienia

4.Diablo - Pajęczy Księżyc

 

jest coś jeszcze o świecie Diablo? Warto kupić te 4 pozycje? Czy raczej polski Wiesiek byłby ciekawszy?

 

Edit:

A tak poza tym to Tyreal zszedł na złą stronę mocy? Zawsze chciałem sobie Tyrealem pograć w D2 :D

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...