Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciąłem parę postów mających mało wspólnego z tematem. Zalecam kubeł zimnej wody, żeby się nie okazało, że autor poleci wraz ze swoim "dziełem".

 

Może faktycznie odpowiedziałem mu w zbyt ostrym tonie, ale jak przeczytałem te bzdury o becie SC2...

czy komuś też błędnie zczytało parametry kompa w beta profile settings? pokazuje mi że mój radek 4870 ma 2GB ramu :blink: ... gdyby tylko ...

 

Tak, to normalne, blizz wie o tym co najmniej od 5 miesięcy :D
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dawciobiel

Może faktycznie odpowiedziałem mu w zbyt ostrym tonie, ale jak przeczytałem te bzdury o becie SC2...

 

No i znowu koleś spamuje. hehe, co za łeb :D

 

Bzdury to ty wypisywałeś cały czas bo nie masz w ogóle pojęcia o czym piszesz :D

Pochwal się czymś... może programistą jesteś.. może masz jakąś wiedze na temat tworzenia oprogramowania... a może chociaż pokażesz swój profil na Starcraft 2 to będziemy mieli co podziwiać. Przy okazji zobaczymy ile meczy wygrałeś i jakie masz doświadczenie w tym temacie.

Edytowane przez dawciobiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z parametrami to normalka. Sam dowiedziałem się że mój 8600GT ma 1 GB :D A tak swoją drogą to muszę pochwalić ich za optymalizacje. Grafika nie jest szczególnie powalająca to fakt ale w GTAIV tez nie była a jak chodziło każdy wie. Na C2D 2,2 2GB i 8600GT 256 w 1440x900 średnio wysokie bez AA 35 fps i do 60 w podziemiach więc bardzo znośnie. Diablo to ostatnia gra w jaką chciałem na tym blaszaku zagrać przed jego zmianą i chyba się uda. O ile pełna będzie chodziła tak dobrze jak beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Tobie technologicznie większe wrażenie robi d3 niż GTA IV :lol2: GTA urywało dupę w roku premiery, a i teraz nie wygląda źle, d3 wygląda znośnie i nie ma co się dziwić że chodzi na byle czym.

 

P.S.

Sporo plotek odnośnie obecności blizzarda na targach CeBIT... może w końcu dostaniemy datę premiery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z parametrami to normalka. Sam dowiedziałem się że mój 8600GT ma 1 GB :D A tak swoją drogą to muszę pochwalić ich za optymalizacje. Grafika nie jest szczególnie powalająca(...)

 

Pod wzgledem artystycznym oraz stopniem dopracowania szczegolow Diablo 3 jest lata swietlne przed przewazajaca wiekszoscia obecnych tytulow. Podobna sytuacja miala miejsce w praktycznie kazdej produkcji Blizzarda.

Osobiscie artyzm zawsze stawiam wyzej niz poziom techniczny grafiki.

Edytowane przez Czarnodziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CeBIT - wyjątkowe targi technologii cyfrowych oraz gier i nie tylko - odbywają się co roku w niemieckim Hanowerze. Podczas tegorocznej edycji, która rozpocznie się 6 marca, Blizzard Entertainment we współpracy z ESL udostępnią betę Diablo III w strefie gier.

źródło - trzeci news od góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu koleś spamuje. hehe, co za łeb :D

 

Bzdury to ty wypisywałeś cały czas bo nie masz w ogóle pojęcia o czym piszesz :D

Pochwal się czymś... może programistą jesteś.. może masz jakąś wiedze na temat tworzenia oprogramowania... a może chociaż pokażesz swój profil na Starcraft 2 to będziemy mieli co podziwiać. Przy okazji zobaczymy ile meczy wygrałeś i jakie masz doświadczenie w tym temacie.

 

[CIACH!]asz razem z drugim kontem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard jeszcze nigdy żadnej premiery na takich targach nie ogłosił, czemu teraz miałby nagle tak zrobić? Pewnie ogłoszą jak zwykle, w normalny dzień przez zwykłe info, a nie na żadnej imprezie itp.

 

http://www.diablofans.com/news/1106-diablo-3-release-date-rumor/

Diablo 3 - Release Date Rumor: April 17th

We are getting a lot of PMs about a leak from an Italian website and at this point it's probably worth mentioning on the front page. A site named mmorpgitalia.it supposedly received information saying that Diablo 3 will be released on April 17.

 

Even if this news comes with the price structure for the regular and collector editions of the game, it still seems very strange that only one website got the news. Also keep in mind, Blizzard said they would like to give us a two month window before the game is released. This date would only give a little over a month window.

 

Amazon also reflected the change of date on their italian website but at this time, it's still a very much unconfirmed rumor and it should not be taken as fact yet. Feel free to use this news post to consolidate all discussions about it, and keep in mind that this is probably the 20th rumor we have seen about a release date. The only difference is that Jay Wilson confirmed that an announcement will happen soon.

Co do wcześniejszego linka. Blizzard powtarza regularnie, że sklepy dowiedzą się o premierze tego samego dnia co wszyscy. Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załapałem się na ostatnią falę bety. Jestem pozytywnie zaskoczony! Grafika może nie robi szału, ale czułem klimat Diablo. Grało się bardzo przyjemnie i nie mam obaw co do zakupu finalnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się wkurzam na takie durne konkursy, ale z drugiej strony, jak by rozdawali 100 kluczy kto pierwszy ten lepszy, to podejrzewam, że po 5 minutach by wszystkie się rozeszły. Tym bardziej, że niektórzy brali by po 2-3 klucze i chcieli by je zapewne na allegro opchnąć.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były jakieś śmieszne konkursy na fb, 100 kluczy, wklejali o danej godzinie listę, to ludzie z 4chana porobili boty pod to.

Jak wybrałeś w sekundę po ukazaniu się losowo jeden z tej listy i tak już był zajęty.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...