Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

zdementowane

 

Bashiok’s response on Twitter was intended as a confirmation that we’re actively exploring the possibility of developing a console version of Diablo III, as we’ve mentioned in the past. This is not a confirmation that Diablo III is coming to any console platform.

 

Our focus right now is on finishing the PC/Mac version of Diablo III and making sure it’s a worthwhile successor to the Diablo series.

Źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, wazne ze koniec zamieszania.

 

wczoraj odebralem moja ksiazke (Book of Cain). Super wykonanie, fantastyczne rysunki no i fajnie opowiedziane najwazniejsze watki fabularne z poprzednich czesci razem z opisem piekla, nieba i sankturaium. Czyta się jednym tchem. Nie wiem czy gdzies bylo to napisane ale po przeczytaniu wszystkiego wydaje mi sie ze 'Diablo' ktorego widzielismy w filmiku okolicznosciowym na 15lecie to nie jest diablo. Teraz rozumiem czemu mial tyle małych głow na sobie... Oj bedzie sie działo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z Korea rozwizana

Wiecej informacji TUTAJ

Diabolo 3 otrzymala tam status gry 18+ :lol:

Koreanczk nie bedzie handlowal itemow za kase :lol2:

 

Właściwie to będzie, tylko nie będzie mógł wypłacić kasy...

Hrm. Well Korea still has a currency-based auction house, there’s just no current cash out functionality. They can buy and sell items and still build up their Battle.net balance to buy Blizzard goods and services from the store.

 

Deleting my response until I can verify what actually occurred. Maybe I’m incorrect in my understanding of what was submitted for approval.

 

…So, I was right, they have an auction house that uses Battle.net balance, which is separate from the gold auction house. There are some details I’m still fuzzy on because the Korea Battle.net balance works a bit differently from ours.

 

In any case, it won’t be the currency-free option you’re looking for.

heh, wazne ze koniec zamieszania.

 

wczoraj odebralem moja ksiazke (Book of Cain). Super wykonanie, fantastyczne rysunki no i fajnie opowiedziane najwazniejsze watki fabularne z poprzednich czesci razem z opisem piekla, nieba i sankturaium. Czyta się jednym tchem. Nie wiem czy gdzies bylo to napisane ale po przeczytaniu wszystkiego wydaje mi sie ze 'Diablo' ktorego widzielismy w filmiku okolicznosciowym na 15lecie to nie jest diablo. Teraz rozumiem czemu mial tyle małych głow na sobie... Oj bedzie sie działo

 

Hmmm na dzień dzisiejszy na temat fabuły wiadomo naprawdę sporo i szczerze bym się zdziwił gdyby to nie był diablo, ale mógłbyś podzielić się swoimi domysłami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to napisane w księdze Lam Esena (^^)

 

Before the beginning there was void. Nothing. No flesh. No rock. No aor. No heat. No dark. Nothing, save a single, perfect pearl

 

W tej perle był potężny duch - Anu. Anu akładał się z dobra i ze zła, z jasnosci i ciemnosci itd. Później, szukając doskonałości, Anu wyrzucił z siebie całe zło, które stało się smokiem. Anu i smok toczyli nieskonczona wojne, bo mieli takie same mozliwosci, az w koncu zebrali wszystkie sily i zaatakowali ostatni raz. Nastapila wielka eksplozja i oboje zgineli a w ich miejsce powstały: The High Heavens (z Anu) i The burning hell(ze smoka). Smok miał 3 duże głowy i 4 mniejsze i dlatego mamy 3 głowne zła (dia, baal, mef) i 4 mniejsze.

