Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

tak samo jak diablo bylo osobna gra na ps2 ? :)

Nie.

 

nie oszukujmy sie nikt nie bedzie robil tej samej gry dwa razy

 

Przecież to napisałem. To nie ma być ta sama gra. Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystraczyło zrezygnować z poziomowania run i od razu ilośc stuffu robi się rozsądna. Nie oszukujmy się, nikt nie nosiłby przy sobie wszystkich znalezionych run, od tego jest skrzynka.

 

Bez stopniowania run obecny (nowy) system jest lepszy. Jednopoziomowe runy wkurzalyby tylko albo rzadkoscia wypadania albo czestoscia wypadania i problemami z wolnym miejscem.

 

Testerzy Blizzarda przechodzą d3 dziesiątki razy, pewnie mają setki wylevelowanych postaci i infernal poprzechodzony na wszystkie sposoby. Chyba wiedzą jaki system im się sprawdza, a jaki nie... Na pewno nikt na forum mnie nie przekona, że Blizzard wprowadza zmiany na gorsze.

 

Po zaufaniu w wiedze i moc Blizza widze, ze kolega nigdy w WoWa nie gral...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie miał ktoś możliwość testowania na kartach pokroju geforce 520mx? Chce wiedzieć czy pogram na laptopie z ta grafiką + i3 2330m + 6GBram na pokładzie na średnich detalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Diablo nie może tam Nvidię pośle:

 

GeForce.com Diablo III Beta Ambient Occlusion Comparison

 

Nowe sterowniki Nvidia 295.73 specjalnie dla spragnionych "mroczniejszych doznań"

 

No w sumie różnicę widać. To dobrze, że nvidia się stara. Nawet oni widzą że gra jest za kolorowa. Gdzieś widziałem taki filmik co pokazywał jak ustawić opcje w grze aby obraz był mroczniejszy tylko nie pamietam gdzie...

 

edit - mam http://diablo3.progames.pro/news/diablo-3-more-diablo

Edytowane przez winiackip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dawciobiel

Kto poczęstuje kluczem? Ew. czy są jakieś ogólno dostępne klucze/loginy do tej gry?

 

W razie czego info na priva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto poczęstuje kluczem? Ew. czy są jakieś ogólno dostępne klucze/loginy do tej gry?

 

W razie czego info na priva.

 

 

ciagle mozna dostac klucz w konkursach na stronach o tematyce d3

Fansite Beta Key Giveaways - Forums - Diablo III

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko dostalismy wlasnie od Jay'a zapowiedz zapowiedzi o dacie wydanie wiec po co komu beta ;)

 

We think you're going to love Diablo III when it's released, and speaking of release plans, you can seriously expect a launch-date announcement from us in the near future. See, I didn’t say “soon,” so I’m not taunting you. ;) You’ll know as soon as I know for sure the exact date.

źródło

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carson

 

dokładnie, jak widze te wszystkie twity, fejsy i ine ciach!a to mi się rzygać chce. Co do ogłoszenia daty premiery to może okazać się, że poznamy ją już podczas targów cebit. Niektore sklepy podaja date 19 kwietnia... Data premiery Diablo III - 19 kwietnia ? | diablo3.progames.pro kto wie może teraz trafią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przypomina gorączkę z kluczami do bety starcrafta 2

pamiętam na jednym forum, zrobili konkurs, żeby dostać klucz trzeba było podać maila i uzasadnić dlaczego dana osoba powinna dostać klucz, to co ludzie tam wypisywali...

w dzisiejszych czasach gra bez bety, to jak bez kampanii promocyjnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dawciobiel

dokładnie. Poza tym niektórzy ludzie mogą poczuć się urażeni tym, że ktoś inny dostał, a ja nie dostałem. Co to za selekcja jakaś? Na jakiej podstawie? Tym bardziej, że przecież część graczy (większa pewnie) to zwykłe dzieci ~15 lat. I już na starcie jedno dziecko jest faworyzowane. Skoro beta to nie jest faktycznie faza beta testów gry tylko akcja marketingowa - to dajmy klucz do bety wszystkim. A jeżeli nie jest to możliwe ze względu na obciążenia serwerów i tak dalej, to zróbmy klucze do bety czasowe - powiedzmy na 30 minut gry. W ten sposób każdy zobaczy jak gra wygląda - zachęci to go do kupna, a przy okazji nie będzie dyskryminacji.

 

Co do bety SC2 to było podobnie. Ale żeby jeszcze ta beta (mówie teraz o SC2, bo tam klucz bety miałem) nie była tylko i wyłącznie kampanią promocyjną, tylko żeby faktycznie służyła do wyłapywania błędów. Z tego co pamiętam zmiany jakie następowały w becie moim zdaniem w 99% były zmianami pozorowanymi. Zmianiał się interfejs lekko, potem znowu go zmienili, bo niby to i owo. A na końcu i tak był taki jak ma być. Co z tego, że była beta skoro przez kolejny rok czasu (o ile nie dłużej) wprowadzano bardzo znaczące zmiany w wyważeniu jednostek. To po co była ta beta w ogóle? Przecież właśnie na etapie bety wyważenie jednostek powinno być (przynajmniej z grubsza) dopracowane. Tak samo idea chatów - kurrrrrr, przecież chaty powiny być od początku gry. Tym bardziej zrobione dobrze. Po co wymyślano własny protokół komunikacji dla czata, własne jakieś tam okienka, kanały i inne ciach!_ skoro można było do tego celu podpiąć stary, dobry, sprawdzony przez lata system jakim jest IRC. Blizzard mógł sobie postawić własne serwery IRC'a nawet. Wszystko by było pięknie: właściciel kanału chat'a miałby na nim wyższe uprawnienia, mógłby wyrzucać nieproszonych użytkowników, kanał możan by było zrobić na hasło itd itp. Wszystko mogło być tak pięknie. Nie wiem co za idiota podejmuje w tej firmie decyzje, ale na prawdę ta osoba powinna zmienić fach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zróbmy klucze do bety czasowe - powiedzmy na 30 minut gry. W ten sposób każdy zobaczy jak gra wygląda - zachęci to go do kupna, a przy okazji nie będzie dyskryminacji.

 

 

Beta= granie i wyłapywanie błędów itd (proces długoterminowy), nie wyobrażam sobie jak gra na tym etapie (niejednokrotnie pełnym błędów) ma zachęcać gracza, szczególnie gdy może się jeszcze znacząco zmienić do finalnej wersji,

Do zobaczenia jak gra wygląda i zachęcenia jest DEMO,

nie myl jednego z drugim

Edytowane przez HeatheN
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem bete. Grałem około 2 godzin. Grficznie nie jest tak źle jak twierdziłem patrząc po screeenach, nie odczuwałem nadmiernej "słodkości" barw, za to wkurzające jest, że w jaskiniach wszystko jest zielone... zaraz ściągnę lepsze shadery i sprawdzę jak wygląda. Co do gry to jest kilka fajnych akcentów nawiązujących do d2 np: dźwięk wypadających przedmiotów i muzyka w miescie są takie same jak w d2 ^^. Smuci brak jakiegokolwiek wpływu gracza na rozwój postaci. Przy level upie wszystko odbywa się automatycznie, co wg mnie jest krokiem wstecz, tak samo ze skillami. Ogólnie to pierwsze wrażanie mam pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dawciobiel

Beta= granie i wyłapywanie błędów itd (proces długoterminowy), nie wyobrażam sobie jak gra na tym etapie (niejednokrotnie pełnym błędów) ma zachęcać gracza, szczególnie gdy może się jeszcze znacząco zmienić do finalnej wersji,

Do zobaczenia jak gra wygląda i zachęcenia jest DEMO,

nie myl jednego z drugim

 

W ogóle nie zrozumiałeś całości sensu mojej wypowiedzi. Ja doskonale zdaje sobie sprawę z sensu istnienia beta testów. Ale to są beta testy, a nie beta w rozumowaniu firmy Blizzard. Ich beta nie ma z testami bety moim zdaniem nic wspólnego. Ich beta to jest chwyt reklamowo-marketingowy - tak było w przypadku Starcrafta 2 i tak jest moim zdaniem w przypadku Diablo 3. A skoro tak jest to po kiego grzyba tworzyć "zaproszenia"?

 

Gram w Starcrafta 2 od czasów bety i wierz mi w trakcie trwania bety nic ciekawego nie zostało poprawione. Za to w okresie 1 roku po wyjściu produktu na rynek zmiany był kolosalne (szczególnie wyważenie jednostek, które to powinno być już trakcie bety dopiszczone).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... z wypowiedzi Blizzardowców wynika, że są leniwi (nie zrobią animacji x bo to za dużo pracy zajmie :o ) i robią grę dla gracza amerykańskiego. A szkoda, bo parenaście miechów temu grę kupiłbym w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to są beta testy, a nie beta w rozumowaniu firmy Blizzard. Ich beta nie ma z testami bety moim zdaniem nic wspólnego. Ich beta to jest chwyt reklamowo-marketingowy

 

A wywnioskowałeś to po...? Ciekawe skąd w takim razie tyle raportów błędów od testerów. Niektórym tu już kompletnie mózg się zagotował od czekania. Z pewnością beta zachęci rzesze ludzi. Szczególnie tych którym wywalało grę jak ktoś wcześniej odpalał ją z tego samego konta na macu, tych którym aktywne narożniki nie działają po wyjściu gry, tych których już przy logowaniu wywala jak i tych których dopiero po 10 minutach gry. Tak jakby w ogóle musieli zachęcać do kupienia tej gry... To nie jest kolejna część simsów. A tych których faktycznie trzeba zachęcać, zachęci się DEMEM a nie betą.

 

Za to w okresie 1 roku po wyjściu produktu na rynek zmiany był kolosalne (szczególnie wyważenie jednostek, które to powinno być już trakcie bety dopiszczone).

 

I w d3 pewnie będzie tak samo, o czym zresztą Blizzard wspominał. Po wyjściu gry balans będzie poprawiany. Tak samo jak było z Warcraftami i WoWem. Wypadałoby się zdecydować czy chcecie grę szybko, czy po 20 latach jak przetestują ją na wszelkie sposoby. Jak sobie wyobrażasz przewidzieć wszystkie buildy i zestawienie ich ze wszystkimi kombinacjami przedmiotów? Takie rzeczy wychodzą w praniu. Teraz zrobią ile potrafią, wszyscy będą grać, będzie wiadomo znacznie więcej to wejdą poprawki. To jest tak logiczne, że nie wiem jak tu można mieć o cokolwiek pretensje. To chyba dobrze, że nie olewają tematu. Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...