 

Już przechodzę to sedna. po pokonaniu Diablo, Mefisto, Baal, Andariel i Duriel trafili do tej pustki, tzn. void. Jesli my podczas gry zabijemy Azmodana i Beliala, oni tez trafia do pustki. I wtedy cale zlo bedzie w pustce. Moim zdaniem polaczy sie wtedy w tego smoka o 7 glowach, ktory bedzie mial postac zblizona do diablo bo walka nie bedzie sie odbywala gdzies w kosmosie, ale to zlo wroci do sanktuarium. To moze byc material na dodatek ^^

 

a tu jest screen z filmiki:

 

Dołączona grafika

 

co prawda ma 3 glowy a nie 7, no ale moze to tylko symbolika

 

Wiemy że czarny kamien dusz został wykonany przez Zoltana Kulla i jest w stanie polaczyc zarowno niebo jak i pieklo w jedno, byc moze Azmodan ma plan jak zebrac cala energie od nieba i piekla i wykorzystac ja aby stworzyc cos o mocy obu Anu i Smoka ale o jego pogladach

Edytowane przez ZlyDzien
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to z Anu (z jego kręgosłupa) powstał tzw. Crystal Arch z którego z czasem wzięły się wysokie niebiosa i anioły. Co do reszty to dobrze to wykombinowałeś, w d3 zabijemy Azmodana, Beliala i Diablo, a w dodatku może napotkamy Tathameta, tak czy inaczej demon z obrazka to na pewno Diablo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, że ktoś z Blizza powiedział, że bedziemy zabijać Diablo, ale nie wiem jak on miałby wrócić. To ma być ostatnia częśc z trylogii więc zakończenie bedzie z pompa.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządnych dodatków :) ale i tak znajdą się malkontenci, którzy będą "hejtować" D3 i jego dodatki, bo to powinno być w podstawce, eh. Mam nadzieje, że filmy będą trzymać poziom, a nie będą robić animacji tylko na engine gry.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Animacje na engine gry byłyby w typ przypadku szczególnie paskudne. Też liczę na porządne filmiki.

 

i tak znajdą się malkontenci, którzy będą "hejtować" D3 i jego dodatki, bo to powinno być w podstawce, eh.

Jeśli dodatki będą na poziomie, to nikt narzekał nie będzie, ale jeśli to będą pierdółki wycięte z podstawki i sprzedawane po 20 baksów, to marudzenie będzie IMHO uzasadnione.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym dodatku Blizzard ma dodać wszystko czego nie zdążyli zrobić w podstawce - czasami w wypowiedziach ludzi z blizza było "(...) w podstawce nie zdążylibyśmy tego dopracować, ale może w dodatku się pojawi". Akurat Blizzard jest ostatnią firmą, którą posądziłbym że specjalnie nie umieścili w grze czegoś, co ich zdaniem tam być powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Animacje na engine gry byłyby w typ przypadku szczególnie paskudne. Też liczę na porządne filmiki.

 

Może mi się śniło, ale wydaje mi się, że Bashiok (czy jakiś inny z Blizza) pisał, że bedzie więcej "enginowych" filmików, więc mam nadzieję, że oprócz intra i outra reszta wstępnych filmików będzie na poziomie, bo jakby nie patrzeć filmiki w D2 dodawały (mi) w SP klimatu i dzieki nim m.in. zapamiętałem tą grę.

 

Jeśli dodatki będą na poziomie, to nikt narzekał nie będzie, ale jeśli to będą pierdółki wycięte z podstawki i sprzedawane po 20 baksów, to marudzenie będzie IMHO uzasadnione.

 

Wychodzi dodatek do S2 z wielką, pełnoprawną kampanią i ulepszeniami do podstawki, a ludzie i tak narzekali i narzekają, że Blizz chce 3 razy ten sam produkt sprzedawać. A czy narzekanie to jest uzasadnione? Niejeden RTS ma krótszą kampanię niż podstawka S2... A pierdółki jedynie co mogą to spartolić rozgrywkę w MP, ale mam nadzieję, że Acti nie pójdzie drogą Bioware/Bathesdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Blizzard jest ostatnią firmą, którą posądziłbym że specjalnie nie umieścili w grze czegoś, co ich zdaniem tam być powinno.

 

Drobna uwaga. Nie zapominajmy, że Blizzard należy do Activision-Blizzard, na czele którego stoi największy dusigrosz branży gier komputerowych. Twórcy zawsze chcą jak najlepiej, rzecz w tym, że w wielkich firmach ich zdanie nie jest tak istotne jak powinno być. Edytowane przez Vennor
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobna uwaga. Nie zapominajmy, że Blizzard należy do Activision-Blizzard, na czele którego stoi największy dusigrosz branży gier komputerowych. Twórcy zawsze chcą jak najlepiej, rzecz w tym, że w wielkich firmach ich zdanie nie jest tak istotne jak powinno być.

 

ty też troche mylisz. cytuję

 

"Blizzard is a game development studio. They create video games from start to finish and prepare them for distribution," Sacco wrote. "Activision-Blizzard is a publisher. It is the publishing company formerly known as Vivendi Games, which published studios like Blizzard and Sierra. Vivendi Games shares were converted into Activision shares, thus forming a new company of which Vivendi Universal immediately purchased 52 percent."

 

He acknowledged that publishers generally have some degree of control over developers, including the projects they undertake, release dates and game content, but noted that Blizzard has a far greater degree of freedom than most other studios. "There are obviously certain considerations, such as funding, that a developer must be aware of when making their game, but Blizzard is in a unique situation in that they (and WoW) are such a cash cow that any Activision-Blizzard interference would likely result in an inferior product - and, subsequently, lower sales," he continued. "They know that Blizzard does things right."

 

źródło: Mój odnośnik

 

 

taka ciekawostka z forum dzisiaj, koles podal swoj "rig" jakiegos lapka z C2d:

 

 

Hi can't I'm play D3 //lol

 

Processor:

Intel® Core 2 Duo T9500 / 2.6 GHz Processor

 

Memory:

4GB RAM

 

Hard Drive:

500GB Hard Drive

 

Display:

17" WUXGA HD Widescreen

1GB Nvidia GeForce 8800M GTX Graphics

1920 x 1200....

i odpowiedz w niebieskim poscie: "From the looks of the set up that was posted by Hunterek, that should be fine with running the game on medium performance settings. We do hope that this helps everyone in determining if their computer is able to play Diablo III though :)"

 

jeszcze troche i D3 bedzie smigalo na nowym iPadzie na medium... Myslalem ze rekomendowane wymagania to medium/high.

Edytowane przez ZlyDzien
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo zmian

 

Systems Changes — Jay Wilson - Diablo III

 

śmieszne, że np wywalili opcje ze sprzedawaniem sprzętu bez wracania do miasta, jest zwykły town portal, bo gracz za mało czasu spędzał w mieście..

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmieszne, że np wywalili opcje ze sprzedawaniem sprzętu bez wracania do miasta, jest zwykły town portal, bo gracz za mało czasu spędzał w mieście..

 

to akurat dobra decyzja, zawsze miło wspominałem powroty do miasta w celu zrobienia porządków w inv/sprzedania crapu i takie tam ...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy jestem troche zdezorientowany tym. Wychodiz na to ze wszystkie nowinki w diablo 3 zostaly zlikwidowane bo okazaly sie mniej przydatne niz rozwiazania z D2. Czyli znow jestesmy w punkcie wyjscia :mur: Diablo 3: The Neverending Story

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro o grze pogadać sobie jeszcze nie możemy, to pociągnę offtopic :

We’re excited to be showcasing Blizzard eSports on a truly global stage this year. We're also heavily focused on getting Diablo III, Mists of Pandaria, and Heart of the Swarm into players’ hands as soon as possible. In light of our jam-packed schedule, we’ve decided to hold the next BlizzCon in 2013.

Mówiąc krótko, żarty się skończyły i nie ma czasu na ciach!ły... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się sprawa rypła, diabeł przesunięty na Q2, czyli kwiecień-czerwiec...

We've only ever said "early 2012". And we just decided we'd need until Q2 this week. Seems like the conference call was as good a place as any to announce that.

źródełko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekaliśmy tyle poczekamy jeszcze trochę, a najlepiej to w ogóle nie brać pod uwagę "przypuszczeń" co do "planowanej" daty wydania "w przybliżeniu", tylko poczekać na konkretną datę ... wszyscy będą przez to zdrowsi i weselsi :wink:

 

a już na pewno nie polegajmy na wróżbach Vobisu, oni wiedzą tyle co i my

Edytowane przez zal0st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...